۱۳۹۵ دی ۸, چهارشنبه

پربازدیدترین و معتبرترین سایتهای تبلیغاتی و آگهی رایگان اینترنتی

پربازدیدترین و معتبرترین سایتهای تبلیغاتی و آگهی رایگان اینترنتی - متن اگهی خودتان را هم کامل و قانع کننده بنویسید. اگر در مرحله قبل عنوان آگهی را خوب نوشته باشید، کاربر بر روی آگهی شما کلیک می کند و یا از طریق گوگل به آگهی شما هدایت می شود. حال اگر متن آگهی را خوب نوشته باشید، این امر باعث می شود تا کاربر با شما تماس گرفته و مشتری شما شود. بنابراین متن آگهی را به گونه ای بنویسید تا کاربر ترغیب شود با شما تماس بگیرد. مطلب دیگر اینکه عکس و تصویر مناسبی برای اگهی خودتان انتخاب نمائید. تنها به یک آگهی اکتفا نکنید و آگهی های متعددی درج نمائید. باید برای آگهی و تبلیغات اینترنتی وقت بگذارید. اگر می خواهید نتیجه بگیرید به آن وقت اختصاص دهید و آگهی های متعددی با عناوین و متن های مختلف ثبت کنید. در ضمن، از ثبت آگهی تکراری خودداری کنید. آگهی تکراری اسپم به حساب آمده و برای شما فایده ای ندارد.


سایت سودایران یکی از پربازدیدترین و معتبرترین سایتهای تبلیغاتی ایران است. در سایت سودایران در هر زمینه ای و در هر جای ایران می توانید تبلیغات خودتان را درج نمائید.

 سایت سودایران:

1- بازدید بالایی دارد.

2- از نظر گوگل بهینه است.

3- گروه بندی متنوعی دارد

4- درج آگهی در آن رایگان است.

5- برای ثبت تبلیغات پربازده و موثر است.


برای ثبت آگهی در وب سایت (سودایران)  بر روی عبارت "درج آگهی رایگان" کلیک نمائید.


تبلیغات موثر-رونق کسب و کار-تبلیغات رایگان-ثبت آگهی رایگان-افزایش درآمد-درج آگهی رایگان-آگهی رایگان موثر-چگونگی درج آگهی رایگان-نحوه ثبت آگهی موثر-آگهی رایگان-تبلیغات موفق-سایت معتبر آگهی رایگان-چگونگی ثبت آگهی رایگان-تبلیغ موثر-تبلیغات اینترنتی موثر-تبلیغات پربازده-ثبت آگهی رایگان پربازده-تبلیغات رایگان موثر-چگونه خوب تبلیغ کنیم؟-افزایش تعداد مشتریان-آگهی موثر-آگهی رایگان فروش خودرو-درج آگهی رایگان پربازده-درج آگهی رایگان موثر-آگهی اینترنتی-آگهی اینترنتی رایگان-تبلیغات رایگان اینترنتی-سایت تبلیغات رایگان-چگونگی ثبت تبلیغات رایگان-سایت آگهی رایگان-درج آگهی رایگان مفید-آگهی رایگان اینترنتی-چگونه خوب تبلیغ کنیم-ثبت آگهی رایگان موثر-چگونگی درج تبلیغات موفق-تبلیغات موثر در کسب و کار-افزایش فروش-تبلیغات مجانی-روشهای جدید تبلیغات-سایت آگهی اینترنتی-درج آگهی موفق-ثبت آگهی رایگان فروش خودرو-تبلیغات اینترنتی رایگان-تبلیغ-سایت های معتبر تبلیغات-تبلیغ موفق-چگونه آگهی رایگان کنیم-آگهی رایگان مفید-آگهی رایگان پربازده-سایتهای تبلیغاتی رایگان-لیست سایت های تبلیغاتی رایگان، سایتهای تبلیغاتی پربازدید و معتبر، سایتهای درج آگهی رایگان پربیننده، تبلیغات در سایت های پربازدید، تبلیغات اینترنتی

ثبت تعداد زیاد آگهی با عنوانهای جدید و خلاقانه: اگر می خواهید از تبلیغات اینترنتی و ثبت آگهی در اینترنت نتیجه بگیرید باید برای ثبت تعداد زیاد آگهی وقت بذارید. برای ثبت آگهی در وب سایت حاضر (سودایران) در بالای همین صفحه بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید. هر روز یک ربع وقت بذارید و یک آگهی جدید درج نمائید. عنوانهای مختلفی را برای هر کدام از آگهی های خودتان انتخاب نموده و متن متفاوتی هم برای هر اگهی بنویسید. می توانید چند اگهی قبلی خودتان را با هم ترکیب نموده و یک آگهی جدید بسازید. برای کالاها و خدمات مختلف خودتان اگهی های مختلف و متفاوت از هم بنویسید. هر چه تعداد آگهی های شما بیشتر باشد، احتمال اینکه با شما تماس گرفته شود و مشتری جذب کنید بیشتر است.

 نوشتن متن کاملتر برای آگهی های خودتان: برای اگهی های خودتان متن کامل و قانع کننده بنویسید تا با شما تماس بگیرند. بسیاری از کاربران فقط دو یا سه جمله در متن آگهی خودشان ثبت می کنند. اصلا یکی از مزیتهای آگهی اینترنتی به نسبت سایر انواع تبلیغات این است که می توانید هر چه می خواهید در مورد کالا و خدمات خودتان بنویسید. بنابراین کامل توضیح دهید و مزایای کالا و خدمات خودتان را به نسبت موارد مشابه به صورت کامل برای بازدید کنندگان تشریح کنید. در متن اگهی اطلاعات تماس خودتان را هم به صورت کامل ارائه نمائید.

 ویژه کردن آگهی های رایگان: یکی از بهترین راهکارها برای افزایش بازدهی و تاثیرگذاری آگهی های خودتان تبدیل آگهی های رایگان به آگهی ویژه است. در وب سایت حاضر (سودایران) با پرداخت مبلغ مناسبی می توانید آگهی های خودتان را ویژه کنید. آگهی های ویژه در جلب اعتماد کاربر شانس بیشتری داشته و بیشتر دیده خواهند شد. آگهی های ویژه همواره در صفحه اصلی سایت نمایش داده می شوند. در صفحات داخلی سایت نیز آگهی های ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده خواهند شد. هزینه درج آگهی ویژه در سایت سودایران به نسبت تبلیغات در روزنامه و مجله و یا تبلیغات تراکتی بسیار مناسب تر است. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش تعرفه مراجعه نمائید.

اگر قصد ثبت آگهی و تبلیغات رایگان در اینترنت را دارید ...

اگر می خواهید در یک سایت معتبر و پربازدید تبلیغات رایگان خودتان را درج نمائید ...

اگر با درج آگهی و تبلیغات رایگان قصد دارید تعداد مشتریان و درآمد خودتان را افزایش داده و در نتیجه کسب و کارتان را رونق ببخشید ...

اگر قصد دارید کالا و خدمات خودتان را با درج آگهی به فروش برسانید و یا ملک، آپارتمان، خودرو و اتومبیلی برای فروش دارید ...

در صورتیکه قصد دارید در هر کدام از زمینه های تدریس و آموزش، کنکور، ارتباطات و موبایل و اس ام اس، خودرو، ملک، استخدام و جذب نیرو، ثبت شرکت و رتبه بندی، ویلا، خدمات و ماشین های اداری، تورهای داخلی و خارجی و انواع خدمات مسافرتی، تبلیغات و تابلوهای تبلیغاتی، چاپ، انواع لوازم و خدمات، صنعت و برق صنعتی و ... تبلیغات اینترنتی رایگان درج نمائید ...

در هر صورت آگهی و تبلیغات خودتان را در سایت (سودایران) درج کنید.
عنوان آگهی باید جذاب و گیرا باشد. عنوان آگهی باید در میان آگهی های مشابه با آگهی شما کاربر را مجذوب خودش کند. باید جوری عنوان را بنویسید که بر روی آگهی شما کلیک کنند. عنوان آگهی مانند ویترین یک مغازه است. اگر ویترین مغازه را خوب بچینید وارد مغازه می شوند. اگر عنوان آگهی را هم خوب بنویسید بر روی آگهی شما کلیک می کنند. مهمترین ویژگی محصول و خدمات خودتان که برای مشتری می تواند جذاب باشد را در عنوان آگهی بیاورید. اگر خودروی خودتان را می خواهید بفروشید، نام خودرو، مدل و شهر محل فروش را در عنوان آگهی بیاورید. البته همانطور که گفته شد اگر محصولات مختلفی دارید و یا خدمات متفاوتی را ارائه می کنید می توانید صدها آگهی ثبت کنید. خودتان را تنها به ثبت یک آگهی محدود نکنید. یک آگهی جواب نمی دهد.
با درج تبلیغات در اینترنت با تمامی افراد در کل کشور در ارتباط خواهید بود. حتی وقتی که خواب هستید و یا در مسافرت به سر می برید، تبلیغات اینترنتی در حال جذب مشتری برای شما است. اگر اگهی خودتان را در مجله یا روزنامه درج نمائید، پس از یک یا دو روز آگهی شما به صورت کامل منقضی می شود و دیگر کسی آن را نخواهد دید. چرا که روزنامه و مجله دور انداخته خواهد شد. تراکت هم همچین حالتی را دارد. تراکت شما هر جای که پخش شود فقط همان روز اعتبار دارد و پس از مدتی از بین می رود. تبلیغات در اینترنت و درج آگهی رایگان در سایت های معتبر بسیار بهتر و موثر تر است. اگهی و تبلیغ شما هر چه بیشتر باقی بماند نه تنها منقضی نمی گردد و از بین نمی رود بلکه اعتبار آن از نظر گوگل بالاتر هم خواهد رفت. با درج تبلیغات در اینترنت خیالتان راحت است که آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. آگهی های اینترنتی از بین نمی رود. مگر اینکه خودتان آگهی را پاک کنید. ثبت آگهی در اینترنت به نسبت تراکت و ... کلاس کاری بالاتری هم دارد. تبلیغات در اینترنت ارزان است.

برای ثبت آگهی در وب سایت (سودایران)  بر روی عبارت "درج آگهی رایگان" کلیک نمائید.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر