۱۳۹۵ دی ۱۰, جمعه

چگونه خوب تبلیغ کنیم و تبلیغات موفق و موثری داشته باشیم؟

در این بخش به سوال چگونه خوب تبلیغ کنیم و تبلیغات موفق و موثری داشته باشیم؟ پاسخ داده می شود. برای درج تبلیغات رایگان پربازده و مفید در ابتدا باید عنوان خوبی برای آگهی خودتان انتخاب نمائید. عنوان آگهی باید خلاصه ای از محتوای آگهی باشد و کاربر با دیدن عنوان آگهی بداند که اگهی در چه زمینه ای است. مهمترین کلمات آگهی خودتان را در عنوان آگهی بیاورید. مثلا اگر در تبریز می خواهید آپارتمانی بفروشید، کلمه "آپارتمان" کلمه "تبریز" و حتی محله ای که آپارتمان در ان واقع است را در عنوان آگهی بیاورید. به این ترتیب از طریق گوگل هم کاربران بهتر به سمت آگهی شما هدایت می شوند. عنوان آگهی خودتان را جذاب بنویسید. آگهی هایی که در یک زمینه هستند با هم نمایش داده می شوند. اگر عنوان آگهی شما جذاب و گیرا باشد، کاربر از بین آگهی های مختلف بر روی آگهی شما کلیک می کند. عبارتهای مرتبط با کالا و خدمات خودتان را در گوگل جستجو کنید و ببینید خود گوگل چه پیشنهادهایی می دهد. در همان صفحه نتایج جستجوی گوگل در پایین صفحه خود گوگل پیشنهادهایی می دهد. این پیشنهادها عبارتهایی هستند که کاربران زیاد جستجو کرده اند. از همین پیشنهادهای گوگل برای عنوان آگهی های خودتان استفاده کنید و متن مناسبی برای آن بنویسید. در متن اگهی خودتان، عنوان آگهی را چند بار تکرار کنید. البته نباید مصنوعی به نظر برسد و از نظر کاربران ناخوشایند نباشد.
برای درج آگهی در سایت پربازدید سودایران بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان کلیک کنید.مطلب بعدی که باید در نظر بگیرید این است که متن آگهی خودتان را خوب و قانع کننده و قابل اعتماد بنویسید. متن اگهی هر چه کاملتر باشد بهتر است. هر چه اطلاعات بیشتری به کاربر بدهید احتمال اینکه با شما تماس گرفته شود بیشتر است. در متن اگهی به صورت کامل محصول یا خدمات خودتان را معرفی کنید. هر چه متن آگهی کاملتر باشد این حس را به کاربر القا می کند که مطلب مهمتری برای گفتن دارید. در متن آگهی مثلا اگر خودرویی به فروش می رسانید توضیحات کاملی در مورد آن ارائه کنید. در مورد مدل و رنگ و تعمیرات انجام شده آن و ... . برای اگهی و تبلیغات خودتان عکس و تصویر بذارید. عکس را خودتان تهیه کنید. اگر برای کالا و خدمات خودتان عکس واقعی (و نه عکسی که مثلا از اینترنت گرفته باشید) بذارید، اعتماد کاربر بیشتر جلب می شود. در متن آگهی خودتان آدرس کامل ، شماره تلفن، آدرس سایت، شماره ثابت، ایمیل و ... را قرار دهید.
عنوان آگهی خودتان را مناسب و جذاب انتخاب کنید. برای انتخاب عنوان آگهی خودتان به صورت مناسب باید بدانید که کاربران و مشتریان کالا و خدمات شما محصولات و یا خدمات شما را با چه عبارتهایی در گوگل جستجو می کنند. مثلا اگر در زمینه ثبت شرکت فعالیت دارید در خود گوگل عبارتهایی مانند ثبت شرکت، رتبه بندی شرکت، خرید و فروش شرکت و ... را جستجو کنید. بعد از نوشتن این عبارتها در باکس جستجوی گوگل، یک فاصله با صفحه کلید بذارید (کلید اسپیس را بزنید). وقتی این کار را انجام دادید خود گوگل پیشنهادهایی به شما می دهد. همان پیشنهادها را در عنوان آگهی خودتان به کار ببرید. یا مثلا عبارت رتبه بندی شرکت را در گوگل جستجو کنید. در پایین نتایجی که گوگل به شما ارائه می کند عبارتهایی نشان داده شده اند. این عبارتها هم عبارتهای پرکاربرد بازدیدکنندگان و کاربران هستند و می توانید از آنها در عنوان آگهی و تبلیغات خودتان استفاده نمائید. یکی از مهمترین مواردی که برای درج آگهی و تبلیغات رایگان پربازده و مفید باید در نظر بگیرید همین عنوان آگهی است. در کنار روشی که به شما ارائه شد باید جذاب بودن و جذب کردن مشتری را به عنوان آگهی خودتان اضافه کنید. به این معنی که مثلا در همان مثال ثبت شرکت، به جای عبارت "ثبت شرکت و رتبه بندی" می توانید عنوان " ثبت شرکت با بهترین قیمت و در اسرع وقت" را انتخاب نمائید. قاعدتا کاربران بر روی آگهی ای که عنوان دوم را دارد بیشتر کلیک می کنند. چون هم قیمت و هم زود انجام شدن کارها برای مشتریان مهم است. علاوه بر عنوان آگهی موارد دیگری هم در ثبت آگهی و تبلیغات رایگان مفید در سایتهای نیازمندی همچون وب سایت حاضر (سودایران) مهم است. متن آگهی را خوب و قانع کننده بنویسید. در متن آگهی اطلاعات کاملی از خودتان و یا اگر شرکتی دارید از شرکت خودتان ارائه دهید تا کاربر به صورت کامل به شما اعتماد کند. آدرس و شماره تلفن و شماره ثابت ارائه دهید. در ضمن اگر مثلا ساکن شهری غیر از تهران هستید، کد شهر خودتان را هم ارائه کنید. چرا که گوگل از روی آی پی کاربران محل سکونت آنها را تشخیص می دهد. به عنوان مثال اگر شما شرکتی در تبریز دارید و در متن آگهی خودتان کد تبریز و آدرس تبریز را ارائه کرده باشید، اگر کاربری از تبریز کالا و خدمات شما را جستجو کند، چون در متن آگهی شما کد تبریز وجود دارد، در نتایج جستجوی گوگل آگهی شما برای نشان دادن به کاربر مزبور در اولویت قرار می گیرد. علاوه براین، با ارائه آدرس و شماره تلفن کامل و ... اعتماد کاربرارن را به نسبت خودتان، شرکتتان و آگهی درج شده خودتان جلب می کنید. برای آگهی و تبلیغات خودتان عکسها و تصویرهای مناسبی ثبت نمائید. به صورت مستقیم از کالا و لوازمی که می خواهید بفروشید عکس بگیرید و در آگهی خودتان درج نمائید. اگر شرکتی دارید می توانید از کارکنان خودتان حین انجام کار عکس بگیرید و در آگهی قرار دهید و یا از گواهینامه و افتخاراتی که کسب نموده اید عکس بگیرید و در آگهی و تبلیغ خودتان ارائه نمائید. در سایت سودایران برای هر آگهی، حتی آگهی های رایگان، می توانید 10 عکس ثبت نمائید و به بهترین شکل کالا و خدمات خودتان را معرفی کنید.
حین ثبت اگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی در سودایران و یا سایتهای دیگر شهر و استان را بدرستی انتخاب کنید. در ضمن از بین گروه بندی های متنوعی که ارائه شده است هم گروه و زیر گروه مناسب را انتخاب نمائید. این مورد خیلی مهم است. چرا که اگر گروه مناسب آگهی خودتان را انتخاب نکنید، آگهی شما را افرادی خواهند دید که در جستجوی کالا و خدمات دیگری هستند و اصلا با شما تماس نخواهند گرفت. اگر ساکن شهری غیر از تهران هستید، مهم است که در عنوان آگهی و در متن آگهی اسم شهر مزبور ارائه گردد. چون افرادی که ساکن تهران نیستند حین جستجو اسم شهر خودشان را هم در عبارت جستجو وارد می کنند.

آگهی های متعدد ثبت نمائید. اصلا به یکی دو آگهی اکتفا نکنید. در سایتهای آگهی رایگان اینترنتی و همچنین در سایت (سودایران) امکان درج بی نهایت آگهی به صورت کاملا رایگان وجود دارد. هر تعداد آگهی که می خواهید درج نمائید. در تبلیغات اینترنتی تنها با ثبت یکی دو آگهی به نتیجه نمی رسید. کالا و خدمات خودتان را به شکلهای مختلف و با عناوین متفاوت معرفی کنید. عنوانها و متنهای متفاوت برای آگهی های خودتان بنویسید. آگهی تکراری و کپی شده ثبت نکنید چرا که از نظر موتورهای جستجو و گوگل ارزشی ندارد. هر روز 10 دقیقه وقت بذارید و آگهی جدیدی بنویسید. تنها هزینه ای که در آگهی اینترنتی و تبلیغات در اینترنت باید صرف کنید زمان است. زمان بگذارید و هر روز آگهی درج کنید تا تماسهای شما شروع شود.


برای درج آگهی در سایت پربازدید سودایران بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان کلیک کنید.اگر می خواهید تبلیغات موفقی داشته باشید و در اینترنت موثر و موفق تبلیغ کنید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- برای پاسخ به سوال چگونه تبلیغات موفقی داشته باشیم؟ و حصول یک نتیجه عالی در تبلیغات اینترنتی در مرحله اول باید یک سایت پربازدید برای درج آگهی انتخاب نمائید. وب سایت (سودایران) برای ثبت آگهی و تبلیغات موفق در اینترنت بسیار مناسب است. از جمله مزایای ثبت آگهی رایگان اینترنتی در سایت سودایران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1-1- ثبت اگهی و تبلیغ در سایت سودایران کاملا رایگان است. تنها در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه نموده و بازدهی آن را افزایش دهید. تنها هزینه ای که برای ثبت تبلیغ در سایت سودایران باید بپردازید زمانی است که برای درج آگهی اختصاص می دهید.

1-2- تعداد آگهی هایی که در سایت سودایران می توانید درج کنید نامحدود است. هر تعداد آگهی که مد نظر شما است می توانید به صورت رایگان درج کنید. در ضمن، هر چه تعداد آگهی های ثبت شده شما بیشتر باشد، احتمال جذب مشتری شما افزایش می یابد.

1-3- تعداد کاراکترهایی که در متن آگهی خودتان می توانید ثبت کنید هم محدودیت ندارد. به عبارت دیگر، هر تعداد جمله و کلمه که بخواهید می توانید به متن آگهی خودتان اختصاص دهید. در تبلیغات روزنامه و مجله تعداد کاراکترهای شما برای توضیح در باره کالا و خدماتتان محدود است.

1-4- در وب سایت حاضر برای هر آگهی 10 عکس می توانید ثبت نمائید. با ثبت 10 تصویر برای هر اگهی می توانید به صورت کامل کالا و خدمات خودتان را معرفی نمائید. البته اصراری بر ثبت 10 عکس وجود ندارد ولی به هر حال این امکان فراهم شده است و هر وقت صلاح دیدید می توانید از آن استفاده نمائید.

2- اگر می خواهید تبلیغات موفقی داشته باشید، عنوان خوبی برای آگهی و تبلیغ خودتان انتخاب نمائید. عنوانی که کاربران را ترغیب کند بر روی آگهی و تبلیغات شما کلیک کنند. عنوان خوب به نتیجه گرفتن شما بسیار کمک می کند. عنوانی برای آگهی خودتان انتخاب کنید که کاربران از بین آگهی دیگر آگهی شما را انتخاب نموده و بر روی اگهی شما کلیک نمایند.

3- برای موفقیت در تبلیغ و تبلیغات قانون صفرم تبلیغات را رعایت کنید. در عصر حاضر به منظور ترغیب مصرف‌کننده برای تصمیم‌گیری خرید ملاک‌هایی مهم‌تر از ویژگی و مزایای محصول وجود دارد. امروزه مشتری بیشتر به ارزش‌ها، حس موجود و هماهنگی فروشنده و خریدار توجه می‌کند تا صرفا چند ویژگی لیست‌شده محصولات و در واقع مشتریان آنچه را می‌فروشید نمی‌خرند، بلکه آنچه را که هستید می‌خرند.

واقعیت امر این است که مشتریان کنونی، خیلی بیشتر از چیزی که فکر می‌کنید مشغله کاری و فکری دارند، آنها وقت ندارند که بنشینند و ویژگی‌ها و مزایای محصول شما را با دیگر فروشنده‌ها مقایسه کنند. آنها به دنبال کسی می‌گردند که به او اعتماد کنند. قانون صفرم تبلیغات یعنی قانون صداقت محض. شاید تمام آنچه را که درمورد محصول‌تان وجود دارد در تبلیغات خود به مشتری نگویید، اما هر آنچه را می‌گویید باید بر پایه صداقت برای جذب اعتماد باشد. برای این منظور می‌توانید ۳ مرحله زیر را اجرا کنید :

•در تبلیغاتتان به مواردی اشاره کنید که مطمئن هستید مشتریانتان تجربه کرده‌اند.

•حقیقت را بگویید، حتی اگر باعث ناراحتی شود

•به مشتریان دقیقا همان تجربیاتی را ارائه دهید که به آنها قول داده‌اید


4- برای رونق کسب و کار، افزایش درامد و داشتن تبلیغات موفق، تا جایی که ممکن است، آگهی تکراری ثبت نکنید. آگهی هایی را که در یک سایت ثبت کرده اید به همان شکل به سایتهای دیگر منتقل نکنید چون اصلا برای شما فایده ای ندارد. گوگل و موتورهای جستجوی دیگر همچون یاهو و بینگ متن های تکراری را تشخیص داده و در نتایج جستجوی خودشان این متن های تکراری را نمایش نمی دهند. پس اگر می خواهید آگهی های شما موثر، پربازده و مفید باشد، آگهی های جدید خودتان را از نو بنویسید. یا چند آگهی قبلی را با هم ترکیب کنید و یک آگهی جدید بسازید.5- برای داشتن یک تبلیغات موفق سعی کنید مزایای کالا و خدمات خودتان را برای مشتریانتان توضیح دهید. به جای اینکه درباره خودتان حرف بزنید درباره مشتری حرف بزنید. بگوئید که استفاده از کالا و خدمات شما چه مزایایی برای مشتری دارد. چرا محصول شما بهترین گزینه برای مشتری است. با خرید کالا و خدمات شما مشتری چخ چیزهایی را بدست خواهد آورد. در عنوان آگهی و در متن آگهی بر روی مهمترین مزیت محصول و خدمات خودتان تاکید کنید. خصوصا عنوان آگهی بسیار مهم است. اگر عنوان آگهی را خوب بنویسید و کاری کنید که بر روی تبلیغ شما کلیک کنند نصف بیشتر مسیر را رفته اید. بهترین ویژگی محصول و خدمات خودتان که بیشترین فایده را برای مشتری دارد در عنوان آگهی بیاورید و آن را بولد کنید. در متن آگهی می توانید سایر مزایای کالا وخدمات خودتان را به صورت لیست ارائه دهید. هر روز یک آگهی درج کنید. اگر می خواهید بیشترین بازدهی را از تبلیغات اینترنتی داشته باشید، هر روز یک آگهی ثبت کنید تا تعداد آگهی های شما بیشتر و بیشتر گردد. به این ترتیب به مرور زنگ خورهای شما آغاز می شود. خلاقیت به خرج دهید. عناوین مختلفی برای آگهی های خودتان انتخاب کرده و برای هر آگهی متنی متفاوت بنویسید. هر روز یکی از محصولات و کالاهای فروشی خودتان را انتخاب کنید و یا خدمات خودتان را به صورتی متفاوت به کاربران معرفی کنید. اگر کالای شما در کل کشور می تواند فروش داشته باشد، هر روز آگهی خودتان را برای یکی از شهرهای ایران بنویسید. هر چه تعداد آگهی های شما بیشتر باشد، احتمال جذب مشتری شما بالاتر خواهد بود. وقتی چند آگهی درج نمودید، آگهی ها را با هم ترکیب کرده و آگهی جدیدی بسازید. در تبلیغات اینترنتی تنها هزینه شما زمان است. زمان و وقت بگذارید و مشتری جذب نمائید.
آگهی خودتان را ویژه کنید. یکی از راهکارهای خوب برای افزایش بازدهی آگهی و تبلیغات اینترنتی در سایت سودایران ویژه کردن آگهی است. به این معنی که با پرداخت هزینه مناسبی، آگهی خودتان را ویژه کرده و موقعیت نمایش آن را بالاتر از آگهی های رایگان قرار می دهید. آگهی های ویژه در جلب اعتماد کاربر شانس بیشتری داشته و بیشتر دیده خواهند شد. آگهی های ویژه همواره در صفحه اصلی سایت نمایش داده می شوند. در صفحات داخلی سایت نیز آگهی های ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده خواهند شد. هزینه درج آگهی ویژه در سایت سودایران به نسبت تبلیغات در روزنامه و مجله و یا تبلیغات تراکتی بسیار مناسب تر است. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش تعرفه مراجعه نمائید.
آگهی های خودتان را پخش کنید. یکی از بهترین راهکارها برای افزایش اعتبار آگهی های شما از نظر موتورهای جستجو از جمله گوگل این است که لینک آگهی خودتان را در سایت و یا وبلاگ خودتان قرار دهید. اگر در وب سایت حاضر آگهی یا آگهی هایی دارید در سایت یا وبلاگ خودتان نیز لینک آن را قرار دهید. در ضمن، یک راهکار خوب دیگر هم پخش کردن لینک آگهی های خودتان در شبکه های اجتماعی از جمله فیس بوک است. اعتبار آگهی و تبلیغ شما با پخش کردن بیشتر لینک آن در شبکه های اجتماعی و سایتها و وبلاگهای دیگر افزایش می یابد و در نتیجه آگهی شما در نتایج گ.گل بیشتر نمایش داده شده و در نهایت با شما تماس بیشتری گرفته خواهد شد.
وب سایت یا وبلاگ خودتان را در متن آگهی معرفی کنید. اگر وبلاگ یا وب سایتی دارید، آدرس سایت یا بلاگ خودتان را در متن آگهی ارائه دهید. توضیحات خوبی در مورد کالا و خدمات خودتان ارائه نموده و در ادامه کاربر را برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر به سایت یا وبلاگ خودتان ارجاع دهید. اگر آگهی شما ویژه باشد، می توانید از سایت سودایران به سایت یا وبلاگ خودتان لینک هم بدهید و به این ترتیب جایگاه وبلاگ یا سایت شما در نتایج جستجوی گوگل ارتقا پیدا می کند.

برای درج آگهی در سایت پربازدید سودایران بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان کلیک کنید.منبع: سودایران

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر