۱۳۹۵ اسفند ۱۳, جمعه

افزایش بازدید، بازدهی و اثرگذاری آگهی اینترنتی و تبلیغات موفق

در این بخش راهکارهای عملی و کاربردی برای افزایش بازدید، بازدهی و اثرگذاری آگهی و تبلیغات ثبت شده شما در سایت سودایران ارائه شده است. اگر می خواهید آگهی های شما بیشتر دیده شود و تماس هایی که با شما گرفته می شود افزایش یابد، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- متن آگهی خودتان را کاملتر بنویسید. هر چه متن آگهی شما کاملتر باشد از نظر گوگل و سایر موتورهای جستجو تبلیغات شما مطلب با ارزش تری تلقی شده و در نتیجه احتمال نمایش تبلیغ شما در نتایج آن افزایش می یابد. در متن آگهی خودتان کلمات و عبارتهای کلیدی مرتبط با کالا و خدمات خودتان را به صورت طبیعی تکرار کنید.

2- آگهی های متعدد ثبت کنید. هر چه تعداد آگهی های (البته غیر تکراری) بیشتری داشته باشید، شانس شما برای دیده شدن و جذب مشتری بالاتر خواهد رفت. هر روز یک آگهی ثبت کنید و به تدریج بازخورد آن را خواهید دید.
3- عنوان آگهی یا آگهی های خودتان را جذاب و گیرا بنویسید. عنوان آگهی خودتان را به گونه ای بنویسید که هم کلمات اصلی مورد نظر شما را شامل شود و هم در بین آگهی هایی که مشابه آگهی خودتان است کاربر را ترغیب کند که بر روی آگهی و تبلیغ شما کلیک نماید.
4- در انتخاب عنوان آگهی و کلمات کلیدی از گوگل کمک بگیرید. به عنوان مثال اگر در زمینه ثبت شرکت فعالیت دارید، در گوگل عبارت "ثبت شرکت" را تایپ کنید و یک فاصله بذارید تا گوگل خودش مواردی را به شما پیشنهاد دهد. این پیشنهادهای گوکل توسط کاربران بیشتری جستجو شده اند. همین پیشنهادهای گوگل را برای عنوان آگهی و کلمات کلیدی اگهی های خودتان در نظر بگیرید و متن کامل و خوبی برای آن بنویسید.
عنوان آگهی را خوب انتخاب کنید. عنوان آگهی باید خلاصه ای از متن آگهی باشد. کسی که فقط عنوان آگهی شما را می بیند باید متوجه شود که تبلیغات شما در چه زمینه ای است. در عنوان آگهی خودتان اسم محصول و مزیت و فایده مهم آن را بیاورید. اگر آپارتمان یا ملکی به فروش می رسانید اسم محله یا شهر را در عنوان آگهی بیاورید. اگر خودرویی به فروش می رسانید در عنوان آگهی خودتان نام خودرو و رنگ و مدل آن را بگوئید. اگر محصول یا خدماتی ارائه می کنید، در عنوان آگهی نام محصول یا خدمات خودتان را ارائه کنید. عنوان آگهی باید گویا، روشن، واضح و برانگیزاننده باشد. باید عنوان آگهی را به گونه ای بنویسید تا کاربران را ترغیب کنید بر روی آگهی شما کلیک نمایند. در عنوان آگهی فقط ننویسید "فروش فوری" . عناوینی مشابه این نمی تواند برای تبلیغات مناسب و موثر باشد. باید عنوان آگهی را مناسب انتخاب کنید. یکی از مهمترین نکات در نوشتن یک آگهی موثر همین است.

آگهی و تبلیغ موثر + چگونگی درج آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی پربازده در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. آگهی و تبلیغ خودتان را خوب بنویسید. آگهی های خودتان را مشروح بنویسید و از ثبت آگهی تکراری خودداری نمائید. توصیه های زیر برای درج آگهی خوب و موثر می تواند مفید باشد: در مرحله بعد سعی کنید آگهی و تبلیغ خودتان را خوب بنویسید. عنوان مناسبی برای آگهی خودتان انتخاب نمائید. عنوانی را برگزینید که بازدید کننده را متقاعد کند تا بر روی آگهی شما کلیک نماید. عنوان اگهی شما باید گیرا و جذاب باشد. باید بین آگهی های مشابه عنوان آگهی شما برجسته و جذاب باشد. آگهی تکراری ثبت نکنید. آگهی هایی را که در یک سایت ثبت کرده اید به همان شکل به سایتهای دیگر منتقل نکنید چون اصلا برای شما فایده ای ندارد. گوگل و موتورهای جستجوی دیگر همچون یاهو و بینگ متن های تکراری را تشخیص داده و در نتایج جستجوی خودشان این متن های تکراری را نمایش نمی دهند. برای آگهی و تبلیغ خودتان عکس یا تصویر انتخاب کنید. یک تصویر بهتر از صدها نوشته منظور شما را می‌رساند. تصاویر را با دقت و کاملا مرتبط با متن آگهی انتخاب کنید. برای فروش لوازم و اموال مانند آپارتمان، اتومبیل، کامپیوتر، پوشاک و ... شخصا از آنها عکس دیجیتال تهیه کنید. ارسال عکسهایی که منحصرا برای یک آگهی تهیه شده است، تاثیر بسیار بیشتری از عکسهای آماده دارد. در سایت سودایران برای هر آگهی (حتی آگهی های رایگان) می توانید 10 عکس انتخاب کنید.


رونق کسب و کار-تبلیغات موثر-افزایش درآمد-تبلیغات رایگان-ثبت آگهی رایگان-درج آگهی رایگان-آگهی رایگان موثر-نحوه ثبت آگهی موثر-چگونگی درج آگهی رایگان-تبلیغات رایگان موثر-آگهی رایگان-سایت معتبر آگهی رایگان

  1. برای آگهی و تبلیغات خودتان هم کلمات کلیدی کوتاه و هم کلمات کلیدی بلند انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر عنوان آگهی شما "فروش ویلا در شمال چمستان" است، برای اگهی خودتان می توانید کلمات کلیدی زیر را انتخاب نمائید: ویلا در شمال، فروش ویلا در شمال، ویلا فروشی شمال، فروش ویلا ارزان در شمال، بهترین ویلای فروشی شمال و ....
  2. برای انتخاب کلمات کلیدی از گوگل کمک بگیرید. عنوان آگهی خودتان را در گوگل جستجو کنید و در ادامه پیشنهادهایی که گوگل در پایین صفحه ی جستجو ارائه می کند را به عنوان کلمات کلیدی آگهی خودتان در نظر بگیرید.

تبلیغات-اسـکوربرد ورزشی-استند های رومیزی-پوشاک-تبلیغ-کلاه تبلیغاتی-تبلیغات تحقیق-تولیدکننده پاوربانک تبلیغاتی-کیف پاسپورتی تبلیغاتی-تبلیغ یزد-تبلیغاتی-پازل بهداشتی تبلیغاتی-آگهی انواع لوازم-عکاسی تبلیغاتی-جعبه پذیرایی تب بگ-ساک دستی گلاسه- سایت فروش خودرو در کرمانشاه-آگهی رایتل-فروش ماژول های تک رنگ-خرید جعبه پذیرایی-تبلیغاتی-سایت آگهی قم-تبلیغاتی--لیوان های پلاستیکی-تبلیغات لاهیجان-دستگاه چاپ بنر-تبلیغات-هدایای تبلیغاتی-سایت تبلیغ رایگان-کیف برزنتی همایشی-تبلیغاتی-تبلیغاتی-اینترنتی-پازل تبلیغاتی-تبلیغاتی-تابلو روان های تبلیغاتی-هدایای تبلیغاتی مفید-ساک دستی تبلیغات-سایت گوگل-تراکت پخش کنی-شاهنامه فردوسی-تبلیغات رایگان اصفهان-لیوان تبلیغاتی-تبلیغاتی-ماگ-سایت معتبر تبلیغات شیراز-سالنامه-درج آگهی نظافت محل کار-سایت درج آگهی رایگان-پیش فروش-ست مدیریتی جاکارتی-کانتر pvc-چلنیوم-وب سایت آگهی رایگان اینترنتی-جلد بیمه تبلیغاتی-تبلیغات تور کیش 95-آگهی برق صنعتی-طراحی بسته بندی-فلش مموری-آگهی اینترنتی-تابلوهای تبلیغاتی-لیوان چایدار-ساک دستی گلاسه-سایت معتبر آگهی رایگان-خودکار تبلیغاتی-زیورآلات-تبلیغات-تابلوهای تبلیغاتی-لیوان پلاستیکی-لیوان فلزی تبلیغاتی-واردکننده ماگ تبلیغاتی-آگهی املاک در سنندج-

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر