۱۳۹۵ دی ۹, پنجشنبه

راهکارهای ثبت اگهی و تبلیغات موفق اینترنتی

راهکارهای ثبت اگهی و تبلیغات موفق اینترنتی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. متن آگهی را کامل بنویسید. آگهی های با متن بسیار کوتاه از نظر گوگل اسپم به حساب آمده و ایندکس نمی شوند. در بهترین حالت، اگر این آگهی ها ایندکس هم بشوند، در نتایج جستجوی گوگل در نتایج اولیه نشان داده نمی شوند. ضمنا هر چه متن آگهی خودتان را کاملتر بنویسید، کلماتی که مرتبط با کسب و کار و یا کالا و خدمات شماست بیشتر در متن آگهی تکرار شده و این خود باعث می شود کاربران مختلف که با عبارتهای مختلفی در موتورهای جستجوی در جستجوی کالا و خدمات شما هستند به سمت آگهی شما هدایت شوند. آگهی تکراری ثبت نکنید. آگهی هایی را که در یک سایت ثبت کرده اید به همان شکل به سایتهای دیگر منتقل نکنید چون اصلا برای شما فایده ای ندارد. گوگل و موتورهای جستجوی دیگر همچون یاهو و بینگ متن های تکراری را تشخیص داده و در نتایج جستجوی خودشان این متن های تکراری را نمایش نمی دهند. پس اگر می خواهید آگهی های شما موثر، پربازده و مفید باشد، آگهی های جدید خودتان را از نو بنویسید. یا چند آگهی قبلی را با هم ترکیب کنید و یک آگهی جدید بسازید.به هیچ وجه از کلمات و افعال منفی استفاده نکنید. سعی کنید افعال مثبت را جایگزین افعال منفی کنید. برای مثال ننویسید « این مایه ظرفشویی برای پوست شما مضر نیست»، زیرا احتمال دارد به علت خطای دید طور دیگری خوانده شود. هر کلمه دارای بار معنایی مثبت یا منفی می باشد و شما باید در انتخاب آنها دقت کافی را داشته باشید، بهتر است که تیتر آگهی تبلیغاتی خود را چندین بار بازخوانی کرده و با استفاده از کلمات هم معنی نسخه های گوناگونی از آن تهیه کنید. تیتر اصلی مهمترین عنصر یک آگهی تبلیغاتی به شمار می‌رود و مانند اسم رمز ، مجوز ورود خواننده به فضای تبلیغ است. به طور معمول، تعداد کسانی که فقط تیتر آگهی تبلیغاتی را می خوانند پنج برابر بیشتر از آنهایی است که بدنه‌ی آگهی را هم می خوانند. وقتی تیتر را نوشتید تقریبا 80 درصد کار را انجام داده‌اید و اگر همین تیتر نتواند در خواننده ایجاد انگیزه کند ، 80 درصد پول، وقت و سرمایه گذاری را از دست داده اید. گاهی اوقات تنها با تغییر تیتر آگهی میتوان تاثیرش را تا 10 برابر افزایش داد.

کلمات کلیدی : درج آگهی استخدام درج آگهی رایگان استخدام درج آگهی استخدام تبریز درج آگهی استخدام اصفهان درج آگهی استخدام اهواز درج آگهیسایت سودایران یکی از برترین سایتهای درج آگهی رایگان است.
در این وب سایت گروه بندی متنوعی برای درج آگهی در نظر گرفته شده است.
برای هر آگهی تا 10 عکس می توانید ثبت کنید.
در وب سایت سودایران تمامی شهرهای کشور پوشش داده شده است.
ثبت اگهی و تبلیغ در وب سایت سودایران راحت و آسان است.
وب سایت سودایران بازدید روزانه نسبتا بالایی دارد.
--- هر جای ایران که هستید، برای افزایش سود کسب و کار خود، فرصت درج آگهی در سودایران را از دست ندهید ---
کلمات کلیدی : سایت پربازدید آگهی سایت پربازدید آگهی رایگان سایت پربازدید تبلیغات رایگان سایت پربازدید آگهی اینترنتی سایت پربازدید نیازمندی نیازمندیها سایت نیازمندی تبلیغات رایگان یکی از بهترین راهکارها برای بازاریابی، فروش کالا و خدمات، فروش انواع لوازم نو و دست دوم، رونق کسب و کار و ... ثبت تبلیغات رایگان در اینترنت است. دلایل زیر نشان می دهد که چرا ثبت آگهی و تبلیغات در اینترنت به نسبت انواع راهکارهای دیگر مفیدتر و موثرتر است.
1- تبلیغات در اینترنت گسترده است. به عنوان مثال، اگر شما ساکن تهران هستید، با ثبت تبلیغات در اینترنت کالا و خدمات خودتان را در کل کشور می توانید معرفی کنید. گستردگی تبلیغات اینترنتی را هیچ نوع تبلیغات دیگری ندارد. مثلا فرض کنید که در روزنامه آگهی بدهید و یا تراکت پخش کنید. واضح است که با این نوع تبلیغات فقط می توانید یک منطقه یا در نهایت یک شهر را پوشش دهید.
2- تبلیغات در اینترنت ارزان است. ثبت آگهی و تبلیغات در اینترنت در بسیاری از سایتهای ثبت آگهی رایگان مانند سایت سودایران www.soodiran.com (همین سایت) رایگان است. حتی اگر بخواهید اگهی خودتان را به صورت ویژه ثبت نمائید، باز هم هزینه ای که برای تبلیغات اینترنتی پرداخت می کنید، در مقایسه با هزینه تبلیغات در زونامه ها و مجلات و در مقایسه با هزینه چاپ و پخش تراکت بسیار ناچیز است.
3- تبلیغات در اینترنت 24 ساعته است. تراکت های شما یک روز بر روی دیوار می ماند. تازه اگر شانس بیارید مامور شهرداری 15 دقیقه پس از چسباندن تراکت آنها را از دیوار نکند. تبلیغات روزنامه هم فقط همان روز یا در نهایت تا فردای روزی که آگهی چاپ شده است، اعتبار دارد. ولی، تبلیغات اینترنتی 24 ساعته است. روز و شب برای شما مشتری جذب می کند. در ضمن، هر چه از عمر آگهی بگذرد، نه تنها قدیمی نمی شود، بلکه از نظر گوگل اعتبارش بالاتر می رود. تبلیغات در اینترنت بی نظیر است.
4- تبلیغات در اینترنت پربازده است. به همان دلایلی که قبلا گفته شد (گستردگی و 24 ساعته بودن تبلیغات اینترنتی) تبلیغات در اینترنت پربازده و موثر است. به نسبت هزینه ای که پرداخت می کنید (هر چند که گفته شده تبلیغات اینترنتی می تواند رایگان هم باشد) بازدهی و اثر گذاری آگهی اینترنتی بسیار بالا می باشد.
کلمات کلیدی : ثبت تبلیغات در اینترنت تبلیغات اینترنتی ثبت آگهی اینترنتی تبلیغ در اینترنتتبلیغات کاغذی یا اینترنتی؟ - در این بخش تبلیغات کاغذی و اینترنتی با هم مقایسه می شود. مزیتهای تبلیغات اینترنتی به نسبت تبلیغات کاغذی به صورت زیر است:
1- تعداد بازدید کننده بیشتری تبلیغات اینترنتی را مشاهده می کند.
2- به صرفه تر و ارزان تر است.
3- بازدهی بالاتری دارد.
4- در تمامی طول شبانه روز در دسترس کاربران است.
5- ...
مزیتهای درج آگهی ویژه
در وب سایت حاضر می توانید آگهی خود را به صورت رایگان و ویژه ثبت نمائید. مزیتهای درج آگهی ویژه به نسبت آگهی رایگان به صورت زیر است:
1- در کنار تمامی آگهی های رایگان آگهی های ویژه را می توانید مشاهده نمائید و این باعث می شود بازدهی انها بالاتر باشد.
2- آگهی های ویژه همواره در صفحه اول سایت نمایش داده می شود.
3- آگهی ویژه از نظر بازدید کننده اعتبار بالاتری دارد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر