۱۳۹۵ دی ۱۳, دوشنبه

بهترین راهکارها برای ثبت آگهی و تبلیغات اینترنتی موفق و موثر

بهترین راهکارها برای ثبت آگهی و تبلیغات اینترنتی موفق و موثر در این بخش ارائه شده است. چگونه خوب تبلیغ کنیم؟ - اگر می خواهید خوب تبلیغ کنید و تبلیغ و اگهی اینترنتی شما موثر و مفید باشد در مرحله اول باید یک سایت پربازدید تبلیغات رایگان (مانند سایت سودایران) را برای ثبت آگهی و تبلیغ خودتان انتخاب کنید. درج آگهی و تبلیغ در سایت پربازدید باعث می شود تا تبلیغات شما را افراد بیشتری مشاهده کرده و اثر گذاری آن بیشتر شود. در مرحله بعد سعی کنید آگهی و تبلیغ خودتان را خوب بنویسید. عنوان مناسبی برای آگهی خودتان انتخاب نمائید. عنوانی را برگزینید که بازدید کننده را متقاعد کند تا بر روی آگهی شما کلیک نماید. عنوان اگهی شما باید گیرا و جذاب باشد. باید بین آگهی های مشابه عنوان آگهی شما برجسته و جذاب باشد. در ادامه سعی کنید متن آگهی خودتان را خوب بنویسید. متن آگهی و تبلیغ خودتان را به گونه ای بنویسید که اگر بازدید کننده بر روی آگهی شما کلیک کرد، در ادامه متقاعد شود که کالا و خدمات شما دقیقا همان محصولی است که در جستجوی آن بود و با شما تماس بگیرد. تا جایی که می توانید در مورد محصول و کالا و خدمات خودتان توضیحات ارائه دهید و بگوئید که چه مزیتهایی برای مشتری دارد.

برای درج آگهی و تبلیغات اینترنتی به سایت پربازدید و معتبر سودایران مراجعه کنید. برای ثبت تبلیغات در سودایران بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان کلیک نمائید. تعداد زیادی از آگهی دهندگان در متن آگهی خودشان بیشتر از یکی دو جمله نمی نویسند. اگر می خواهید نتیجه خوبی از آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی بگیرید، باید متن آگهی خودتان را خوب، مناسب و قانع کننده بنویسید. دقت کنید، کسانی که می خواهند آگهی شما را مطالعه کنند و تصمیم بگیرند با شما تماس بگیرند یا نه، ربات نیستند! افرادی مثل خود من و شما آگهی های شما را خواهند دید. حال اگر آگهی های شما قانع کننده باشد و تمامی جزئیات کالا و خدمات خودتان را به خوبی تشریح کرده باشید با شما تماس می گیرند. در غیر اینصورت به سراغ آگهی ها و تبلیغات افراد دیگری می روند که بتواند اعتماد آنها را جلب کند. در متن آگهی خودتان اطلاعات تماس را کامل بنویسید و توضیحات کامل و جامع و همچنین صادقانه ای ارائه دهید.تعداد آگهی هایی که به عنوان مثال در سایت سودایران می توانید درج کنید نامحدود است. یعنی هر تعداد آگهی که بخواهید می توانید به صورت رایگان درج کنید. ولی بسیاری از کاربران از این امکان به شیوه ی نامناسبی استفاده می کنند. به این شکل که یک آگهی یکسان را 20 بار ثبت می نمایند و فقط عنوان آن را تغییر می دهند. یعنی متن هر 20 آگهی کاملا مشابه است. این کار هیچ فایده ای ندارد. آگهی و تبلیغات تکراری و کپی شده بازدید کننده ای برای شما ایجاد نمی کند. آگهی تکراری ثبت نکنید. آگهی هایی را که در یک سایت ثبت کرده اید به همان شکل به سایتهای دیگر منتقل نکنید چون اصلا برای شما فایده ای ندارد. گوگل و موتورهای جستجوی دیگر همچون یاهو و بینگ متن های تکراری را تشخیص داده و در نتایج جستجوی خودشان این متن های تکراری را نمایش نمی دهند.
تبلیغات خودتان را به صورت مداوم به روز کنید. در کنار تمامی آگهی های شما در سایت سودایران و تمامی سایتهای آگهی تاریخ به روز رسانی آگهی نمایش داده می شود. به صورت مداوم آگهی و تبلیغات خودتان را به روز کنید تا بازدیدکنندگان بدانند که آگهی شما هنوز معتبر است و می توانند با شما تماس بگیرند. برای به روز رسانی آگهی های خودتان در سودایران بر روی کلید "به روز رسانی" در کنترل پنل کلیک کنید.
تبلیغات در اینترنت 24 ساعته است. تراکت های شما یک روز بر روی دیوار می ماند. تازه اگر شانس بیارید مامور شهرداری 15 دقیقه پس از چسباندن تراکت آنها را از دیوار نکند. تبلیغات روزنامه هم فقط همان روز یا در نهایت تا فردای روزی که آگهی چاپ شده است، اعتبار دارد. ولی، تبلیغات اینترنتی 24 ساعته است. روز و شب برای شما مشتری جذب می کند. در ضمن، هر چه از عمر آگهی بگذرد، نه تنها قدیمی نمی شود، بلکه از نظر گوگل اعتبارش بالاتر می رود. تبلیغات در اینترنت بی نظیر است.
تبلیغات در اینترنت با کلاس است. شرکتهای معتبر و کلاس بالا معمولا تراکت چاپ نمی کنند! چون به هر حال هم سطح شهر کثیف می شود و هم کلاس کاری پایینی دارد. اگر شما کار و یا شرکت خودتان را یک کار سطح بالا قلمداد می کنید، ثبت تبلیغات در اینترنت یکی از بهترین و با کلاسترین انواع تبلیغات برای شماست. با ثبت آگهی و تبلیغ در سایتهای معتبر تبلیغات اینترنتی همچون سودایران، کسب و کار خودتان را رونق ببخشید.
مطلب دیگری که برای ثبت آگهی پربازده باید مد نظر قرار داد متن آگهی است. همیشه در آگهی ها باید گفته هایتان را با دلایل و شواهد واقعی اثبات کنید، برای مثال استفاده از نظرات مشتریان قبلی می تواند تاثیر بسزایی در بازدهی متن آگهی تبلیغاتی شما داشته باشد که این کار حس اعتماد را در خواننده به وجود می‌آورد. استفاده از نظر مشتریان مشهور و بنام ، نتیجه بهتری را در پی خواهد داشت زیرا افراد به استناد نظرات آنها اکتفا می کنند و به سمت آن محصول می روند. متن آگهی تبلیغاتی را ساده و روان بنویسید و چندبار آن را بازخوانی کنید تا اینکه مطمئن شوید هیچ ایراد دستور زبانی ندارد. برای اینکه حواس خواننده پرت نشود باید به زبان عامه‌ی مردم نزدیک باشد در این صورت بر روی موضوع تمرکز بیشتری خواهند داشت.
به یک اگهی اکتفا نکنید. اگر می خواهید نتیجه بگیرید، به یک آگهی اکتفا نکنید. درج اگهی در سایت سودایران رایگان است. وقت بذارید و آگهی های زیادی با عناوین متنوع و متن غیر تکراری درج کنید. به این ترتیب تبلیغات شما موثر تر و گسترده تر خواهد شد.

آگهی های تکراری = آفت تبلیغات: آگهی کپی نکنید. بارها و بارها این مطلب گفته شده است. آگهی های کپی شده از نظر گوگل اسپم به حساب می آید و برای شما فایده ای نخواهد داشت.


رونق کسب و کار-تبلیغات موثر-افزایش درآمد-تبلیغات رایگان-ثبت آگهی رایگان-درج آگهی رایگان-نحوه ثبت آگهی موثر-آگهی رایگان موثر-چگونگی درج آگهی رایگان-تبلیغات موفق-تبلیغات پربازده-ثبت آگهی موثر-ثبت آگهی رایگان پربازده-آگهی رایگان-چگونگی ثبت آگهی رایگان-آگهی اینترنتی-تبلیغ موثر-تبلیغات اینترنتی موثر-سایت معتبر آگهی رایگان-چگونه خوب تبلیغ کنیم؟-تبلیغات رایگان موثر-تبلیغات رایگان اینترنتی-درج آگهی رایگان پربازده-افزایش تعداد مشتریان-آگهی اینترنتی رایگان-سایت تبلیغات رایگان-چگونگی ثبت تبلیغات رایگان-درج آگهی رایگان موثر-آگهی موثر-آگهی رایگان فروش خودرو-ثبت آگهی رایگان موثر-سایت معتبر تبلیغات رایگان-چگونه خوب تبلیغ کنیم-سایت های معتبر تبلیغات-روشهای جدید تبلیغات-درج آگهی موفق-درج آگهی رایگان مفید-سایت آگهی رایگان-تبلیغات مجانی-آگهی رایگان اینترنتی-تبلیغات موثر در کسب و کار-سایتهای تبلیغاتی رایگان-چگونگی درج تبلیغات موفق-چگونه آگهی رایگان کنیم-راهکارهای ثبت آگهی موثر-تبلیغ خوب-تبلیغ موفق-سایت آگهی اینترنتی-نحوه ثبت آگهی اینترنتی-نحوه ثبت آگهی-


آگهی اینترنتی، در حال حاضر، یکی از بهترین راهکارهای بازاریابی، جذب مشتری، فروش کالا و خدمات، فروش ملک و خودرو و همچنین افزایش فروش و درآمد است. آگهی اینترنتی به نسبت سایر انواع تبلیغات و آگهی های دیگر مزیتهای فراوانی دارد. از جمله مزیتهای آگهی اینترنتی می توان به نامحدود بودن توضیحاتی که برای هر آگهی می توانید ثبت کنید، نامحدود بودن تعداد آگهی های ثبت شده و عدم محدودیت زمانی و مکانی برای متقاضیان آگهی جهت مشاهده آن است. آگهی اینترنتی به صورت 24 ساعته در معرض دید بازدید کنندگان قرار داشته و محدودیت مکانی نیز ندارد. به عنوان مثال، شما هر جای ایران که ساکن باشید، با درج آگهی اینترنتی، آگهی خود را در معرض دید کل افراد ساکن در کل شهرهای ایران و همچنین سراسر جهان قرار می دهید. آگهی و تبلیغات اینترنتی وسعت مکانی بسیار گسترده ای هم دارد. اگر شما در یک روستای دور افتاده آگهی و تبلیغات اینترنتی خود را ثبت کنید، آن طرف دنیا نیز هر شخص دیگری می توان آگهی و تبلیغات اینترنتی شما را مشاهده کرده و مشتری شما شود.
در این بخش تبلیغات کاغذی و اینترنتی با هم مقایسه می شود. مزیتهای تبلیغات اینترنتی به نسبت تبلیغات کاغذی به صورت زیر است:
1- تعداد بازدید کننده بیشتری تبلیغات اینترنتی را مشاهده می کند.
2- به صرفه تر و ارزان تر است.
3- بازدهی بالاتری دارد.
4- در تمامی طول شبانه روز در دسترس کاربران است.
5- ...
عکس خوبی برای آگهی خودتان انتخاب نمائید. در وب سایت (سودایران) برای هر آگهی 10 عکس می توانید درج نمائید. بنابراین با ثبت عکسها و تصاویر مناسب می توانید کالا و خدمات خودتان را به خوبی معرفی کنید. با درج عکس برای آگهی و تبلیغات خودتان هم اعتماد کاربر را بیشتر جلب می کنید و هم به او کمک می کنید شناخت بهتری از کالا و خدمات شما داشته باشد. در ضمن بسیاری از کاربران در اینترنت عکسها را جستجو می کنند. با ثبت عکس برای آگهی خودتان این کاربران هم ممکن است آگهی شما را دیده و با شما تماس بگیرند. برای حصول بازدهی بالا ، فرصت درج عکس و تصوی برای آگهی خودتان را از دست ندهید. در بسیاری از موارد یک عکس می تواند بهتر از صدها نوشته منظور شما را منتقل کند.وب سایت یا وبلاگ خودتان را در متن آگهی معرفی کنید. اگر وبلاگ یا وب سایتی دارید، آدرس سایت یا بلاگ خودتان را در متن آگهی ارائه دهید. توضیحات خوبی در مورد کالا و خدمات خودتان ارائه نموده و در ادامه کاربر را برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر به سایت یا وبلاگ خودتان ارجاع دهید. اگر آگهی شما ویژه باشد، می توانید از سایت سودایران به سایت یا وبلاگ خودتان لینک هم بدهید و به این ترتیب جایگاه وبلاگ یا سایت شما در نتایج جستجوی گوگل ارتقا پیدا می کند. برای تمامی آگهی های خودتان کلمات کلیدی انتخاب کنید. در تمامی سایتهای درج آگهی رایگان (از جمله وب سایت - سودایران) برای آگهی و تبلیغ خودتان می توانید کلمات کلیدی انتخاب نمائید. کلمات کلیدی به ایندکس شدن بهتر آگهی شما در گوگل کمک زیادی می کند. کلمات کلیدی عبارتهایی هستند که کاربران و مشتریان شما ممکن است با این عبارتهای در گوگل جستجو نموده و در نهایت به آگهی شما برسند. مثلا اگر در زمینه

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر