۱۳۹۵ شهریور ۳۰, سه‌شنبه

چگونه آگهی و تبلیغات رایگان پربازده ثبت کنم؟

اگر سوال چگونه آگهی و تبلیغات رایگان پربازده ثبت کنم؟ برای شما هم مطرح است ادامه این مطلب را بخوانید.

بهترین راهکارها برای ثبت آگهی رایگان و تبلیغات پربازده در این بخش ارائه شده است. برای مطالعه در زمینه بهترین راهکارها برای ثبت آگهی رایگان و تبلیغات پربازده ادامه این مطلب را بخوانید.نکات مهم در انتخاب عنوان آگهی تبلیغاتی - 1- تیتر ها دروازه های ورود هستند که باید طوری بیان شوند که ببینده را جذب خود کنند و نگذارند آن ها بی تفاو ت از کنار آگهی تبلیغاتی عبور کنند. بهتر است نام گروه مخاطب آگهی در تیتر گنجانده شود. برا ی مثال، اگر محصول برای کودکان است در تیتر آگهی باید مادران را مخاطب قرار داد.

2- تیتر باید در خواننده ایجاد انگیزه کند و هدف و نتیجه خوشایندی را برای خریدار به دنبال داشته باشد. البته باید توجه داشت که این اهداف نباید دور از انتظار یا اغراق آمیز باشند.

3- کاری کنید که نوشته شما بوی تازگی بدهد، زیرا مشتریان همواره به دنبال محصول جدید و راه های استفاده از یک محصول شناخته شده یا شکل به روز درآمده‌ی یک محصول قدیمی و خوب هستند. استفاده از کلمات قدرتمند تیتر آگهی تبلیغاتی شما را جذاب‌تر می‌کند؛ کلماتی مانند «هیجان انگیز» و «جدید».

4- کلمه‌های دیگری که اعجاز می‌کنند، عبارتند از:

چگونه می‌توان… چیزی که به دنبالش بودید… با معرفی … به تازگی در جمع … حیرت انگیز … معجزه‌وار … دلخواه همه … سریع و آسان … تحول … در آینده‌ای نه چندان دور … تغییر دائمی … تضمین …

هرگز به این کلمه‌ها که زیاد به گوشتان خورده‌اند، پشت نکنید. کارایی‌شان حتمی است و از قضا دلیل این که زیاد آن‌ها را دیده و شنیده‌ایم، همین است که معجزه می‌کنند .


نکات مهم برای ثبت آگهی و تبلیغات رایگان مفید در سایت پربازدید تبلیغاتی در این بخش ارائه می گردد.  1. عنوان جذاب و گیرایی برای آگهی خودتان انتخاب نمائید.
  2. عنوان اگهی خودتان را به گونه ای بنویسید که کاربر ترغیب شود بر روی آگهی شما کلیک کند.
  3. ویژگیهای برتر و مزیتهای کالا و خدمات خودتان را در عنوان اگهی بیاورید.
  4. اگر در شهری غیر از تهران فعالیت تجاری دارید اسم شهر خودتان را در عنوان اگهی ارائه دهید.
  5. اگر در محله مشخصی از تهران خدمات یا محصولی را ارائه می دهید اسم محله مربوطه را در عنوان آگهی ارائه دهید.
  6. عنوان آگهی شما دروازه ورود به تبلیغ شماست. هرچه عنوان اگهی خودتان را بهتر بنویسید احتما جذب مشتری شما بالاتر است.

مهمترین پارامترها برای ثبت آگهی رایگان پربازده در این بخش به صورت مختصر مورد بررسی قرار می گیرد:

1- انتخاب سایت پربازدید برای ثبت آگهی رایگان: در مرحله اول یک سایت معتبر و پربازدید برای درج آگهی و تبلیغات خودتان انتخاب کنید. وب سایت سودایران (همین سایت) یکی از سایتهای پربازدید درج آگهی رایگان ایران بوده و تبلیغات شما را در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می دهد.

2- انتخاب گروه بندی مناسب برای آگهی: حین درج آگهی گروه بندی مناسب را انتخاب نمائید. مثلا اگر آپارتمانی را می خواهید به فروش برسانید، تبلیغ خودتان را در گروه املاک و زیر گروه فروش آپارتمان قرار دهید. در غیر اینصورت بازدهی آگهی شما کاهش می یابد.

3- انتخاب شهر و استان مناسب برای تبلیغ: اگر کالا و خدمات شما قرار است در تهران به فروش برسد، حتی اگر خودتان ساکن تهران نیستید، حین درج آگهی استان تهران و شهر تهران را انتخاب نمائید. اگر خدمات را در شهر خودتان ارائه می کنید، حین درج آگهی استان و شهر خودتان را انتخاب کنید. در سایت سودایران (همین سایت) تمام استانها و شهرهای ایران پوشش داده شده است.

4- انتخاب عنوان مناسب، جذاب و گیرا برای آگهی: عنوان آگهی باید جذاب و گیرا باشد. عنوان آگهی باید در میان آگهی های مشابه با آگهی شما کاربر را مجذوب خودش کند. باید جوری عنوان را بنویسید که بر روی آگهی شما کلیک کنند. عنوان آگهی مانند ویترین یک مغازه است. اگر ویترین مغازه را خوب بچینید وارد مغازه می شوند. اگر عنوان آگهی را هم خوب بنویسید بر روی آگهی شما کلیک می کنند.

5- نوشتن متن کاربر پسند و متقاعد کننده برای آگهی: متن آگهی را متقاعد کننده بنویسید. اگر ویترین مغازه را خوب چیده باشید ولی محصولات خوبی داخل مغازه برای فروش نداشته باشید، فروش اتفاق نمی افتد. اگر عنوان آگهی خودتان را خوب بنویسید ولی متن آگهی خوب نباشد هم با شما تماس نمی گیرند. در متن آگهی خودتان هر مطلبی که باعث جلب اطمینان مشتری می شود را بیاورید. در متن آگهی محدودیت کاراکتر ندارید و بنابراین هر چه توضیحات بیشتری ارائه کنید بهتر است. بسیاری از کاربران متن آگهی خودشان را در حد یکی دو جمله ارائه می کنند. این اصلا پاسخگو نیست.برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.ثبت آگهی رایگان پربازدهمهمترین پارامترها برای ثبت آگهی رایگان پربازده در این بخش به ......نکات مهم برای ثبت آگهی و تبلیغات رایگان مفید در سایت پربازدید تبلیغاتی (15 نکته کلیدی و مهم برای ثبت آگهی ......


بهترین راهکارهای ثبت آگهی رایگان و تبلیغات پربازده

بهترین راهکارها برای ثبت آگهی رایگان و تبلیغات پربازده در این بخش ارائه ......ثبت آگهی رایگان-تبلیغات رایگان-تبلیغات موثر-درج آگهی رایگان-تبلیغات پربازده-افزایش درآمد-سایت معتبر آگهی رایگان-ثبت آگهی رایگان پربازده-رونق کسب و کار-چگونگی ثبت آگهی رایگان-چگونگی درج آگهی رایگان-آگهی رایگان-سایت آگهی رایگان-ثبت آگهی موثر-درج آگهی رایگان مفید-چگونه خوب تبلیغ کنیم؟-نحوه ثبت آگهی موثر-درج آگهی رایگان موثر-درج آگهی رایگان پربازده-سایت تبلیغات رایگان-ثبت آگهی رایگان موثر-تبلیغات اینترنتی موثر-تبلیغ-آگهی رایگان موثر-تبلیغ موثر-تبلیغات رایگان اینترنتی-تبلیغات خوب-سایت پربازدید تبلیغاتی-سایت معتبر تبلیغات-سایت آگهی رایگان اینترنتی-افزایش بازده آگهی رایگان-افزایش تعداد مشتریان-سایت اگهی اینترنتی-چگونه خوب تبلیغ کنیم-تبلیغات در مشهد-درج آگهی رایگان اینترنتی-ثبت آگهی رایگان اینترنتی-آگهی رایگان اینترنتی-افزایش تاثیر آگهی رایگان-نحوه ثبت آگهی رایگان-سایت پربازدید تبلیغات-سایت آگهی مشهد-ثبت آگهی رایگان مشهد-سایت پربازدید آگهی-راهنمایی درج تبلیغات اینترنتی-چگونه آگهی بدهیم؟-آگهی استخدام-ثبت آگهی استخدام-درج آگهی رایگان استخدام-تبلیغ موفق-
15 پارامتر مهم برای ثبت آگهی رایگان پربازده

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر