۱۳۹۵ دی ۱۸, شنبه

لیست سایت های تبلیغاتی رایگان، سایتهای تبلیغاتی پربازدید و معتبر

لیست سایت های تبلیغاتی رایگان، سایتهای تبلیغاتی پربازدید و معتبر - اگر در جستجوی بهترین سایت درج آگهی و تبلیغات رایگان لوازم یدکی خودرو هستید ... اگر قصد دارید مدرس، مهندس، کارمند، حسابدار، منشی و ... استخدام نمائید و برای استخدام و جذب نیروی مورد نظر خودتان می خواهید از درج تبلیغات رایگان در اینترنت استفاده کنید ... اگر هر نوع کالا و خدماتی برای فروش دارید و یا می خواهید لوازم نو و دست دوم خودتان را به فروش برسانید ... اگر قصد دارید در زمینه نصب و تعمیر و خرید و فروش کامپیوتر و لپ تاپ و موبایل و تبلت و ... آگهی ثبت کنید و با درج تبلیغات رایگان می خواهید درآمدتان را بیشتر کنید ... اگر در تهران و در بازار چراغ برق، خیابان امیرکبیر، خیابان ملت و یا هر جای دیگر تهران در زمینه خرید و فروش عمده و جرئی لوازم و قطعات خودرو فعالیت دارید .... اگر می خواهید کسب و کارتان را در زمینه لوازم یدکی خودرو رونق داده و درآمدتان را افزایش دهید .... اگر در جستجوی سایت تبلیغات رایگان قطعات یدکی خودرو هستید ... اگر می خواهید برای کسب و کارتان در زمینه خرید و فروش لوازم خودرو تبلیغ کنید ... اگر در تهران در زمینه معاملات املاک و مسکن فعالیت دارید و برای فروش فایلهای مورد نظرتان می خواهید در اینترنت تبلیغ درج کنید.... چنانچه در تهران آپارتمان، مغازه و ... برای اجاره دارید و با ثبت تبلیغ در اینترنت می خواهید ملک خودتان را اجاره دهید ... اگر در جستجوی سایت تبلیغات رایگان نصب و تعمیر و تعمیرات لوازم هستید ....


در هر صورت آگهی خودتان را در سایت (سودایران) درج کنید. بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان کلیک نمائید.سایت سودایران:

- از نظر گوگل بهنیه است. آگهی شما در سودایران پس از چند ساعت توسط گوگل ایندکس شده و در نتایج جستجوی آن ارائه می گردد. همانطور که می دانید اکثر کاربران برای پیدا کردن محصولات و خدمات مورد نظرشما در اینترنت از طریق گوگل جستجو می کنند. بنابراین با درج آگهی رایگان در سایت سودایران، متقاضیان کالا و خدمات شما به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می شوند.


یک نکته مهم برای درج آگهی و تبلیغات رایگان مفید و پربازده: عنوان آگهی باید جذاب و گیرا باشد. عنوان آگهی باید در میان آگهی های مشابه با آگهی شما کاربر را مجذوب خودش کند. باید جوری عنوان را بنویسید که بر روی آگهی شما کلیک کنند. عنوان آگهی مانند ویترین یک مغازه است. اگر ویترین مغازه را خوب بچینید وارد مغازه می شوند. اگر عنوان آگهی را هم خوب بنویسید بر روی آگهی شما کلیک می کنند. مهمترین ویژگی محصول و خدمات خودتان که برای مشتری می تواند جذاب باشد را در عنوان آگهی بیاورید. اگر خودروی خودتان را می خواهید بفروشید، نام خودرو، مدل و شهر محل فروش را در عنوان آگهی بیاورید. البته همانطور که گفته شد اگر محصولات مختلفی دارید و یا خدمات متفاوتی را ارائه می کنید می توانید صدها آگهی ثبت کنید. خودتان را تنها به ثبت یک آگهی محدود نکنید. یک آگهی جواب نمی دهد.
با درج تبلیغات در اینترنت با تمامی افراد در کل کشور در ارتباط خواهید بود. حتی وقتی که خواب هستید و یا در مسافرت به سر می برید، تبلیغات اینترنتی در حال جذب مشتری برای شما است. اگر اگهی خودتان را در مجله یا روزنامه درج نمائید، پس از یک یا دو روز آگهی شما به صورت کامل منقضی می شود و دیگر کسی آن را نخواهد دید. چرا که روزنامه و مجله دور انداخته خواهد شد. تراکت هم همچین حالتی را دارد. تراکت شما هر جای که پخش شود فقط همان روز اعتبار دارد و پس از مدتی از بین می رود. تبلیغات در اینترنت و درج آگهی رایگان در سایت های معتبر بسیار بهتر و موثر تر است. اگهی و تبلیغ شما هر چه بیشتر باقی بماند نه تنها منقضی نمی گردد و از بین نمی رود بلکه اعتبار آن از نظر گوگل بالاتر هم خواهد رفت. با درج تبلیغات در اینترنت خیالتان راحت است که آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. آگهی های اینترنتی از بین نمی رود. مگر اینکه خودتان آگهی را پاک کنید. ثبت آگهی در اینترنت به نسبت تراکت و ... کلاس کاری بالاتری هم دارد. تبلیغات در اینترنت ارزان است. به عنوان مثال، در وب سایت  (سودایران) به صورت کاملا رایگان می توانید آگهی و تبلیغات خودتان را درج نمائید. حتی اگر برای ثبت آگهی ویژه مبلغی پرداخت کنید هم هزینه ای که پرداخت می کنید، در مقایسه با تبلیغات روزنامه، تراکت و مجله بسیار ارزانتر است. اگر می خواهید کسب و کارتان را رونق ببخشید و درآمدتان را بیشتر نمائید، فرصت درج آگهی در اینترنت را از دست ندهید. البته درج اگهی در اینترنت هم قواعد خاص خودش را دارد. باید عنوان خوب و مناسبی برای تبلیغ خودتان انتخاب نموده و متن کاملی هم برای آن ثبت کنید. از درج آگهی تکراری و کپی شده خودداری نمائید و تنها به درج یک آگهی اکتفا نکنید. درج تبلیغات در اینترنت رایگان است و تنها باید زمان کمی بگذارید و هر روز تبلیغ و اگهی ای درج نمائید.1- برای آگهی و تبلیغات خودتان عنوان مناسب، گیرا و جذابی انتخاب نمائید. عنوان آگهی باید کلمات کلیدی مهم آگهی شما را شامل شود.

2- متن اگهی و تبلیغات خودتان را قانع کننده بنویسید.

3- عکس و تصویرها مناسبی برای تبلیغات خودتان انتخاب کنید.

4- کلمات کلیدی به ایندکس شدن بهتر تبلیغ شما کمک می کند.

5- آگهی های متعددی ثبت نمائید.

6- به آگهی خودتان از سایتها و وبلاگهای مختلف و شبکه های اجتماعی لینک بدهید.

7- تبلیغات خودتان را به صورت مداوم به روز کنید.

8- هر روز یک آگهی ثبت کنید با عنوان و تیر متفاوت. از کپی کردن آگهی خودداری نمائید.

9- در متن آگهی خودتان اطلاعات تماسی را به صورت کامل ارائه دهید.

10- مزیتهای کالا و خدمات خودتان را به صورت کامل ارائه دهید.
اگر در جستجوی لیست سایت های تبلیغاتی رایگان هستید، لیست سایت های تبلیغاتی رایگان پربازدید و معتبر در این بخش معرفی می گردد.

سایت ایران مدرس: سایت ایران مدرس پربازدیدترین و معتبرترین سایت تبلیغات تدریس خصوصی و آموزش ایران است. در سایت ایران مدرس آگهی خودتان در زمینه تدریس خصوصی و آموزش دروس دبیرستان و دانشگاه و کنکور و دروس مقطع ابتدایی را ثبت نموده و در زودترین زمان ممکن شاگرد جذب نمائید. برای درج آگهی تدریس در سایت ایران مدرس بر روی عبارت آگهی تدریس خصوصی کلیک کنید.

سایت ایران مدرس از نظر گوگل کاملا بهینه است. عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی عربی، تدریس خصوصی زیست و ... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که برای تمامی این عبارتها سایت ایران مدرس در صفحه اول نتایج گوگل حضور دارد. بنابراین متقاضیان تدریس خصوصی به راحتی به سمت آگهی تدریس شما هدایت خواهند شد.


سایت ایران کنکور: ایران کنکور به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات کنکور، دروس کنکوری، مشاوره کنکور، جزوات و کتابهای کنکوری و ... فعالیت دارد. اگر فعالیت و کسب و کار شما مرتبط با کنکور است، سایت ایران کنکور بهترین گزینه برای درج آگهی شماست. برای درج آگهی کنکور در سایت ایران کنکور بر روی عبارت آگهی و تبلیغات کنکور کلیک کنید.


سایت ایستگاه برق: اگر در زمینه برق صنعتی، سیم و کابل، دیزل ژنراتور، کلید و فیوز و ... فعالیت دارید، سایت ایستگاه برق بهترین سایت برای ثبت تبلیغات شما است. برای درج آگهی برق و برق صنعتی در سایت ایستگاه برق بر روی عبارت آگهی برق صنعتی کلیک کنید.برای ثبت آگهی و تبلیغات پربازده موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- عنوان مناسبی برای آگهی و تبلیغ خودتان انتخاب نمائید.

2- مهمترین ویژگیهای محصول و خدمات خودتان را در عنوان آگهی ارائه کنید.

3- عنوان آگهی خودتان را جذاب، گیرا و ترغیب کننده بنویسید.

4- در عنوان آگهی خودتان کلماتی ارائه نمائید که مشتریان شما با استفاده از آن، محصولات شما را در گوگل جستجو می کنند.

5- آگهی های مختلف با عناوین متفاوت ثبت نمائید.

6- از درج آگهی تکراری پرهیز نمائید.

7- در نوشتن آگهی های خودتان خلاقیت به خرج دهید.

لیست سایت های تبلیغاتی رایگان، سایتهای تبلیغاتی پربازدید و معتبر، سایتهای درج آگهی رایگان پربیننده، تبلیغات در سایت های پربازدید، تبلیغات اینترنتیهیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر