۱۳۹۵ شهریور ۲۰, شنبه

ثبت تبلیغات رایگان اینترنتی موثر و اگهی پربازده و مفید

چگونه آگهی و تبلیغ رایگان اینترنتی موثر ثبت کنیم؟

برای ثبت تبلیغات رایگان اینترنتی موثر در قدم اول باید آگهی خودتان را در یک سایت معتبر و پربازدید تبلیغاتی همچون سودایران ثبت نمائید.

درج تبلیغات در یک سایت پربازدید آگهی به نتیجه گرفتن سریعتر شما کمک می کند. سایت سودایران در روزهای عادی هفته بیش از 12000 بازدید در روز دارد.

در مرحله بعد، آگهی خودتان را در سایتی که از نظر گوگل بهینه است ثبت نمائید. با درج آگهی در سایت سودایران، آگهی شما بعد از چند ساعت توسط گوگل ایندکس شده و در نتایج آن نمایش داده خواهد شد.

نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که از درج آگهی تکراری پرهیز کنید. چون آگهی تکراری توسط گوگل ایندکس نشده و در نتایج آن نمایش داده نخواهد شد.

در آگهی خودتان توضیح کافی ارائه دهید. آگهی شما باید متقاعد کننده و قانع کننده باشد. عکس مناسبی برای آگهی خودتان انتخاب کنید و کلمات کلیدی مناسبی هم برگزینید.

عنوان آگهی خیلی مهم است. عنوان آگهی خودتان را جذاب بنویسید طوری که در کنار آگهی های دیگر که دیده شد بر روی آگهی شما کلیک کنند.

برای ثبت تبلیغات رایگان اینترنتی در سایت پربازدید سودایران بر روی عبارت سایت آگهی رایگان کلیک نمائید.بهترین راهکارهای ثبت آگهی رایگان و تبلیغات پربازده

بهترین راهکارها برای ثبت آگهی رایگان و تبلیغات پربازده در این بخش ارائه شده است. برای مطالعه در زمینه بهترین راهکارها برای ثبت آگهی رایگان و تبلیغات پربازده ادامه این مطلب را بخوانید.نکات مهم در انتخاب عنوان آگهی تبلیغاتی - 1- تیتر ها دروازه های ورود هستند که باید طوری بیان شوند که ببینده را جذب خود کنند و نگذارند آن ها بی تفاو ت از کنار آگهی تبلیغاتی عبور کنند. بهتر است نام گروه مخاطب آگهی در تیتر گنجانده شود. برا ی مثال، اگر محصول برای کودکان است در تیتر آگهی باید مادران را مخاطب قرار داد.

2- تیتر باید در خواننده ایجاد انگیزه کند و هدف و نتیجه خوشایندی را برای خریدار به دنبال داشته باشد. البته باید توجه داشت که این اهداف نباید دور از انتظار یا اغراق آمیز باشند.

3- کاری کنید که نوشته شما بوی تازگی بدهد، زیرا مشتریان همواره به دنبال محصول جدید و راه های استفاده از یک محصول شناخته شده یا شکل به روز درآمده‌ی یک محصول قدیمی و خوب هستند. استفاده از کلمات قدرتمند تیتر آگهی تبلیغاتی شما را جذاب‌تر می‌کند؛ کلماتی مانند «هیجان انگیز» و «جدید».

4- کلمه‌های دیگری که اعجاز می‌کنند، عبارتند از:

چگونه می‌توان… چیزی که به دنبالش بودید… با معرفی … به تازگی در جمع … حیرت انگیز … معجزه‌وار … دلخواه همه … سریع و آسان … تحول … در آینده‌ای نه چندان دور … تغییر دائمی … تضمین …

هرگز به این کلمه‌ها که زیاد به گوشتان خورده‌اند، پشت نکنید. کارایی‌شان حتمی است و از قضا دلیل این که زیاد آن‌ها را دیده و شنیده‌ایم، همین است که معجزه می‌کنند .

5-  همان طور که گفتیم، تعداد افرادی که فقط تیتر آگهی تبلیغاتی را می‌خوانند حدود پنج برابر آن‌هایی است که وقت می‌گذارند و تمام آگهی را می خوانند. بنابراین الزامیست که در تیتر نام تجاری و همچنین محصول تبلیغی درج شود.

6- در تیتر آگهی تبلیغاتی به هدفی که به محقق شدن آن ایمان دارید اشاره کنید. نگران طولانی شدن تیتر نباشید، خواننده وقتی شروع به خواندن می کند به طور حتم آن را نیمه کاره رها نمی‌کند.

7- وقتی تیتر به طور کامل بتواند افراد را جذب کند، این انگیزه را در آنها به وجود می آورد که به خواندن کل آگهی ترغیب شود.

8-  به هیچ وجه از کلمات و افعال منفی استفاده نکنید. سعی کنید افعال مثبت را جایگزین افعال منفی کنید. برای مثال ننویسید « این مایه ظرفشویی برای پوست شما مضر نیست»، زیرا احتمال دارد به علت خطای دید طور دیگری خوانده شود. هر کلمه دارای بار معنایی مثبت یا منفی می باشد و شما باید در انتخاب آنها دقت کافی را داشته باشید، بهتر است که تیتر آگهی تبلیغاتی خود را چندین بار بازخوانی کرده و با استفاده از کلمات هم معنی نسخه های گوناگونی از آن تهیه کنید.

بعنوان مثال عبارت “هیچ وقت خسته نمیشوید” در کل معنای مثبتی را ارائه میکند ولی ترکیبی از سه کلمه با بار معنایی منفی می باشد، هرکدام از این این کلمات به تنهایی نوعی محدودیت را در ذهن افراد تصویر میکنند، حال آنکه میتوان تیتر آگهی تبلیغاتی را اینگونه بازنویسی نمود “همیشه سرحال هستید”. این عبارت همان معنی و مفهوم رو با استفاده از کلمات مثبت به خواننده منتقل خواهد کرد.سایت سودایران:

- از نظر گوگل بهنیه است. آگهی شما در سودایران پس از چند ساعت توسط گوگل ایندکس شده و در نتایج جستجوی آن ارائه می گردد. همانطور که می دانید اکثر کاربران برای پیدا کردن محصولات و خدمات مورد نظرشما در اینترنت از طریق گوگل جستجو می کنند. بنابراین با درج آگهی رایگان در سایت سودایران، متقاضیان کالا و خدمات شما به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می شوند.

- تا سال 95 بیش از 60000 آگهی درج شده دارد. تعداد آگهی های ثبت شده در سایت سودایران روز به روزدر حال افزایش است. تا مرداد 95 تعداد آگهی های ثبت شده در این وب سایت از 70000 آگهی هم بیشتر شده است.


اگر می خواهید خوب تبلیغ کنید و تبلیغ و اگهی اینترنتی شما موثر و مفید باشد در مرحله اول باید یک سایت پربازدید تبلیغات رایگان (مانند سایت سودایران) را برای ثبت آگهی و تبلیغ خودتان انتخاب کنید. درج آگهی و تبلیغ در سایت پربازدید باعث می شود تا تبلیغات شما را افراد بیشتری مشاهده کرده و اثر گذاری آن بیشتر شود.

در مرحله بعد سعی کنید آگهی و تبلیغ خودتان را خوب بنویسید. عنوان مناسبی برای آگهی خودتان انتخاب نمائید. عنوانی را برگزینید که بازدید کننده را متقاعد کند تا بر روی آگهی شما کلیک نماید. عنوان اگهی شما باید گیرا و جذاب باشد. باید بین آگهی های مشابه عنوان آگهی شما برجسته و جذاب باشد.

در ادامه سعی کنید متن آگهی خودتان را خوب بنویسید. متن آگهی و تبلیغ خودتان را به گونه ای بنویسید که اگر بازدید کننده بر روی آگهی شما کلیک کرد، در ادامه متقاعد شود که کالا و خدمات شما دقیقا همان محصولی است که در جستجوی آن بود و با شما تماس بگیرد. تا جایی که می توانید در مورد محصول و کالا و خدمات خودتان توضیحات ارائه دهید و بگوئید که چه مزیتهایی برای مشتری دارد.

از درج اگهی های تکراری و کپی شده از یک سایت به سایت دیگر حذر کنید. آگهی های تکراری از نظر موتورهای جستجو مانند گوگل ارزشی نداشته و برای شما فایده ای در بر نخواهد داشت. هر روز 10 تا 15 دقیقه وقت بذارید و یک آگهی جدید ثبت کنید. به مرور زنگ خورهای شما شروع می شود.نکات کلیدی و مهم درج آگهی رایگان

در بخشهای قبلی نکات کلیدی و مهم درج آگهی رایگان به صورت مفصل مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

از جمله نکات مهمی که برای درج یک آگهی رایگان موثر و پربازده بیان شد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- نکات کلیدی و مهم درج آگهی رایگان

- افزایش تعداد آگهی های درج شده

- انتخاب عنوان و عکس مناسب برای آگهی

- توضیحات کامل و مناسب برای معرفی محصول و خدمات در متن آگهی

- ...چگونه با درج آگهی کسب و کارم را بهبود بخشم؟

همانطور که می دانیم برای هر کسب و کاری تبلیغات و بازاریابی از مهمترین اموری است که باید در نظر گرفته شود. یکی از راههای بهبود کسب و کار و افزایش تعداد مشتریان استفاده از اینترنت و درج آگهی اینترنتی است.

امروزه با فراگیر شدن اینترنت تعداد زیادی از مردم سعی می کنند با جستجو در وب سایتهای مختلف محصول خود را تهیه نموده و یا خدمات دریافت نمایند. بنابراین کسانی که در کنار سایر روشهای بازاریابی و تبلیغات تلاش می کنند از اینترنت برای درج آگهی و جذب مشتری استفاده کنند در حقیقت امکان استفاده از یک گزینه بسیار عالی را برای خود فراهم آورده اند.

مقدار پاسخگویی درج آگهی اینترنتی برای کسب و کارهای مختلف متفاوت است و برای بعضی از آنها می تواند واقعا بازدهی خوبی داشته باشد. فروش محصولات از طریق اینترنت نیز می تواند موثر واقع گردد.

در صورتی که می خواهید برای جذب مشتری بیشتر و بهبود کسب و کار خود به صورت رایگان آگهی درج کنید به وب سایت سودایران (www.soodiran.com) مراجعه نمائید.


انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای آگهی

یکی از نکات موثر در گرفتن بازخورد مناسب از درج آگهی در وب سایتهای درج آگهی رایگان انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای آگهی است. همانطور که می دانید، برای هر آگهی کلمات یا عبارتهای کلیدی ای را می توان انتخاب کرد که به صورت خلاصه نشان دهنده محتوای آگهی خواهند بود. این کلمات کلیدی به کاربر و موتورهای جستجو همچون گوگل کمک می کنند تا به سمت آگهی شما هدایت گردند.

در انتخاب کلمات کلیدی باید فکر کنید و ببینید که کاربرانی که شما می خواهید آگهیتان را بخوانند ممکن است با چه عباراتی برای رسیدن به محصول شما در موتورهای جستجو، جستجو انجام دهند. هر عبارتی که به نظرتان می رسد به عنوان کلمه کلیدی آگهی انتخاب نمائید.

به عنوان مثال در صورتی که عنوان آگهی شما "فروش پرینتر دست دوم در تهران" است، عبارات کلیدی مناسب می تواند به صورت زیر باشد:

فروش پرینتر+فروش پرینتر در تهران+فروش پرینتر کارکرده+پرینتر دست دوم+فروش چاپگر دست دوم
درج آدرس و شماره تلفن ثابت در آگهی برای افزایش اطمینان

در صورتیکه از طریق درج آگهی رایگان اینترنتی قصد دارید مشتر ی جذب نمائید، برای افزایش اطمینان کاربران و جلب اعتماد آنها آدرس و شماره تلفن ثابت خود را در آگهی ثبت نمائید. بسیاری از کاربران به سختی به آگهی های درج شده در اینترنت اعتماد می کنند و این نکته کوچک می تواند به شما در افزایش تعداد مشتریانتان کمک نماید.
ویژگیهای برتر وب سایت درج آگهی سودایران

وب سایت سودایران یکی از وب سایتهای برتر ثبت آگهی و تبلیغ رایگان اینترنتی در ایران است. این وب سایت ویژگیهای برتری دارد که تعدادی از آنها با سایر وب سایتهای ثبت آگهی مشترک بوده و تعدادی از آنها منحصر به فرد است. ویژگیهای برتر وب سایت سودایران به عنوان یک سایت ثبت تبلیغات رایگان به صورت زیر است:

1- درج تعداد نامحدود آگهی و تبلیغ به صورت رایگان

2- بهینه بودن وب سایت از نظر گوگل و اندکس شدن آگهی های ثبت شده در همان روز

3- گروه بندی متنوع و مختلف برای ثبت آگهی در تمامی زمینه ها

4- پوشش دادن تمامی شهرهای کشور برای ثبت آگهی (حین انتخاب شهر و استان مشاهده خواهید کرد که تمامی شهرهای بزرگ و کوچک در نظر گرفته شده است)

5- سادگی و کارآمد بودن سایت حین ثبت آگهی

6- تایید شدن آگهی های ثبت شده در همان روز

7- ساختار منسجم و مرتب در صفحه اصلی سایت

منبع: سودایران


آگهی رایگان


بهترین راهکارها برای افزایش تاثیر آگهی رایگان

بهترین راهکارها برای افزایش تاثیر آگهی رایگان اینترنتی در این ......


ثبت آگهی رایگان و افزایش تعداد مشتریان و درامد

یکی از بهترین راهکارها برای افزایش تعداد مشتریان، افزایش فروش، افزایش درآمد و رونق کسب و کارها ......15 نکته کلیدی و مهم برای ثبت آگهی رایگان موثر

نکات مهم برای ثبت آگهی و تبلیغات رایگان مفید در سایت پربازدید تبلیغاتی (15 نکته کلیدی و مهم برای ثبت آگهی ......سایت پربازدید و معتبر برای ثبت آگهی رایگان و تبلیغ

اگر در جستجوی سایت پربازدید و معتبر برای ثبت آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی هستید ......


عوامل موثر درج تبلیغ و آگهی رایگان موثر و پربازده

عوامل موثر در درج تبلیغات و آگهی رایگان موثر و پربازده در این بخش مورد ......


راهکارهای عالی برای درج آگهی رایگان پربازده

در این مقاله راهکارهای عالی برای درج آگهی رایگان پربازده ارائه شده است. ......


رونق کسب و کار با ثبت آگهی رایگان در اینترنت

رونق کسب و کار با ثبت آگهی رایگان در اینترنت به راحتی ممکن است. ثبت آگهی در ......


بهترین سایت درج آگهی و تبلیغات رایگان

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر