۱۳۹۵ دی ۱۹, یکشنبه

روش های جدید و نوین تبلیغات - آگهی و تبلیغات اینترنتی

روش های جدید و نوین تبلیغات - آگهی و تبلیغات اینترنتی - اگر می خواهید خوب تبلیغ کنید و آگهی بدهید ... اگر می خواهید در تبلیغات و تبلیغات اینترنتی موفق باشید ... اگر در زمینه خودرو و املاک، استخدام و ارتباطات، گوشی و لپ تاپ، تدریس و ... قصد ثبت آگهی رایگان موثر را دارید .... در هر صورت، این مطلب می تواند برای شما مفید و موثر باشد. برای ثبت تبلیغات خوب و موثر عنوان خوبی برای آگهی خودتان بنویسید.
عنوان آگهی خودتان را به گونه ای بنویسید که کاربران با مشاهده آن متوجه شوند که آگهی شما در چه رابطه ای است. عنوان آگهی شما باید خلاصه ای از متن آگهی باشد. در عنوان آگهی باید مهمترین ویژگی یا ویژگیهای کالا و خدمات خودتان را ارائه کنید. کاربران با مشاهده عنوان آگهی شما باید ترغیب شوند بر روی آگهی شما کلیک کنند. از کلماتی مانند جالب، جذاب، فوری و ... در عنوان آگهی خودتان استفاده کنید ولی فقط به این کلمات اکتفا نکنید. عنوان کالا و خدمات خودتان را هم در عنوان آگهی بیاورید.راهکارهای ثبت آگهی موثر-سایت آگهی اینترنتی-چگونگی درج تبلیغات موفق-تبلیغات اینترنتی رایگان-روشهای جدید تبلیغات-درج تبلیغات موثر-سایت آگهی رایگان-آگهی اینترنتی موثر-چگونه آگهی رایگان کنیم-آگهی موفق-ثبت آگهی رایگان موثر-آگهی رایگان اینترنتی-ثبت آگهی رایگان فروش خودرو-تبلیغ خوب-تبلیغات موثر در کسب و کار-سایتهای تبلیغاتی رایگان-
اگر کالاها و خدمات متفاوتی دارید برای هر کدام از آنها یک آگهی و تبلیغ ثبت کنید. در هر آگهی یکی از محصولات یا خدمات خودتان را معرفی کنید. در متن آگهی توضیحات کاملی ارائه دهید. اگر یک محصول بیشتر هم ندارید، همان محصول را در آگهی های مختلفی توضیح دهید. آگهی تکراری درج نکنید ولی آگهی های زیادی درج نمائید. هر چه حضور شما در اینترنت و در سایتهای تبلیغاتی مانند سایت (سودایران) پر رنگتر باشد و آگهی های بیشتری داشته باشید، احتمال نتیجه گرفتن شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. در متن آگهی تا جایی که می توانید توضیحات کامل ارائه دهید. از مزایای محصول خودتان و اینکه چه فایده ای برای کاربر دارد و برتری آن به نسبت سایر محصولات مشابه چیست، توضیح دهید.

در وب سایت (سودایران) آگهی های متنوعی برای رونق کسب و کار و فروش کالا و خدمات خودتان می توانید به صورت کاملا رایگان می توانید درج نمائید. برای ثبت تبلیغات بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک کنید.


از درج اگهی های تکراری و کپی شده از یک سایت به سایت دیگر حذر کنید. آگهی های تکراری از نظر موتورهای جستجو مانند گوگل ارزشی نداشته و برای شما فایده ای در بر نخواهد داشت. هر روز 10 تا 15 دقیقه وقت بذارید و یک آگهی جدید ثبت کنید. به مرور زنگ خورهای شما شروع می شود.
عکس مناسب و خوبی برای تبلیغ خودتان انتخاب کنید. اگر می توانید دقیقا از محصول و کالای خودتان عکس بگیرید و در سایت ثبت کنید. در سایت سودایران می توانید برای هر آگهی 10 عکس بذارید و محصول و کالای خودتان را به خوبی معرفی کنید.
برای حصول بازدهی بیشتر از اگهی و تبلیغ خودتان می توانید آگهی خودتان را از حالت رایگان به حالت ویژه تغییر دهید. برای ثبت آگهی ویژه به صورت ماهانه باید هزینه ای را پرداخت کنید ولی در عوض بازدهی بیشتری هم برای آگهی های شما بدست می آید.
برای درج آگهی و تبلیغ رایگان در سایت پربازدید سودایران بر روی عبارت ثبت تبلیغات رایگان کلیک کنید.

سایت سودایران - از نظر گوگل بهنیه است. آگهی شما در سودایران پس از چند ساعت توسط گوگل ایندکس شده و در نتایج جستجوی آن ارائه می گردد. همانطور که می دانید اکثر کاربران برای پیدا کردن محصولات و خدمات مورد نظرشما در اینترنت از طریق گوگل جستجو می کنند. بنابراین با درج آگهی رایگان در سایت سودایران، متقاضیان کالا و خدمات شما به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می شوند.

برای ثبت تبلیغات بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک کنید.
روش های تبلیغات و روشهای تبلیغات اینترنتی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. اگر می خواهید برای کسب و کار خودتان یا برای فروش کالا و خدمات و یا فروش ملک و خودرو و ... تبلیغات ثبت کنید، روشهای مختلفی برای تبلیغ وجود دارد. در مرحله اول می توانید تراکت چاپ کنید و برای افزایش فروش و رونق کسب و کارتان در محله های مختلف تهران و یا محل سکونت خودتان آن را پخش کنید و یا بر روی دیوارهای شهر بچسپانید. این نوع تبلیغات می تواند مفید و موثر باشد ولی به نسبت سایر روشهای تبلیغات مانند تبلیغات اینترنتی سطح پوشش بسیار کمتری دارد. یعنی شما چند محله بیشتر را نمی توانید پوشش دهید. در ضمن در مقایسه با تبلیغات اینترنتی هزینه بالاتری دارد. تبلیغات در اینترنت و در سایت (سودایران) کاملا رایگان است. اشکال دیگری که تبلیغات تراکتی به عنوان یکی از روشهای تبلیغات دارد این است که برای پخش کردن آن هم باید نیروی مطمئن استخدام کنید که تراکتهای شما حرام نشود. در ضمن، تاریخ انقضای تراکت همان یک روز است. اگر دقت کرده باشید ماموران شهرداری همان روز تراکتها را از روی دیوارها پاک می کنند و مردم هم تراکتها را دور می اندازند. به هر حال، از بین روشهای تبلیغاتی مختلف، تراکت و تبلیغات تراکتی گزینه خیلی خوب و موثری نیست. این نوع تبلیغات بسیار محلی و به قول معروف لوکال است. مثلا تبلیغات در اینترنت را در نظر بگیرید. در تبلیغات اینترنتی شما ساکن هر کدام از شهرهای ایران که باشید، با ثبت آگهی و تبلیغ در اینترنت، کالا و خدمات خودتان را می توانید در معرض دید تمام مردم ایران و بلکه تمام مردم جهان قرار دهید. تبلیغات اینترنتی گستردگی بسیار بالایی دارد و تاریخ انقضا هم ندارد. تبلیغات اینترنتی به صرفه است و برای افزایش فروش کالا و خدمات شما می تواند بسیارتاثیرگذار باشد. یکی از وب سایتهایی که می توانید برای درج تبلیغات رایگان در اینترنت از آن استفاده کنید، سایت (سودایران) است. سایت سودایران بازدید بالایی دارد و از نظر گوگل بهینه است.
یکی دیگر از انواع روشهای تبلیغات و بازاریابی درج آگهی در روزنامه است. مثلا می توانید در تهران در روزنامه آگهی بدهید و کالا و خدمات خودتان را تبلیغ کنید. این روش هم برای تعداد زیادی از خدمات و شغل ها می تواند موثر باشد. اشکالی که این روش دارد این است که مثلا در مقایسه با تبلیغات اینترنتی هزینه بالایی دارد. هزینه ای که برای درج آگهی در روزنامه برای یک روز باید بپردازید، برای ثبت تبلیغات در اینترنت و برای یک ماه کافی است. اشکال دیگری که دارد این است که همان روز آگهی شما را خواهند دید و برای روزها و هفته های بعد دوباره باید دوباره هزینه بپردازید. در ضمن حین ثبت آگهی در روزنامه یک کادر کوچک در اختیار شما قرار داده می شود و تعداد کلمات محدودی برای توضیح خدمات و یا کالای خودتان می توانید استفاده نمائید. در تبلیغات اینترنتی چنین محدودیتهایی وجود ندارد. در بین روشهای مختلف تبلیغات، تبلیغات در اینترنت برتری های زیادی دارد.
اگر در جستجوی روشهای تبلیغات نوین هستید ...

اگر می خواهید با استفاده از روشهای تبلیغات نوین کسب و کارتان را رونق ببخشید ...

اگر قصد دارید با استفاده از روشهای تبلیغات نوین درآمد و مشتریانتان را بیشتر کنید ...

در هر صورت، تبلیغات اینترنتی که یکی از بهترین و موثرترین انواع تبلیغات است را به شما پیشنهاد می کنیم.

تبلیغات در اینترنت 24 ساعته است. آگهی شما شب و روز در معرض دید کاربران خواهد بود.

تبلیغات اینترنتی به عنوان یکی از روشهای تبلیغات نوین گستردگی فراوانی دارد.

آگهی و تبلیغ شما در کل ایران و کل جهان قابل مشاهده خواهد بود.

در تبلیغات اینترنتی مشتریان هدفمند بر روی تبلیغات شما کلیک خواهند کرد.

مشتریانی که واقعا متقاضی کالا و خدمات شما هستند و از طریق جستجو در اینترنت خودشان داوطلبانه به تبلیغ شما رسیده اند.

تبلیغات در اینترنت کم هزینه و حتی رایگان است. در سایت (سودایران) می توانید اگهی خودتان را کاملا رایگان ثبت نمائید.

آگهی و تبلیغاتی اینترنتی به عنوان یکی از بهترین روشهای تبلیغات نوین می تواند به رونق کسب و کار و افزایش درآمد شما کمک زیادی بکند.


برای ثبت تبلیغات بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک کنید.آگهی اینترنتی و تبلیغات رایگان در سایت ها
منبع: سودایران

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر