۱۳۹۵ بهمن ۲۱, پنجشنبه

روش های تبلیغات موفق و تبلیغات اینترنتی پربیننده - ثبت آگهی موثر و پربازده

روش های تبلیغات موفق و تبلیغات اینترنتی پربیننده - ثبت آگهی موثر و پربازده - روش های تبلیغات و روشهای تبلیغات اینترنتی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. اگر می خواهید برای کسب و کار خودتان یا برای فروش کالا و خدمات و یا فروش ملک و خودرو و ... تبلیغات ثبت کنید، روشهای مختلفی برای تبلیغ وجود دارد. در مرحله اول می توانید تراکت چاپ کنید و برای افزایش فروش و رونق کسب و کارتان در محله های مختلف تهران و یا محل سکونت خودتان آن را پخش کنید و یا بر روی دیوارهای شهر بچسپانید. این نوع تبلیغات می تواند مفید و موثر باشد ولی به نسبت سایر روشهای تبلیغات مانند تبلیغات اینترنتی سطح پوشش بسیار کمتری دارد. یعنی شما چند محله بیشتر را نمی توانید پوشش دهید. در ضمن در مقایسه با تبلیغات اینترنتی هزینه بالاتری دارد. تبلیغات در اینترنت و در همین سایت (سودایران) کاملا رایگان است. اشکال دیگری که تبلیغات تراکتی به عنوان یکی از روشهای تبلیغات دارد این است که برای پخش کردن آن هم باید نیروی مطمئن استخدام کنید که تراکتهای شما حرام نشود. در ضمن، تاریخ انقضای تراکت همان یک روز است. اگر دقت کرده باشید ماموران شهرداری همان روز تراکتها را از روی دیوارها پاک می کنند و مردم هم تراکتها را دور می اندازند. به هر حال، از بین روشهای تبلیغاتی مختلف، تراکت و تبلیغات تراکتی گزینه خیلی خوب و موثری نیست. این نوع تبلیغات بسیار محلی و به قول معروف لوکال است. مثلا تبلیغات در اینترنت را در نظر بگیرید. در تبلیغات اینترنتی شما ساکن هر کدام از شهرهای ایران که باشید، با ثبت آگهی و تبلیغ در اینترنت، کالا و خدمات خودتان را می توانید در معرض دید تمام مردم ایران و بلکه تمام مردم جهان قرار دهید. تبلیغات اینترنتی گستردگی بسیار بالایی دارد و تاریخ انقضا هم ندارد. تبلیغات اینترنتی به صرفه است و برای افزایش فروش کالا و خدمات شما می تواند بسیارتاثیرگذار باشد. یکی از وب سایتهایی که می توانید برای درج تبلیغات رایگان در اینترنت از آن استفاده کنید، سایت (سودایران) است. سایت سودایران بازدید بالایی دارد و از نظر گوگل بهینه است. برای ثبت آگهی در وب سایت (سودایران) بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.
عنوان آگهی باید جذاب و گیرا باشد. عنوان آگهی باید در میان آگهی های مشابه با آگهی شما کاربر را مجذوب خودش کند. باید جوری عنوان را بنویسید که بر روی آگهی شما کلیک کنند. عنوان آگهی مانند ویترین یک مغازه است. اگر ویترین مغازه را خوب بچینید وارد مغازه می شوند. اگر عنوان آگهی را هم خوب بنویسید بر روی آگهی شما کلیک می کنند. مهمترین ویژگی محصول و خدمات خودتان که برای مشتری می تواند جذاب باشد را در عنوان آگهی بیاورید. اگر خودروی خودتان را می خواهید بفروشید، نام خودرو، مدل و شهر محل فروش را در عنوان آگهی بیاورید. البته همانطور که گفته شد اگر محصولات مختلفی دارید و یا خدمات متفاوتی را ارائه می کنید می توانید صدها آگهی ثبت کنید. خودتان را تنها به ثبت یک آگهی محدود نکنید. یک آگهی جواب نمی دهد.
بعد از نوشتن عنوان خوب برای آگهی و تبلیغات، مسئله مهم دیگری که باید در نظز بگیرید، متن آگهی است. متن آگهی را متقاعد کننده بنویسید. اگر ویترین مغازه را خوب چیده باشید ولی محصولات خوبی داخل مغازه برای فروش نداشته باشید، فروش اتفاق نمی افتد. اگر عنوان آگهی خودتان را خوب بنویسید ولی متن آگهی خوب نباشد هم با شما تماس نمی گیرند. در متن آگهی خودتان هر مطلبی که باعث جلب اطمینان مشتری می شود را بیاورید. در متن آگهی محدودیت کاراکتر ندارید و بنابراین هر چه توضیحات بیشتری ارائه کنید بهتر است. بسیاری از کاربران متن آگهی خودشان را در حد یکی دو جمله ارائه می کنند. این اصلا پاسخگو نیست. در متن آگهی آدرس و شماره تلفن هم ارائه کنید. به این ترتیب اعتماد بیشتری به شما خواهند کرد.

آگهی کپی و تکراری درج نکنید. آگهی های کپی شده از سایتهای دیگر برای شما فایده ای ندارد. آگهی های کپی شده از نظر موتورهای جستجو همچون یاهو و گوگل ارزشی ندارند. گوگل آگهی های تکراری و کپی شده را تشخیص داده و در نتایج جستجوی خود این آگهی های کپی شده را نمایش نخواهد داد. بنابراین وقت خودتان را با ثبت آگهی تکراری تلف نکنید.

برای تمامی آگهی های خودتان کلمات کلیدی انتخاب کنید. در تمامی سایتهای درج آگهی رایگان (از جمله وب سایت - سودایران) برای آگهی و تبلیغ خودتان می توانید کلمات کلیدی انتخاب نمائید. کلمات کلیدی به ایندکس شدن بهتر آگهی شما در گوگل کمک زیادی می کند. کلمات کلیدی عبارتهایی هستند که کاربران و مشتریان شما ممکن است با این عبارتهای در گوگل جستجو نموده و در نهایت به آگهی شما برسند. مثلا اگر در زمینه تدریس ریاضی فعالیت دارید، و عنوان آگهی شما "تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان و دانشگاه" است، کلمات کلیدی مناسب می تواند، تدریس ریاضی، مدرس ریاضی، معلم ریاضی، آموزش خصوصی ریاضی، تدریس تضمینی ریاضی و .... باشد.
برای آگهی خودتان عنوان و متن خوب و مناسبی انتخاب نمائید. عنوانی برای آگهی خودتان انتخاب کنید که کاربران تشویق شوند بر روی تبلیغ شما کلیک نمایند. در عنوان آگهی خودتان ویژگیهای برتر کالا و خدمات خودتان را بیان کنید. عنوان آگهی شما برای دیده شدن تبلیغ شما کلیدی و مهم است. هر چه عنوان بهتری انتخاب کنید بازدید آگهی شما بیشتر و بیشتر می گردد. کاربران زیادی فقط عنوان آگهی شما را می بینند و اگر عنوان آگهی را خوب انتخاب کرده باشید، بر روی تبلیغ شما کلیک نموده و متن آگهی شما را می خوانند. متن تبلیغ خودتان را هم قانع کننده بنویسید تا بازدید کنندگان آگهی شما متقاعد شوند با شما تماس بگیرند.
سایت سودایران یکی از برترین سایتهای درج آگهی رایگان ایران است. با ثبت آگهی در سایت سودایران سود کسب و کارتان را بیشتر کرده و درآمدتان را افزایش دهید. از جمله مزیتهای ثبت آگهی اینترنتی رایگان در سودایران به صورت زیر است:
1- بازدید روزانه بالا: سایت سودایران بازدید روزانه بالایی دارد و در حقیقت یکی از پربازدیدترین سایتهای آگهی اینترنتی ایران است. با درج آگهی و تبلیغ در سایت سودایران، آگهی شما در معرض دید هزاران بازدیدکننده قرار می گیرد. اگر می خواهید تبلیغ شما در معرض دید هزاران بازدیدکننده قرار گیرد و کسب و کار خودتان را به خوبی معرفی کنید، تبلیغ خودتان را در سودایران درج نمائید.
2- بهینه بودن از نظر گوگل: سایت سودایران از نظر گوگل بهینه است. همین الان هم احتمالا شما از طریق گوگل سایت سودایران را پیدا کرده اید. با ثبت آگهی و تبلیغ در این وب سایت، آگهی شما پس از چند ساعت توسط گوگل ایندکس شده و در نتایج آن نمایش داده می شود. اگر عنوان مناسبی برای آگهی خودتان انتخاب کنید و متن آگهی شما هم به اندازه کافی قانع کننده باشد، از آگهی و تبلیغ خودتان نتیجه خوبی خواهید گرفت.

متن آگهی را کامل بنویسید. آگهی های با متن بسیار کوتاه از نظر گوگل اسپم به حساب آمده و ایندکس نمی شوند. در بهترین حالت، اگر این آگهی ها ایندکس هم بشوند، در نتایج جستجوی گوگل در نتایج اولیه نشان داده نمی شوند. ضمنا هر چه متن آگهی خودتان را کاملتر بنویسید، کلماتی که مرتبط با کسب و کار و یا کالا و خدمات شماست بیشتر در متن آگهی تکرار شده و این خود باعث می شود کاربران مختلف که با عبارتهای مختلفی در موتورهای جستجوی در جستجوی کالا و خدمات شما هستند به سمت آگهی شما هدایت شوند.
یکی از بهترین راهکارها برای داشتن یک تبلیغ موثر، درج اگهی ویژه می باشد. مزایای درج آگهی ویژه به صورت زیر است.

1) آگهی های ویژه همواره در صفحه اصلی وب سایت سودایران و بدون نیاز به «به روز رسانی» نشان داده می شوند.

2) با کلیک بر روی هر آگهی، آگهی های ویژه در سمت چپ و بالای صفحه به کاربر نشان داده خواهد شد. آگهی‌های ویژه در صفحات بیشتری و بصورت کاملا مرتبط با جستجوی کاربران نمایش داده می‌شود و شانس دیده شدن آن بسیار بالاتر خواهد بود.

3) کاربران به آگهی های ویژه بیشتر اعتماد کرده و بازدهی آگهی های ویژه بالاتر است.

اگر می خواهید خوب تبلیغ کنید و درآمدتان را افزایش دهید ...

اگر قصد دارید با ثبت تبلیغات در اینترنت و آگهی اینترنتی بر تعداد مشتریان خودتان بیفزائید ...

اگر می خواهید کسب و کارتان را رونق ببخشید ...

در صورتیکه فروش شما پایین آمده است و قصد دارید با درج تبلیغات در اینترنت مقدار فروش خودتان را بیشتر و بیشتر کنید ...

اگر می خواهید در زمینه آموزش و تدریس، بازارکار و استخدام ، خودرو و اتومبیل، خدمات، لوازم، املاک و ... تبلیغات درج نمائید ....

اگر در جستجوی راهکارهای خوب برای ثبت تبلیغات پربازده هستید ...

در هر صورت موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

تبلیغات و آگهی خودتان را در یک سایت معتبر و پربازدید درج نمائید. وب سایت (سودایران) یک گزینه خوب و مناسب برای درج آگهی و تبلیغات شما است.دانلود رایگان کتاب کوچک تبلیغات اینترنتی موثر

دانلود رایگان کتاب کوچک تبلیغات اینترنتی موثر در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان کتاب کوچک تبلیغات اینترنتی موثر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر