۱۳۹۵ آذر ۹, سه‌شنبه

لیست سایت های تبلیغاتی رایگان و آگهی اینترنتی

لیست سایت های تبلیغاتی رایگان و آگهی اینترنتی در این بخش معرفی می گردد. اگر در جستجوی لیست سایت های تبلیغاتی رایگان هستید، لیست سایت های تبلیغاتی رایگان پربازدید و معتبر در این بخش معرفی می گردد.

1- سایت سودایران:
سایت سودایران یکی از پربازدیدترین و معتبرترین سایتهای تبلیغاتی ایران است. در سایت سودایران در هر زمینه ای و در هر جای ایران می توانید تبلیغات خودتان را درج نمائید. برای درج آگهی در سایت سودایران بر روی لینک ثبت آگهی اینترنتی رایگان کلیک کنید.

2- سایت ایران مدرس: سایت ایران مدرس پربازدیدترین و معتبرترین سایت تبلیغات تدریس خصوصی و آموزش ایران است. در سایت ایران مدرس آگهی خودتان در زمینه تدریس خصوصی و آموزش دروس دبیرستان و دانشگاه و کنکور و دروس مقطع ابتدایی را ثبت نموده و در زودترین زمان ممکن شاگرد جذب نمائید. برای درج آگهی تدریس در سایت ایران مدرس بر روی عبارت آگهی تدریس خصوصی کلیک کنید.

3- سایت ایران کنکور: ایران کنکور به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات کنکور، دروس کنکوری، مشاوره کنکور، جزوات و کتابهای کنکوری و ... فعالیت دارد. اگر فعالیت و کسب و کار شما مرتبط با کنکور است، سایت ایران کنکور بهترین گزینه برای درج آگهی شماست. برای درج آگهی کنکور در سایت ایران کنکور بر روی عبارت آگهی و تبلیغات کنکور کلیک کنید.

4- سایت ایستگاه برق: اگر در زمینه برق صنعتی، سیم و کابل، دیزل ژنراتور، کلید و فیوز و ... فعالیت دارید، سایت ایستگاه برق بهترین سایت برای ثبت تبلیغات شما است. برای درج آگهی برق و برق صنعتی در سایت ایستگاه برق بر روی عبارت آگهی برق صنعتی کلیک کنید.

لیست سایت های تبلیغاتی رایگان، سایتهای تبلیغاتی پربازدید و معتبر، سایتهای درج آگهی رایگان پربیننده، تبلیغات در سایت های پربازدید، تبلیغات اینترنتی


یک نکته مهم برای درج آگهی و تبلیغات رایگان مفید و پربازده: عنوان آگهی باید جذاب و گیرا باشد. عنوان آگهی باید در میان آگهی های مشابه با آگهی شما کاربر را مجذوب خودش کند. باید جوری عنوان را بنویسید که بر روی آگهی شما کلیک کنند. عنوان آگهی مانند ویترین یک مغازه است. اگر ویترین مغازه را خوب بچینید وارد مغازه می شوند. اگر عنوان آگهی را هم خوب بنویسید بر روی آگهی شما کلیک می کنند. مهمترین ویژگی محصول و خدمات خودتان که برای مشتری می تواند جذاب باشد را در عنوان آگهی بیاورید. اگر خودروی خودتان را می خواهید بفروشید، نام خودرو، مدل و شهر محل فروش را در عنوان آگهی بیاورید. البته همانطور که گفته شد اگر محصولات مختلفی دارید و یا خدمات متفاوتی را ارائه می کنید می توانید صدها آگهی ثبت کنید. خودتان را تنها به ثبت یک آگهی محدود نکنید. یک آگهی جواب نمی دهد.

با درج تبلیغات در اینترنت با تمامی افراد در کل کشور در ارتباط خواهید بود. حتی وقتی که خواب هستید و یا در مسافرت به سر می برید، تبلیغات اینترنتی در حال جذب مشتری برای شما است. اگر اگهی خودتان را در مجله یا روزنامه درج نمائید، پس از یک یا دو روز آگهی شما به صورت کامل منقضی می شود و دیگر کسی آن را نخواهد دید. چرا که روزنامه و مجله دور انداخته خواهد شد. تراکت هم همچین حالتی را دارد. تراکت شما هر جای که پخش شود فقط همان روز اعتبار دارد و پس از مدتی از بین می رود. تبلیغات در اینترنت و درج آگهی رایگان در سایت های معتبر بسیار بهتر و موثر تر است. اگهی و تبلیغ شما هر چه بیشتر باقی بماند نه تنها منقضی نمی گردد و از بین نمی رود بلکه اعتبار آن از نظر گوگل بالاتر هم خواهد رفت. با درج تبلیغات در اینترنت خیالتان راحت است که آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. آگهی های اینترنتی از بین نمی رود. مگر اینکه خودتان آگهی را پاک کنید. ثبت آگهی در اینترنت به نسبت تراکت و ... کلاس کاری بالاتری هم دارد. تبلیغات در اینترنت ارزان است.


تبلیغات موثر-تبلیغات رایگان-رونق کسب و کار-ثبت آگهی رایگان-افزایش درآمد-درج آگهی رایگان-آگهی رایگان موثر-نحوه ثبت آگهی موثر-چگونگی درج آگهی رایگان-چگونگی ثبت آگهی رایگان-سایت معتبر آگهی رایگان-ثبت آگهی رایگان پربازده-تبلیغات رایگان موثر-آگهی رایگان-چگونه خوب تبلیغ کنیم؟-تبلیغات پربازده-تبلیغات اینترنتی موثر-تبلیغ موثر-آگهی رایگان فروش خودرو-درج آگهی رایگان موثر-درج آگهی رایگان پربازده-تبلیغات موفق-آگهی موثر-افزایش تعداد مشتریان-تبلیغات رایگان اینترنتی-چگونگی ثبت تبلیغات رایگان-سایت تبلیغات رایگان-آگهی اینترنتی رایگان-درج آگهی رایگان مفید-چگونه آگهی رایگان کنیم-تبلیغات مجانی-چگونه خوب تبلیغ کنیم-تبلیغات موثر در کسب و کار-ثبت آگهی رایگان فروش خودرو-ثبت آگهی رایگان موثر-روشهای جدید تبلیغات-چگونگی درج تبلیغات موفق-آگهی رایگان اینترنتی-سایت آگهی رایگان-آگهی اینترنتی-تبلیغ موفق-نحوه ثبت آگهی-آگهی رایگان پربازده-تبلیغات اینترنتی رایگان-آگهی رایگان مفید-تبلیغ خوب-سایتهای تبلیغاتی رایگان-سایت های معتبر تبلیغات-ثبت آگهی موثر-سایت معتبر تبلیغات رایگان-

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر