۱۳۹۵ دی ۲۴, جمعه

ثبت تبلیغات رایگان موثر و بهینه از نظر گوگل

در این بخش راهکارهای کاملا عملی و کاربردی برای ثبت تبلیغات موثر و بهینه از نظر گوگل ارائه شده است. همانطور که می دانید، در حال حاضر اکثر کاربران کالا و خدمات خودشان را از طریق موتورهای جستجو و در راس آنها از طریق گوگل جستجو می کنند. اگر شما کسب و کار خودتان را به خوبی تبلیغ کنید و آگهی و تبلیغات خودتان را به صورت بهینه از نظر گوگل درج نمائید، به طور قطع بازدهی تبلیغات اینترنتی برای شما بسیار بیشتر بوده و می توانید کسب و کارتان را رونق ببخشید و درآمدتان را افزایش دهید. به منظور درج آگهی و تبلیغاتی که از نظر گوگل بهینه باشد موارد زیر را مد نظر قرار دهید.
1- عنوان آگهی خودتان را مناسب انتخاب کنید. در عنوان آگهی از کلمات کلیدی و عبارتهایی استفاده کنید که کاربران برای جستجوی خدمات و کالاهای مورد نظرشان از آنها استفاده می کنند. در عنوان آگهی اسم شهر خودتان را ذکر کنید. اگر در محله خاصی فعالیت دارید و خدماتی را ارائه می کنید اسم محله خودتان را هم در عنوان آگهی ارائه کنید. خودتان را جای مشتریانتان بذارید. اگر مشتریان شما بخواهند از خدمات شما استفاده کنند از چه عبارتهایی برای جستجو استفاده می کنند. همان عبارتها را برای عنوان آگهی انتخاب نمائید. عنوان آگهی باید خلاصه ای از متن آگهی باشد. کسی که فقط عنوان آگهی شما را می بیند باید متوجه شود که تبلیغات شما در چه زمینه ای است. در عنوان آگهی خودتان اسم محصول و مزیت و فایده مهم آن را بیاورید. اگر آپارتمان یا ملکی به فروش می رسانید اسم محله یا شهر را در عنوان آگهی بیاورید. اگر خودرویی به فروش می رسانید در عنوان آگهی خودتان نام خودرو و رنگ و مدل آن را بگوئید. اگر محصول یا خدماتی ارائه می کنید، در عنوان آگهی نام محصول یا خدمات خودتان را ارائه کنید. عنوان آگهی باید گویا، روشن، واضح و برانگیزاننده باشد. باید عنوان آگهی را به گونه ای بنویسید تا کاربران را ترغیب کنید بر روی آگهی شما کلیک نمایند. در عنوان آگهی فقط ننویسید "فروش فوری" . عناوینی مشابه این نمی تواند برای تبلیغات مناسب و موثر باشد. باید عنوان آگهی را مناسب انتخاب کنید. یکی از مهمترین نکات در نوشتن یک آگهی موثر همین است.


عنوان آگهی باید جذاب و گیرا باشد. عنوان آگهی باید در میان آگهی های مشابه با آگهی شما کاربر را مجذوب خودش کند. باید جوری عنوان را بنویسید که بر روی آگهی شما کلیک کنند. عنوان آگهی مانند ویترین یک مغازه است. اگر ویترین مغازه را خوب بچینید وارد مغازه می شوند. اگر عنوان آگهی را هم خوب بنویسید بر روی آگهی شما کلیک می کنند. مهمترین ویژگی محصول و خدمات خودتان که برای مشتری می تواند جذاب باشد را در عنوان آگهی بیاورید. اگر خودروی خودتان را می خواهید بفروشید، نام خودرو، مدل و شهر محل فروش را در عنوان آگهی بیاورید. البته همانطور که گفته شد اگر محصولات مختلفی دارید و یا خدمات متفاوتی را ارائه می کنید می توانید صدها آگهی ثبت کنید. خودتان را تنها به ثبت یک آگهی محدود نکنید. یک آگهی جواب نمی دهد.

2- تنها به یک آگهی اکتفا نکنید. آگهی های متعدد با عناوین و متن های مختلف ثبت نمائید. هر چه تعداد آگهی های شما بیشتر باشد، احتمال نتیجه گرفتن شما هم بیشتر خواهد شد. مثلا اگر 20 آگهی ثبت کنید، از بین آگهی های شما ممکن است یک آگهی در صفحه اول گوگل قرار گیرد و همان یک آگهی تعداد شمتریان شما را به شدت افزایش دهد. هر چه تعداد آگهی های شما بیشتر باشد احتمال نتیجه گرفتن شما بیشتر خواهد بود. البته آگهی های تکراری و کپی شده فایده زیادی ندارد. بنابراین برای نوشتن آگهی و تبلیغات خودتان وقت بذارید و هر روز یک آگهی جدید ثبت نمائید. البته می توانید چند آگهی خودتان را با هم ترکیب کنید و یک آگهی جدید بسازید. در نوشتن آگهی های خودتان خلاقیت به خرج دهید. برای انتخاب عنوان آگهی از خود گوگل هم کمک بگیرید. عبارت کلیدی خودتان را در باکس جستجوی گوگل تایپ کنید و یک فاصله بذارید. ببینید خود گوگل چه پیشنهادهایی می دهد. همان پیشنهادها را برای عنوان آگهی های خودتان در نظر بگیرید.


تبلیغات اینترنتی رایگان، راهکاری عالی برای رونق کسب و کار شما است.
تبلیغات اینترنتی رایگان یکی از بهترین راهکارها برای افزایش درامد و افزایش تعداد مشتریان شما است.
با استفاده از تبلیغات اینترنتی رایگان می توانید اتومبیل و خودروی خودتان را به فروش برسانید، ملک خودتان را بفروشید و یا اجاره دهید.
تبلیغات اینترنتی رایگان به نسبت انواع دیگر تبلیغات سنتی به صرفه تر و پربازده تر است.
تبلیغات و آگهی اینترنتی شما به صورت 24 ساعته در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته و در کل ایران قابل مشاهده است.
با توجه به مطالب ارائه شده، تبلیغات اینترنتی رایگان بهترین نوع تبلیغ و بازاریابی است.3- استفاده از گوگل برای انتخاب عنوان های پر جستجو تر برای آگهی های جدید خودتان: عبارتهای مرتبط با کالا و خدمات خودتان را در گوگل جستجو کنید و ببینید خود گوگل چه پیشنهادهایی می دهد. در همان صفحه نتایج جستجوی گوگل در پایین صفحه خود گوگل پیشنهادهایی می دهد. این پیشنهادها عبارتهایی هستند که کاربران زیاد جستجو کرده اند. از همین پیشنهادهای گوگل برای عنوان آگهی های خودتان استفاده کنید و متن مناسبی برای آن بنویسید. در متن اگهی خودتان، عنوان آگهی را چند بار تکرار کنید. البته نباید مصنوعی به نظر برسد و از نظر کاربران ناخوشایند نباشد.
4- ثبت تعداد زیاد آگهی با عنوانهای جدید و خلاقانه: اگر می خواهید از تبلیغات اینترنتی و ثبت آگهی در اینترنت نتیجه بگیرید باید برای ثبت تعداد زیاد آگهی وقت بذارید. برای ثبت آگهی در وب سایت (سودایران) بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید. هر روز یک ربع وقت بذارید و یک آگهی جدید درج نمائید. عنوانهای مختلفی را برای هر کدام از آگهی های خودتان انتخاب نموده و متن متفاوتی هم برای هر اگهی بنویسید. می توانید چند اگهی قبلی خودتان را با هم ترکیب نموده و یک آگهی جدید بسازید. برای کالاها و خدمات مختلف خودتان اگهی های مختلف و متفاوت از هم بنویسید. هر چه تعداد آگهی های شما بیشتر باشد، احتمال اینکه با شما تماس گرفته شود و مشتری جذب کنید بیشتر است.
5- نوشتن متن کاملتر برای آگهی های خودتان: برای اگهی های خودتان متن کامل و قانع کننده بنویسید تا با شما تماس بگیرند. بسیاری از کاربران فقط دو یا سه جمله در متن آگهی خودشان ثبت می کنند. اصلا یکی از مزیتهای آگهی اینترنتی به نسبت سایر انواع تبلیغات این است که می توانید هر چه می خواهید در مورد کالا و خدمات خودتان بنویسید. بنابراین کامل توضیح دهید و مزایای کالا و خدمات خودتان را به نسبت موارد مشابه به صورت کامل برای بازدید کنندگان تشریح کنید. در متن اگهی اطلاعات تماس خودتان را هم به صورت کامل ارائه نمائید.


سایت سودایران:

1- بازدید بالایی دارد. با درج آگهی در این وب سایت آگهی و تبلیغات شما در معرض دید هزاران بازدید کننده در تهران و استان تهران و کل کشور قرار می گیرد. بازدید سودایران در بعضی از روزهای کاری هفته از 15000 بازدید در روز هم بیشتر شده است.
2- از نظر گوگل بهینه است. آگهی خودتان را در سودایران درج کنید و بعد از چند ساعت آن را در نتایج جستجوی گوگل ببینید. همانطور که می دانید در حال حاضر اکثر افراد در تهران و کل کشور برای جستجوی کالا و خدمات خودشان از موتور جستجوی گوگل استفاده می کنند.
3- گروه بندی متنوعی دارد و تمامی شهرهای ایران را پوشش داده است. در هر زمینه ای که مد نظر شماست می توانید آگهی و تبلیغ خودتان را در سودایران درج نمائید. در سایت سودایران گروه بندی متنوعی ارائه شده و تمامی شهرهای کشور و استان تهران هم پوشش داه شده است.
4- درج آگهی در آن رایگان است. هر تعداد آگهی که مد نظر شماست می توانید در سودایران درج نمائید. درج اگهی و تبلیغ در این وب سایت کاملا رایگان است.
5- برای ثبت تبلیغات پربازده و موثر است. ثبت اگهی و تبلیغات در سودایران به دلیل بازدید بالایی که دارد مفید و موثر و پربازده است. خصوصا برای تهران و استان تهران این امر واقعیت بیشتری هم دارد.

همانطور که می دانید، تبلیغات و بازاریابی در حال حاضر یکی از مهمترین کارهایی است که برای افزایش فروش و افزایش درآمد باید به آن توجه کرد. اگر شما بتوانید کار خودتان و کالا و خدماتی که به فروش می رسانید را خوب تبلیغ کنید، درآمد شما افزایش پیدا کرده و کسب و کارتان رونق پیدا می کند. البته، مسلما عوامل و پارامترهای دیگری هم در رونق کسب و کارها مهم هستند ولی به هر حال یکی از مهمترین پارامترها همواره تبلیغات و بازاریابی اصولی و مناسب است. از بین انواع مختلف تبلیغات، تبلیغات اینترنتی برای رونق کسب و کار و افزایش درآمد شما می تواند نقش بسیار خوب و موثری را بازی کند. ممکن است تا به حال از تبلیغات اینترنتی استفاده کرده باشید یا نه. به هر حال این نوع تبلیغات مزایایی دارد که باعث می شود یک سر و گردن از سایر انواع تبلیغات بالاتر باشد.
تبلیغات اینترنتی و درج اگهی در اینترنت گستردگی مکانی و زمانی بسیار خوبی هم دارد. به این معنی که اگهی و تبلیغات شما در کل کشور قابل مشاهده بود و به صورت 24 ساعته هم در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دارد. حال خودتان تبلیغات اینترنتی و درج آگهی رایگان در اینترنت را با تبلیغات تراکت و روزنامه مقایسه کنید. تبلیغات تراکتی تنها چند محله را پوشش خواهد داد و به مدت چند ساعت. قدرت و گستردگی هیچ کدام از انواع تبلیغات دیگر قابل مقایسه با تبلیغات اینترنتی نیست.


تبلیغات و آگهی اینترنتی محدودیت زمانی و مکانی ندارد. به صرفه و در بسیاری از مواقع رایگان است. همیشه در دسترس بوده و به بزرگ و کوچک بودن کسب و کارها بستگی ندارد.
با ثبت آگهی و تبلیغ در اینترنت، آگهی شما در کل ایران قابل مشاهده است. محصول و خدمات خودتان را با ثبت تنها یک آگهی و در مدت ده دقیقه می توانید در کل ایران معرفی کنید.
آگهی شما به صورت 24 ساعته در معرض دید مشتریانتان قرار خواهد گرفت. ممکن است خودتان مسافرت باشید و در همان هنگام کسی اگهی شما را مشاهده کرده و بعدا مشتری شما شود.
درج تبلیغات در اینترنت و در بسیاری از وب سایتها مانند سودایران رایگان است. در سایت سودایران به صورت کاملا رایگان می توانید آگهی خودتان را درج نموده و تعداد آگهی هایی که می توانید درج کنید هم نامحدود است. تنها در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه کنید. آگهی های ویژه بالاتر از سایر آگهی ها نمایش داده می شوند.


ثبت تبلیغات رایگاندر این بخش راهکارهای کاملا عملی و کاربردی برای ثبت تبلیغات موثر و بهینه از نظر ......


در این بخش در زمینه چگونگی ثبت تبلیغات و آگهی رایگان موثر و مفید مطالبی ......


برای ثبت تبلیغات رایگان اینترنتی موثر در قدم اول باید آگهی خودتان را در یک سایت ......


تبلیغات رایگان اینترنتی: بهترین گزینه برای رونق کسب و کار و افزایش درآمد شماست.
تبلیغات اینترنتی به ......هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر