۱۳۹۵ دی ۱, چهارشنبه

آگهی اینترنتی، چگونه آگهی رایگان ثبت کنیم؟

آگهی اینترنتی به نسبت انواع تبلیغات دیگر مزیتهایی دارد که در ادامه توضیح داده خواهد شد.
آگهی اینترنتی، در حال حاضر، یکی از بهترین راهکارهای بازاریابی، جذب مشتری، فروش کالا و خدمات، فروش ملک و خودرو و همچنین افزایش فروش و درآمد است.
آگهی اینترنتی به نسبت سایر انواع تبلیغات و آگهی های دیگر مزیتهای فراوانی دارد. از جمله مزیتهای آگهی اینترنتی می توان به نامحدود بودن توضیحاتی که برای هر آگهی می توانید ثبت کنید، نامحدود بودن تعداد آگهی های ثبت شده و عدم محدودیت زمانی و مکانی برای متقاضیان آگهی جهت مشاهده آن است.

آگهی اینترنتی به صورت 24 ساعته در معرض دید بازدید کنندگان قرار داشته و محدودیت مکانی نیز ندارد. به عنوان مثال، شما هر جای ایران که ساکن باشید، با درج آگهی اینترنتی، آگهی خود را در معرض دید کل افراد ساکن در کل شهرهای ایران و همچنین سراسر جهان قرار می دهید.

کلمات کلیدی : سایت تبلیغ سایت تبلیغ رایگان رایگان آگهی رایگان


چگونه آگهی رایگان ثبت کنیم؟ - برای ثبت آگهی رایگان باید به یک وب سایت آگهی رایگان مانند سودایران www.soodiran.com مراجعه نمائید.
در سایت سودایران بر روی عبارت :درج آگهی رایگان" کلیک کنید. در ادامه فرم ثبت نام را پر کرده و وراد کنترل پنل شوید.
در کنترل پنل آگهی خودتان را ثبت نمائید. تعداد آگهی هایی که در سودایران می توانید ثبت نمائید، نامحدود است. برای آگهی خودتان عنوان مناسب، متن آگهی مناسب و عکس مناسبی انتخاب نمائید.
از درج آگهی تکراری در سایت سودایران یا هر سایت دیگری پرهیز کنید. آگهی تکراری برای رونق کسب و کار و افزایش درآمد یا فروش کالا و خدمات شما تاثیری ندارد.
در سایت سودایران گروه بندی متنوعی برای درج آگهی رایگان در نظر گرفته شده است.

چگونه تبلیغ رایگان اینترنتی موثر ثبت کنیم؟
برای ثبت تبلیغات رایگان اینترنتی موثر در قدم اول باید آگهی خودتان را در یک سایت معتبر و پربازدید تبلیغاتی همچون سودایران ثبت نمائید.
درج تبلیغات در یک سایت پربازدید آگهی به نتیجه گرفتن سریعتر شما کمک می کند. سایت سودایران در روزهای عادی هفته حدود 10000 بازدید در روز دارد.
در مرحله بعد، آگهی خودتان را در سایتی که از نظر گوگل بهینه است ثبت نمائید. با درج آگهی در سایت سودایران، آگهی شما بعد از چند ساعت توسط گوگل ایندکس شده و در نتایج آن نمایش داده خواهد شد.
نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که از درج آگهی تکراری پرهیز کنید. چون آگهی تکراری توسط گوگل ایندکس نشده و در نتایج آن نمایش داده نخواهد شد.
در آگهی خودتان توضیح کافی ارائه دهید. آگهی شما باید متقاعد کننده و قانع کننده باشد. عکس مناسبی برای آگهی خودتان انتخاب کنید و کلمات کلیدی مناسبی هم برگزینید.
عنوان آگهی خیلی مهم است. عنوان آگهی خودتان را جذاب بنویسید طوری که در کنار آگهی های دیگر که دیده شد بر روی آگهی شما کلیک کنند.

یکی از موارد بسیار مهمی که برای ثبت تبلیغات موثر و پربازده در اینترنت باید در نظر بگیرید عنوان آگهی و تبلیغ شماست. اولا بیش از 90 درصد از افراد فقط عنوان آگهی شما را می بینند. اگر عنوان آگهی خودتان را خوب نوشته باشید بر روی آگهی شما کلیک کرده و از بین صدها آگهی مشابه آگهی شما، بر روی تبلیغ شما کلیک خواهند کرد. ثانیا اگر عنوان شرکت خودتان را یا محصول خودتان را در عنوان آگهی ارائه کرده باشید، کسانی که عنوان آگهی شما را می بینند می دانند که درباره چیست و احتمال جذب مشتری شما بیشتر خواهد شد.

اگر در جستجوی سایت آگهی رایگان و نیازمندیهای تهران هستید ...
اگر در تهران قصد ثبت آگهی اینترنتی دارید ...
اگر در تهران با درج آگهی قصد دارید درآمدتان را افزایش دهید ...
اگر در تهران با درج تبلیغ می خواهید کسب و کارتان را رونق ببخشید ...
اگر با درج تبلیغ در سایت نیازمندیهای تهران قصد دارید خودروی خودتان را بفروشید ...
در صورتیکه در تهران ملکی برای فروش دارید ...
اگر هر گونه لوازم نو و دست دومی برای فروش دارید ...
اگر در تهران در زمینه خدمات پزشکی فعالیت دارید و با درج تبلیغ قصد دارید خدمات خودتان را در کل تهران معرفی کنید ...
اگر در تهران در زمینه تدریس و آموزش فعالیت دارید و با درج تبلیغ می خواهید شاگرد جذب کنید ...
اگر ...
در هر صورت، آگهی خودتان را در سایت (سودایران) ثبت نمائید.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر