۱۳۹۵ بهمن ۲۶, سه‌شنبه

درج اگهی رایگان تدریس خصوصی و آموزش در منزل

اگر قصد درج اگهی رایگان تدریس خصوصی و آموزش در منزل را دارید ...

اگر می خواهید برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس اگهی تدریس ثبت نمائید ...

اگر قصد شروع فعالیت در زمینه تدریس خصوصی از طریق ثبت اگهی اینترنتی را دارید ...

اگر به کار تدریس علاقه مند هستید ...

در هر صورت، تبلیغات خودتان را در سایت پربازدید و معتبر ایران مدرس درج کنید.

در ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نام کرده اند و تا اریبهشت و خرداد 95 تعداد مدرسین تدریس خصوصی به بیش از 17000 مدرس هم خواهد رسید. 
ثبت آگهی تدریس در این وب سایت رایگان است و فقط در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را با پرداخت مبلغ مناسبی ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. برای کسب درآمد از تدریس خصوصی در بهمن و اسفند 95 و سال 96 (فروردین و اردیبهشت 96 و سایر ایام سال 96) فرصت درج آگهی رایگان تدریس در بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) را از دست ندهید. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز می رسد. با درج تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس متقاضیان تدریس و آموزش در تهران و کل ایران آگهی شما را مشاهده کرده و با شما تماس خواهند گرفت. برای درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس بر روی لینک زیر کلیک کنید.


درج آگهی تدریس خصوصی



iranmodares



مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی 1- کلاسهای تدریس خصوصی بازدهی بیشتری به نسبت کلاسهای تدریس گروهی و مدرسه و دانشگاه دارد. در کلاسهای تدریس خصوصی چون دانشجو و دانش آموز به راحتی می تواند سوالات خودش را بپرسد و اشکالاتش را برطرف نماید، بازدهی و تاثیر گذاری این کلاسهای بالاتر می باشد. 2- کلاسهای تدریس خصوصی جو راحت تری دارد. جلسات تدریس خصوصی معمولا در منزل برگزار می گردد. بنابراین دانشجو یا دانش آموز هم در زمان مناسبتری و هم با لباس راحتتری می تواند در کلاس شرکت نماید و مطالب را به بهترین شکل یاد بگیرد. 3- استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی در ایام امتحانات و همچنین در طول ترم باعث صرفه جویی در وقت دانشجویان و دانش آموزان می گردد. چون این کلاسهای معمولا در منزل برگزار می شود، وقت دانشجویان و دانش آموزان در مسیر کلاس تلف نخواهد شد. استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی خصوصا در ایام امتحانات و با این ویژگی ای که دارد می تواند بسیار مفید و پربازده باشد.


عبارتهای کلیدی: آموزش ریاضی تدریس خصوصی ریاضی تدریس ریاضی ریاضی آموزش موفق ریاضی ریاضیات مدرس موفق ریاضی نمره 20 ریاضی یادگیری ریاضی موفقیت در ریاضی معلم موفق ریاضی نمره بالای ریاضی ریاضی کنکور موفقیت در تدریس ریاضی تدریس موفق ریاضی

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر