۱۳۹۵ آذر ۲۹, دوشنبه

چگونگی ثبت تبلیغات موثر و آگهی رایگان پربازده در اینترنت

چگونگی ثبت تبلیغات موثر و آگهی رایگان پربازده در اینترنت در این بخش توضیح داده شده است. برای ثبت آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی به سایت سودایران مراجعه نمائید. در سایت سودایران هر تعداد آگهی که بخواهید می توانید درج کنید. ثبت آگهی در سودایران رایگان است. اگر تمایل داشته باشید می توانید آگهی خودتان را ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید. مطلب دیگری که برای ثبت تبلیغات موثر و پربازده در اینترنت در نظر بگیرید، متن آگهی است. متن آگهی را تا جایی که می توانید کامل بنویسید. در متن آگهی خودتان هر توضیحی که لازم می بینید ارائه کنید. متن آگهی شما باید کامل و جامع قانع کننده باشد. در باره محصول خودتان به صورت کامل توضیح دهید. اگر خدماتی ارائه می کنید، به صورت کامل بنویسید که چه مزیتی برای مشتری دارد. اگر محصولی ارائه می کنید بنویسید که مزایای آن به نسبت محصولهای مشابه چیست. به صورت کلی، متن آگهی شما باید بازتاب کاملی از ویژگیهای برتر محصولات و خدمات شما باشد. بنویسید که محصول و خدمات شما چه نفعی برای مشتری دارد و فقط مشتری را در اولویت توضیحاتتان قرار دهید.

برای آگهی و تبلیغات خودتان عکس یا عکسهایی انتخاب نمائید. در سایت سودایران برای هر آگهی تا 10 عکس می توانید انتخاب کنید. عکس و تصویر میزان موثر بودن آگهی شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

کلمات کلیدی : آگهی اینترنتی موثر آگهی های تبلیغاتی اینترنتی ثبت آگهی اینترنتی درج آگهی اینترنتی مزیتهای آگهی اینترنتی بهترین سایت درج آگهی اینترنتی افزایش تعداد مشتری نحوه افزایش تعداد مشتری چگونگی افزایش تعداد مشتری راهکار افزایش تعداد مشتری


1- اگر کسب و کاری دارید و می خواهید آن را رونق دهید.
2- اگر کالا یا خدماتی دارید و می خواهید آن را به فروش برسانید.
3- برای خرید و فروش ماشین، زمین، آپارتمان و ...

درج آگهی اینترنتی در وب سایتهای درج آگهی رایگان همچون www.soodiran.com  به مقدار بسیار زیادی می تواند به جذب مشتری توسط شما کمک کند. در حال حاضر بسیاری از افراد برای پیدا کردن خدمات و کالاهای مورد نظر خود از اینترنت کمک می گیرند.

در تبلیغات و آگهی خودتان بیشتر از انچه از خودتان و شرکتتان تعریف کنید و سعی کنید به این ترتیب مشتری جذب نمائید، منافعی که کالا و خدمات شما برای مشتری دارد را بیان کنید. تبلیغاتی که نفعی را به مصرف کننده قول ندهد، فروش نمی کند. تلاش کنید قولی را پیدا کنید که نه تنها "ترغیب کننده" بلکه "بی همتا" باشد.
متن آگهی خودتان را به صورت کامل و با ویژگیهایی که ذکر شد ثبت کنید. تحقیقات نشان داده است که آگهی های با متن طولانی بیشتر از آگهی های با متن کوتاه به فروش منجر می شود. برای آگهی و تبلیغ خودتان حتما عکس مناسب و خوبی که در صورت امکان کالای شما را در حین مصرف نشان می دهد و یا به ویژگیهای بارز آن اشاره دارد ثبت کنید. در سایت سودایران برای هر آگهی تا 10 عکس می توانید درج نمائید.

اگر می خواهید تبلیغات موفقی داشته باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:
1- آگهی خودتان را در یک سایت معتبر و پربازدید مانند سودایران ثبت نمائید. سایت سودایران بازدید بالایی دارد و تا سال 95 حدود 60000 آگهی ثبت شده دارد. درج آگهی در سودایران پربازده و مفید است.
2- عنوان مناسبی برای آگهی خودتان انتخاب کنید که جذاب و گیرا باشد. در عنوان آگهی مهمترین مزیت و ویژگی برتر کالا و خدمات خودتان را بیان کنید تا بر روی آگهی شما کلیک شود.

اگر می خواهید کالا و خدماتتتان را به خوبی به فروش برسانید و برند خودتان را در ذهن اکثریت مردم جا بیندازید به تبلیغات و بازرایابی نیاز دارید.
یکی از بهترین انواع تبلیغات، تبلیغات اینترنتی است. تبلیغات اینترنتی به صرفه است و 24 ساعته در خدمات کسب و کار شماست. هیچ نوع تبلیغاتی گستردگی تبلیغات اینترنتی را ندارد. تبلیغات اینترنتی در کل کشور قابل مشاهده است.
برای فروش کالا و خدمات، معرفی کسب و کارتان و افزایش فروش خودتان تبلیغات اینترنتی را مورد استفاده قرار دهید.

در این بخش در رابطه با اینکه کجا تبلیغ کنیم توضیحاتی ارائه شده و یک سایت تبلیغاتی موفق هم معرفی خواهد شد.
یکی از بهترین وب سایتهایی که برای تبلیغات اینترنتی و درج آگهی رایگان می توانید از آن استفاده کنید سایت سودایران است.
سایت سودایران یکی از برترین سایتهای آگهی اینترنتی ایران است و به فروش کالا و خدمات و رونق کسب و کار شما کمک بسیاری خواهد کرد.
در سایت سودایران امکانات متنوعی برای ثبت آگهی و تبلیغ ارائه شده است. به عنوان مثال:
- برای هر آگهی (حتی آگهی های رایگان) می توانید 10 عکس ثبت نمائید.
- تمامی شهرهای ایران پوشش داده شده است (حین درج آگهی می توانید شهر و استان را انتخاب کنید).

دلایل زیر نشان می دهد که چرا درج آگهی ویژه به نسبت آگهی رایگان بازدهی بالاتری دارد:

1) آگهی های ویژه همواره در صفحه اصلی وب سایت سودایران و بدون نیاز به «به روز رسانی» نشان داده می شوند.
2) با کلیک بر روی هر آگهی، آگهی های ویژه در سمت چپ و بالای صفحه به کاربر نشان داده خواهد شد. آگهی‌های ویژه در صفحات بیشتری و بصورت کاملا مرتبط با جستجوی کاربران نمایش داده می‌شود و شانس دیده شدن آن بسیار بالاتر خواهد بود.
3) کاربران به آگهی های ویژه بیشتر اعتماد کرده و بازدهی آگهی های ویژه بالاتر است. درج آگهی ویژه به معنای آن است که آگهی دهنده از خدمات و کالای خود اطمینان کافی دارد و برای جلب نظر بازدیدکنندگان و مشتریان واقعی حاضر به پرداخت وجه آگهی خود شده است.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر