۱۳۹۵ دی ۱۲, یکشنبه

ثبت آگهی رایگان خوب و موثر، درج آگهی در سایت پربازدید تبلیغاتی

ثبت آگهی رایگان خوب و موثر، درج آگهی در سایت پربازدید تبلیغاتی - اگر می خواهید آگهی رایگان خوب و موثری ثبت نمائید، در مرحله اول تلاش کنید تبلیغات خودتان را در یک سایت پربازدید آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی رایگان درج نمائید. وب سایت سودایران گزینه خوبی برای ثبت آگهی و تبلیغات شما است. با درج تبلیغات در سودایران به دلیل بازدید بالایی که دارد، اگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. سایت سودایران از نظر گوگل هم بهینه است. با ثبت تبلیغات در این سایت، آگهی شما پس از چند ساعت در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده خواهد شد. پس از انتخاب سایت پربازدید تبلیغات رایگان، در مرحله بعد باید عنوان مناسب و خوبی برای آگهی هایتان انتخاب نمائید. عنوان آگهی باید جذاب  و گیرا باشد. نکته دیگر در رابطه با متن اگهی است. متن آگهی خودتان را هم کامل بنویسید. متن اگهی هر چه کاملتر باشد، بهتر است. برای اگهی و تبلیغات خودتان عکس و تصویرهای خوبی انتخاب نمائید. در مرحله بعد کلمات کلیدی هستند که به ایندکس شدن سریعتر شما توسط گوگل کمک می کنند. برای تبلیغات خودتان کلمات کلیدی خوبی انتخاب نمائید.

ترکیب آگهی های قبلی خودتان با یکدیگر و ساخت یک آگهی و تبلیغ جدید: همانطور که قبلا گفته شد آگهی های تکراری و کپی شده فایده ای برای شما ندارد. ولی می توانید اگهی های قبل خودتان را با هم ترکیب کرده و یک اگهی جدید با عنوان جدید بسازید. به این ترتیب تعداد اگهی های شما هم افزایش پیدا کرده و بازدید اگهی هایتان بالا می رود. آگهی هایی که از ترکیب آگهی های قبلی ایجاد کرده اید تکراری به حساب نیامده و مانند یک آگهی جدید بازدید می گیرد. برای آگهی و تبلیغات خودتان عکسها و تصویرهای مناسبی ثبت نمائید. به صورت مستقیم از کالا و لوازمی که می خواهید بفروشید عکس بگیرید و در آگهی خودتان درج نمائید. اگر شرکتی دارید می توانید از کارکنان خودتان حین انجام کار عکس بگیرید و در آگهی قرار دهید و یا از گواهینامه و افتخاراتی که کسب نموده اید عکس بگیرید و در آگهی و تبلیغ خودتان ارائه نمائید. در سایت سودایران برای هر آگهی، حتی آگهی های رایگان، می توانید 10 عکس ثبت نمائید و به بهترین شکل کالا و خدمات خودتان را معرفی کنید.


برای درج آگهی در سایت پربازدید سودایران بر روی عبارت ثبت تبلیغات رایگان کلیک نمائید.به هیچ وجه از کلمات و افعال منفی استفاده نکنید. سعی کنید افعال مثبت را جایگزین افعال منفی کنید. برای مثال ننویسید « این مایه ظرفشویی برای پوست شما مضر نیست»، زیرا احتمال دارد به علت خطای دید طور دیگری خوانده شود. هر کلمه دارای بار معنایی مثبت یا منفی می باشد و شما باید در انتخاب آنها دقت کافی را داشته باشید، بهتر است که تیتر آگهی تبلیغاتی خود را چندین بار بازخوانی کرده و با استفاده از کلمات هم معنی نسخه های گوناگونی از آن تهیه کنید. بعنوان مثال عبارت “هیچ وقت خسته نمیشوید” در کل معنای مثبتی را ارائه میکند ولی ترکیبی از سه کلمه با بار معنایی منفی می باشد، هرکدام از این این کلمات به تنهایی نوعی محدودیت را در ذهن افراد تصویر میکنند، حال آنکه میتوان تیتر آگهی تبلیغاتی را اینگونه بازنویسی نمود “همیشه سرحال هستید”. این عبارت همان معنی و مفهوم رو با استفاده از کلمات مثبت به خواننده منتقل خواهد کرد.


درج آگهی موفق-درج آگهی رایگان مفید-سایت آگهی رایگان-افزایش فروش-آگهی رایگان پربازده-ثبت آگهی رایگان فروش خودرو-آگهی رایگان مفید-تبلیغ خوب-سایت آگهی اینترنتی-چگونه آگهی رایگان کنیم-تبلیغ موفق-


متن آگهی را متقاعد کننده بنویسید. اگر ویترین مغازه را خوب چیده باشید ولی محصولات خوبی داخل مغازه برای فروش نداشته باشید، فروش اتفاق نمی افتد. اگر عنوان آگهی خودتان را خوب بنویسید ولی متن آگهی خوب نباشد هم با شما تماس نمی گیرند. در متن آگهی خودتان هر مطلبی که باعث جلب اطمینان مشتری می شود را بیاورید. در متن آگهی محدودیت کاراکتر ندارید و بنابراین هر چه توضیحات بیشتری ارائه کنید بهتر است. بسیاری از کاربران متن آگهی خودشان را در حد یکی دو جمله ارائه می کنند. این اصلا پاسخگو نیست.  یکی از راهکارهای خوب برای افزایش بازدهی آگهی و تبلیغات اینترنتی در سایت سودایران ویژه کردن آگهی است. به این معنی که با پرداخت هزینه مناسبی، آگهی خودتان را ویژه کرده و موقعیت نمایش آن را بالاتر از آگهی های رایگان قرار می دهید. آگهی های ویژه در جلب اعتماد کاربر شانس بیشتری داشته و بیشتر دیده خواهند شد. آگهی های ویژه همواره در صفحه اصلی سایت نمایش داده می شوند. در صفحات داخلی سایت نیز آگهی های ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده خواهند شد. هزینه درج آگهی ویژه در سایت سودایران به نسبت تبلیغات در روزنامه و مجله و یا تبلیغات تراکتی بسیار مناسب تر است. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش تعرفه مراجعه نمائید. به مرور که آگهی های خودتان را بررسی می کنید خواهید دید که تعدادی از آگهی های شما بازدید بالایی گرفته است. بررسی کنید که ویژگی منحصر به فرد این آگهی ها چه چیزی بوده است که باعث شده بازدید بالایی بگیرند و در آگهی های بعدی خودتان این ویژگی ها را اعمال کنید. ممکن است عنوان این آگهی های پربازدید را خوب نوشته اید. یا در عنوان آگهی عبارتی را استفاده کرده اید که کاربران متقاضی کالا و خدمات شما آن عبارت را بیشتر جستجو می کنند. به هر حال، از آگهی های پربازدید خودتان ایده بگیرید و آگهی های دیگری به همان سبک بنویسید تا این اگهی های جدید هم بازدید بالایی داشته باشند. البته همانطور که بارها و بارها گفته شده است، از ثبت آگهی تکراری و کپی شده خودداری کنید. چون آگهی های تکراری از نظر گوگل اسپم به حساب می آید. در متن اگهی، به نسبت کالا و خدماتی که ارائه می کنید، قیمت مناسبی را هم در نظر بگیرید. اگر قیمت خیلی بالایی ارائه کنید، ممکن است کاربران زیادی آگهی شما را ببینند ولی با شما تماس نگیرند. ممکن است قیمت شما به نسبت کاری که ارائه می کنید بالا نباشد ولی چون کار و خدمات و یا کالای خودتان را خوب توضیح نداده اید قیمت بالا به نظر برسد. بنابراین هم کار خودتان را خوب توضیح دهید و هم به نسبت آن قیمت مناسبی در نظز بگیرید. قیمت خیلی پایین هم شک مشتری را بر می انگیزد و ممکن است باز با شما تماس نگیرد. قیمت باید مناسب و متناسب با کالا و خدمات ارائه شده باشد.


سایت سودایران:
1- بازدید بالایی دارد.
2- از نظر گوگل بهینه است.
3- گروه بندی متنوعی دارد و تمامی شهرهای ایران را پوشش داده است.
4- درج آگهی در آن رایگان است.
5- برای ثبت تبلیغات پربازده و موثر است.


عنوان آگهی باید جذاب و گیرا باشد. عنوان آگهی باید در میان آگهی های مشابه با آگهی شما کاربر را مجذوب خودش کند. باید جوری عنوان را بنویسید که بر روی آگهی شما کلیک کنند. عنوان آگهی مانند ویترین یک مغازه است. اگر ویترین مغازه را خوب بچینید وارد مغازه می شوند. اگر عنوان آگهی را هم خوب بنویسید بر روی آگهی شما کلیک می کنند. مهمترین ویژگی محصول و خدمات خودتان که برای مشتری می تواند جذاب باشد را در عنوان آگهی بیاورید. اگر خودروی خودتان را می خواهید بفروشید، نام خودرو، مدل و شهر محل فروش را در عنوان آگهی بیاورید. البته همانطور که گفته شد اگر محصولات مختلفی دارید و یا خدمات متفاوتی را ارائه می کنید می توانید صدها آگهی ثبت کنید. خودتان را تنها به ثبت یک آگهی محدود نکنید. یک آگهی جواب نمی دهد.
برای آگهی و تبلیغ خودتان کلمات کلیدی انتخاب نمائید. کلمات کلیدی در ایندکس شدن بهتر اگهی و تبلیغ شما توسط گوگل کمک زیادی می کند. با انتخاب کلمات کلیدی مناسب شانس دیده شدن آگهی خودتان را افزایش خواهید داد. تصور کنید که مشتریان کالا و خدمات شما از چه عبارتهایی در گوگل استفاده می کنند تا کالا و خدمات مورد نظر خودشان که شما هم همان محصولات و خدمات را ارائه می دهید را پیدا کنند. همان عبارتها را به عنوان عبارتهای کلیدی برای آگهی خودتان در نظر بگیرید.  در وب سایت حاضر برای هر آگهی تا 10 کلمه کلیدی می توانید انتخاب کنید.


برای درج آگهی در سایت پربازدید سودایران بر روی عبارت ثبت تبلیغات رایگان کلیک نمائید.


در صورت تمایل آگهی و تبلیغ خودتان را ویژه کنید. مزایای درج اگهی و تبلیغات ویژه در ادامه ارائه شده است. برای اطلاع از هزینه ثبت آگهی ویژه بعد از ثبت نام در سایت حاضر و ورود به کنترل پنل، بر روی تعرفه ثبت آگهی ویژه در کنترل پنل کلیک نمائید. مزایا آگهی ویژه:

1) آگهی های ویژه همواره در صفحه اصلی وب سایت سودایران و بدون نیاز به «به روز رسانی» نشان داده می شوند.

2) با کلیک بر روی هر آگهی، آگهی های ویژه در سمت چپ و بالای صفحه به کاربر نشان داده خواهد شد. آگهی‌های ویژه در صفحات بیشتری و بصورت کاملا مرتبط با جستجوی کاربران نمایش داده می‌شود و شانس دیده شدن آن بسیار بالاتر خواهد بود.

3) کاربران به آگهی های ویژه بیشتر اعتماد کرده و بازدهی آگهی های ویژه بالاتر است. درج آگهی ویژه به معنای آن است که آگهی دهنده از خدمات و کالای خود اطمینان کافی دارد و برای جلب نظر بازدیدکنندگان و مشتریان واقعی حاضر به پرداخت وجه آگهی خود شده است.

4) در صفحات داخلی سایت نیز، آگهی های ویژه بالاتر از سایر آگهی ها نمایش داده خواهند شد.

توجه: هر چه تعداد ستاره های آگهی ویژه شما بیشتر باشد، موقعیت نمایش آن در صفحه نسبت به سایر آگهی ها بالاتر خواهد بود.


برای درج آگهی در سایت پربازدید سودایران بر روی عبارت ثبت تبلیغات رایگان کلیک نمائید.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر