۱۳۹۵ دی ۱۷, جمعه

مهمترین پارامترها برای ثبت آگهی رایگان پربازده

مهمترین پارامترها برای ثبت آگهی رایگان پربازده در این بخش به صورت مختصر مورد بررسی قرار می گیرد:

1- انتخاب سایت پربازدید برای ثبت آگهی رایگان: در مرحله اول یک سایت معتبر و پربازدید برای درج آگهی و تبلیغات خودتان انتخاب کنید. وب سایت سودایران یکی از سایتهای پربازدید درج آگهی رایگان ایران بوده و تبلیغات شما را در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می دهد.

2- انتخاب گروه بندی مناسب برای آگهی: حین درج آگهی گروه بندی مناسب را انتخاب نمائید. مثلا اگر آپارتمانی را می خواهید به فروش برسانید، تبلیغ خودتان را در گروه املاک و زیر گروه فروش آپارتمان قرار دهید. در غیر اینصورت بازدهی آگهی شما کاهش می یابد.

3- انتخاب شهر و استان مناسب برای تبلیغ: اگر کالا و خدمات شما قرار است در تهران به فروش برسد، حتی اگر خودتان ساکن تهران نیستید، حین درج آگهی استان تهران و شهر تهران را انتخاب نمائید. اگر خدمات را در شهر خودتان ارائه می کنید، حین درج آگهی استان و شهر خودتان را انتخاب کنید. در سایت سودایران تمام استانها و شهرهای ایران پوشش داده شده است.

4- انتخاب عنوان مناسب، جذاب و گیرا برای آگهی: عنوان آگهی باید جذاب و گیرا باشد. عنوان آگهی باید در میان آگهی های مشابه با آگهی شما کاربر را مجذوب خودش کند. باید جوری عنوان را بنویسید که بر روی آگهی شما کلیک کنند. عنوان آگهی مانند ویترین یک مغازه است. اگر ویترین مغازه را خوب بچینید وارد مغازه می شوند. اگر عنوان آگهی را هم خوب بنویسید بر روی آگهی شما کلیک می کنند.

5- نوشتن متن کاربر پسند و متقاعد کننده برای آگهی: متن آگهی را متقاعد کننده بنویسید. اگر ویترین مغازه را خوب چیده باشید ولی محصولات خوبی داخل مغازه برای فروش نداشته باشید، فروش اتفاق نمی افتد. اگر عنوان آگهی خودتان را خوب بنویسید ولی متن آگهی خوب نباشد هم با شما تماس نمی گیرند. در متن آگهی خودتان هر مطلبی که باعث جلب اطمینان مشتری می شود را بیاورید. در متن آگهی محدودیت کاراکتر ندارید و بنابراین هر چه توضیحات بیشتری ارائه کنید بهتر است. بسیاری از کاربران متن آگهی خودشان را در حد یکی دو جمله ارائه می کنند. این اصلا پاسخگو نیست.  1. عنوان آگهی شما دروازه ورود به تبلیغ شماست. هرچه عنوان اگهی خودتان را بهتر بنویسید احتما جذب مشتری شما بالاتر است.
  2. متن اگهی خودتان را کامل و جامع و قانع کننده بنویسید.
  3. نظرات مشتریان راضی خودتان را در متن آگهی بیاورید.
  4. در متن آگهی به جای آنکه از خودتان حرف بزنید، در رابطه با مزایایی که کالا و خدمات شما برای مشتری دارد مستند حرف بزنید.
  5. تا جایی که مطلب جدیدی ارائه می دهید و متنی که می نویسید به کاربر کمک می کند که محصول یا خدمات شما را بهتر بشناسد به نوشتن ادامه دهید. اگر مطالبی که در آگهی می نویسید برای کاربر مفید نیست و به او در شناخت محصول شما کمکی نمی کند، پر حرفی نکنید.
  6. در متن اگهی آدرس شرکت و محل کار خودتان را ارائه دهید. این امر به جلب اعتماد مشتری کمک زیادی می کند.
  7. متن اگهی خودتان را شفاف و واضح بنویسید. سعی کنید در متن آگهی اشکال املایی و ... نداشته باشید.

اگر می خواهید خوب تبلیغ کنید و آگهی بدهید ... اگر می خواهید در تبلیغات و تبلیغات اینترنتی موفق باشید ... اگر در زمینه خودرو و املاک، استخدام و ارتباطات، گوشی و لپ تاپ، تدریس و ... قصد ثبت آگهی رایگان موثر را دارید .... در هر صورت، این مطلب می تواند برای شما مفید و موثر باشد. برای ثبت تبلیغات خوب و موثر عنوان خوبی برای آگهی خودتان بنویسید.

عنوان آگهی خودتان را به گونه ای بنویسید که کاربران با مشاهده آن متوجه شوند که آگهی شما در چه رابطه ای است. عنوان آگهی شما باید خلاصه ای از متن آگهی باشد. در عنوان آگهی باید مهمترین ویژگی یا ویژگیهای کالا و خدمات خودتان را ارائه کنید. کاربران با مشاهده عنوان آگهی شما باید ترغیب شوند بر روی آگهی شما کلیک کنند. از کلماتی مانند جالب، جذاب، فوری و ... در عنوان آگهی خودتان استفاده کنید ولی فقط به این کلمات اکتفا نکنید. عنوان کالا و خدمات خودتان را هم در عنوان آگهی بیاورید.آگهی رایگان پربازدهاگر می خواهید خوب تبلیغ کنید و آگهی بدهید ... اگر می خواهید در تبلیغات و ......در این بخش در زمینه چگونگی ثبت تبلیغات و آگهی رایگان موثر و مفید مطالبی ......اگر می خواهید آگهی رایگان خوب و موثری ثبت نمائید، در مرحله اول تلاش کنید ......در این مقاله توصیه های کلی برای درج تبلیغات موثر و ......اگر می خواهید از آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی و اگهی هایی که در سایتهای نیازمندی ......مهمترین پارامترها برای ثبت آگهی رایگان پربازده در این بخش به ......نکات مهم برای ثبت آگهی و تبلیغات رایگان مفید در سایت پربازدید تبلیغاتی (15 نکته کلیدی و مهم برای ثبت آگهی ......


در این مقاله راهکارهای عالی برای درج آگهی رایگان پربازده ارائه شده است. ......


درج آگهی اینترنتی در وب سایتهای درج آگهی رایگان همچون www.soodiran.com ......


بهترین راهکارها برای ثبت آگهی رایگان و تبلیغات پربازده در این بخش ارائه ......


تبلیغات موثر-رونق کسب و کار-افزایش درآمد-تبلیغات رایگان-ثبت آگهی رایگان-نحوه ثبت آگهی موثر-درج آگهی رایگان-تبلیغات موفق-آگهی رایگان موثر-چگونگی درج آگهی رایگان-ثبت آگهی موثر-آگهی رایگان-آگهی موثر-سایت معتبر آگهی رایگان-ثبت آگهی رایگان پربازده-آگهی اینترنتی-تبلیغات پربازده-تبلیغ موثر-تبلیغات اینترنتی موثر-چگونه خوب تبلیغ کنیم؟-چگونگی ثبت آگهی رایگان-تبلیغات رایگان موثر-درج آگهی رایگان موثر-آگهی رایگان فروش خودرو-آگهی اینترنتی رایگان-تبلیغات رایگان اینترنتی-سایت تبلیغات رایگان-افزایش تعداد مشتریان-چگونگی ثبت تبلیغات رایگان-تبلیغ موفق-درج آگهی رایگان پربازده-تبلیغات موثر در کسب و کار-تبلیغ-سایتهای تبلیغاتی رایگان-سایت های معتبر تبلیغات-سایت معتبر تبلیغات رایگان-سایت آگهی رایگان-درج آگهی رایگان مفید-چگونگی درج تبلیغات موفق-تبلیغات مجانی-سایت آگهی اینترنتی-درج تبلیغات موثر-ثبت آگهی رایگان فروش خودرو-نحوه ثبت آگهی اینترنتی-تبلیغات اینترنتی-ثبت آگهی رایگان موثر-آگهی رایگان پربازده-تب

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر