۱۳۹۵ دی ۱۸, شنبه

رونق کسب و کار و افزایش درآمد با ثبت تبلیغات و آگهی موفق در اینترنت

رونق کسب و کار و افزایش درآمد با ثبت تبلیغات و آگهی موفق در اینترنت - اگر می خواهید با ثبت تبلیغات در اینترنت کسب و کار خودتان را رونق ببخشید ...

اگر قصد دارید از آگهی اینترنتی برای رونق کار و معرفی کالا و خدمات خودتان استفاده نمائید ...

اگر خودرو یا ملکی برای فروش دارید ....

اگر در جستجوی سایت پربازده آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی هستید ...

در صورتیکه در زمینه استخدام، کامپیوتر، تدریس، لوازم، املاک، خودرو و یا هر زمینه دیگری قصد ثبت تبلیغ دارید ...

در هر صورت، آگهی و تبلیغات خودتان را در سایت (سودایران) ثبت نمائید.

سایت سودایران بازدید بالایی دارد و تا سال 96 بیش از 100000 آگهی ثبت شده دارد.

این وب سایت از نظر گوگل بهینه بوده و برای ثبت آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی بیشترین بازدهی را دارد.

برای درج آگهی و تبلیغات اینترنتی باید یک سایت پربازدید و معتبر را انتخاب کنید. البته سایتهای معتبر آگهی اینترنتی زیادی وجود دارد. توصیه می شود که در همه ی آنها آگهی و تبلیغات خودتان را ثبت نمائید. همانطور که گفته شد باید وقت بذارید و آگهی های متعددی ثبت نمائید. البته نباید اینطور باشد که فقط آگهی تکراری درج کنید. آگهی های خودتان را با هم ترکیب کرده و آگهی های جدیدی بسازید. در سایت (سودایران) هم می توانید آگهی های رایگان خودتان را به صورت نامحدود درج نمائید. برای درج آگهی در سودایران بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان کلیک کنید.
درج آگهی و تبلیغات در این سایت کاملا رایگان است و هر تعداد آگهی که بخواهید می توانید درج نمائید. البته در صورتیکه تمایل داشته باشید، می توانید تبلیغات خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را بیشتر و بیشتر کنید.

برای ثبت آگهی رایگان ببینید که متقاضیان کالا و خدامت شما با چه عبارتهایی در گوگل جستجو می کنند. سپس همان عبارتها را برای عنوان آگهی های خودتان در نظر گرفته و در ادامه یک متن کامل، خوب و قانع کننده برای تبلیغ خودتان بنویسید. در متن آگهی کلمات کلیدی پر اهمیت در حوزه کاری خودتان را تکرار کنید و در جملات خودتان از آنها استفاده نمائید. 
برای ثبت آگهی پربازده و مفید در اینترنت موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- آگهی خودتان را در سایتهای معتبر اگهی و تبلیغات اینترنتی (مانند سایت: سودایران) ثبت نمائید.

2- عنوان آگهی خودتان را جذاب بنویسید. در عنوان آگهی خودتان مهمترین ویژگیهای کالا و خدمات خودتان را بنویسید.

3- اگر ساکن شهر دیگری غیر از تهران هستید، در عنوان اگهی اسم شهر خودتان را ذکر کنید. مثلا بنویسید "فروش آپارتمان 200 متری در تبریز"

4- مهمترین ویژگی و مزیتهای کالا و خدمات خودتان را در عنوان آگهی ارائه دهید.

5- از عنوانهای خیلی کوتاه مانند "فروش فوری" استفاده نکنید. چون هم از نظر گوگل معنی خاصی ندارد و هم کسی روی آن کلیک نمی کند. مثلا بنویسید: فروش فوری پژو 206 صفر اقساط

6- عنوان آگهی و تبلیغات خودتان را مهیج و ترغیب کننده بنویسید.

7- در عنوان آگهی و متن آگهی از کلمات مثبت استفاده نمائید.

متن آگهی باید از نظر موتورهای جستجو بهینه باشد یعنی از کلمات کلیدی مرتبط با عنوان آگهی استفاده شود و متن حداقل دارای 500 کلمه باشد که در این صورت از نظر موتورهای جستجو مناسب به نظر می آید. برای نوشتن کلمات کلیدی باید توجه کنید که مرتبط با موضوع آگهی شما بوده و حداقل در ماه گذشه 1500  بار جستجو شده باشد برای فهمیدن این موضوع می توانید از گوگل ادوردز استفاده کنید.
مطلب دیگری که باید در نظر بگیرید این است که از نظر موتورهای جستجو از جمله گوگل و یاهو آگهی، مطلب و یا سایتی که از طرف سایتهای دیگر لینک بیشتری دریافت کرده باشد، اهمیت بالاتری دارد. بنابراین تا جایی که برای شما ممکن است، به آگهی خودتان در سایت (سودایران) از سایت یا وبلاگ خودتان و یا از فرومها و شبکه های اجتماعی لینک بدهید. این کار اعتبار آگهی شما را از نظر گوگل بالاتر برده و باعث نمایش بیشتر آن در نتایج حستجوی گوگل می گردد. به این ترتیب بازدید و در نتیجه بازدهی آگهی شما بالاتر و بالاتر خواهد رفت.
هر چه در متن آگهی مزایای بیشتری از کالا و خدمات خودتان را ارائه کنید، احتمال فروش شما بالاتر می رود. البته مزایای بیان شده باید واقعی بوده و حقیقت داشته باشند. توجه کید که بهترین تبلیغات و بازاریابی برای یک محصول بد جواب نمی دهد. پس اگر می خواهید در تبلیغات و آگهی اینترنتی موفق باشید، در مرحله اول واقعا باید کالا و خدماتی ارائه کنید که مزیت رقابتی داشته باشند. در مرحله بعد با نوشتن تبلیغات و آگهی های پربازده و موثر، این مزیتهایی که کالا و خدمات شما برای مشتریان دارند را به خوبی بیان نموده و به این ترتیب مشتری جذب نمائید.
اگر قیمت محصول، مناسب است و در مقایسه با رقبا مزیتی محسوب می‌شود، آن را در عنوان تبلیغ ذکر کنید. توجه داشته باشید که این قیمت لزوما نباید پایین‌تر از قیمت رقبا باشد، بلکه می‌تواند هم‌رده با محصولات رقبا باشد. ذکر قیمت محصول، ناخودآگاه توجه بیننده را جلب می‌کند. در عنوان تبلیغ، مزیتی اضافی و منحصر به فرد را به مشتریان معرفی کنید و خدمات رایگان یا محصولی را در قالب عنوان تبلیغ پیش روی خریداران قرار دهید.

صادق باشید!!!!!!!!!! اگر بخواهید با پنهان کاری و ارائه نکردن ویژگیهای واقعی محصولات یا خدمات خودتان فروش انجام دهید، تعداد فروش شما خیلی محدود خواهد بود. ممکن است چند نفر اول را بتوانید فریب دهید ولی این افراد ناراضی به سرعت خیلی بالاتر از آنچه بتوانید تصور کنید، عدم صداقت شما را به افراد دیگر اطلاع داده و کسب و کار شما به سمت نابودی پیش خواهد رفت. بنابراین، تلاش کنید همواره صداقت را رعایت کنید.


آگهی اینترنتی گسترده است. شما در عرض 10 دقیقه می توانید آگهی خودتان را در همین سایت (سودایران) ثبت نموده و به راحتی کالا و خدمات خودتان را معرفی نمائید. تبلیغات اینترنتی کم هزینه و موثر است. به عنوان مثال، در همین سایت (سودایران) می توانید آگهی خودتان را کاملا رایگان درج کنید. حتی اگر بخواهید آگهی خودتان را ویژه کنید نیز هزینه ای که پرداخت می کنید در مقایسه با روزنامه و مجله و رادیو و تلویزیون بسیار پایین است. تبلیغات اینترنتی مزیت دیگری که دارد این است که کالا و خدمات شما را در معرض دید افرادی قرار می دهد که مشتریان واقعی شما هستند. کسانی که از طریق گوگل آگهی شما را پیدا می کنند واقعا به کالا یا خدمات شما نیاز دارند و می توانند واقعا مشتری شما باشند. در حالی که در تلویزیون وقتی تبلیغی نمایش داده می شود افرادی که آگهی را مشاهده می کنند شاید به دیدن آن اصلا علاقه ای هم نداشته باشند.


تبلیغات موثر-رونق کسب و کار-افزایش درآمد-ثبت آگهی رایگان-تبلیغات رایگان-درج آگهی رایگان-تبلیغات موفق-نحوه ثبت آگهی موثر-آگهی رایگان موثر-چگونگی درج آگهی رایگان-آگهی اینترنتی-تبلیغات اینترنتی موثر-تبلیغات پربازده-ثبت آگهی موثر-آگهی موثر-آگهی رایگان-سایت معتبر آگهی رایگان-ثبت آگهی رایگان پربازده-چگونه خوب تبلیغ کنیم؟-تبلیغ موثر-چگونگی ثبت آگهی رایگان-کابل-تبلیغات رایگان موثر-آگهی اینترنتی رایگان-درج آگهی رایگان پربازده-افزایش تعداد مشتریان-تبلیغ موفق-چگونگی ثبت تبلیغات رایگان-سایت تبلیغات رایگان-آگهی رایگان فروش خودرو-درج آگهی رایگان موثر-تبلیغات رایگان اینترنتی-کابل خودنگه دار-راهکارهای ثبت آگهی موثر-سایت آگهی اینترنتی-تبلیغات موثر در کسب و کار-تبلیغات اینترنتی رایگان-روشهای جدید تبلیغات-درج تبلیغات موثر-سایت آگهی رایگان-چگونگی درج تبلیغات موفق-نحوه ثبت آگهی اینترنتی-سایت معتبر تبلیغات رایگان-ثبت آگهی رایگان موثر-آگهی رایگان اینترنتی-ثبت آگهی رایگان فروش خودرو-تبلیغ خوب-سایتهای تبلیغاتی رایگان-درج آگهی موفق-درج آگهی رایگان مفید-


تبلیغات موفق


نکات مهم برای داشتن یک آگهی موثر و موفق اینترنتی

برای داشتن یک آگهی موثر و موفق اینترنتی نکات زیر را رعایت کنید:
......


نحوه ثبت آگهی تبلیغاتی موثر و پربازده و تبلیغ موفق

بهترین سایت تبلیغاتی ایران و سایت آگهی اینترنتی رایگان - اگر در جستجوی بهترین سایت تبلیغاتی ایران و ......


چگونه اثربخش آگهی های خودمان را افزایش دهیم؟

اگر قصد دارید آگهی های موثر ثبت کنید و با استفاده از ......


چگونه آگهی و تبلیغات رایگان موفق ثبت کنیم؟

اگر می خواهید آگهی و تبلیغات رایگان موفق درج نمائید در مرحله اول باید تبلیغات

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر