۱۳۹۵ بهمن ۱۰, یکشنبه

بهترین سایت آگهی و تبلیغات رایگان تدریس خصوصی

بهترین سایت آگهی و تبلیغات رایگان تدریس خصوصی در این بخش معرفی می گردد. به جرات می توان گفت که وب سایت ایران مدرس در حال حاضر بزرگترین و پر بازدیدترین وب سایتی است که به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته است. این وب سایت بیش از 15700 مدرس و 48000 عضو ثبت نامی دارد. وب سایت ایران مدرس به صورت روزانه بین 15000 تا 20000 بازدید داشته و برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی ازجمله "تدریس خصوصی ریاضی"، "تدریس خصوصی شیمی"، "تدریس خصوصی فیزیک" و .... درصفحه اول موتورهای جستجو، ازجمله گوگل نمایش داده می شود. به عبارت دیگر، این وب سایت تقریبا برای تمامی عبارات شامل تدریس خصوصی از نظر موتورهای جستجو بهینه بوده و به بهترین وجه می تواند متقاضیان تدریس خصوصی را به سمت آگهی شما هدایت نماید.

برای درج اگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس بر روی عبارت سایت آگهی تدریس خصوصی کلیک کنید.iranmodares


خودتان در گوگل عبارتهای شامل تدریس خصوصی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی هندسه، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل و یا هر عبارت مشابه دیگری را در گوگل جستجوی نمائید. می بینید که برای تمامی این عبارتها ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد. به این ترتیب با درج تبلیغ در ایران مدرس، کاربران به راحتی به سمت آگهی شما هدایت خواهند شد. اگر در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید، فرصت درج تبلیغ تدریس در سایت ایران مدرس را از دست ندهید.

مطلب دیگر اینکه وب سایت ایران مدرس بخشهای دیگری از جمله دانلود جزوه و نمونه سوال امتحانی، مقالات موفقیت در تحصیل، معرفی رشته های تحصیلی و دانشگاهها و همچنین اخبار دانشگاه را نیز دارد که از تمامی بخشهای مزبور برای قسمت تدریس خصوصی ورودی (بنر تبلیغاتی) وجود داشته و دانش آموزان و دانشجویان به قسمت تدریس خصوصی هدایت می شوند. این امر باعث افزایش بازدید آگهی ها و احتمال جذب شاگرد توسط شما می شود. تعداد زیادی از مدرسینی که هم اکنون در وب سایت ایران مدرس آگهی دارند، برای بار دوم و یا سوم است که آگهی خود را تمدید می کنند و این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی در این وب سایت است. در وب سایت ایران مدرس، باپرداخت مبلغ مناسبی مشخصات ارتباطی شما (شماره همراه و ایمیل) درصفحه اصلی وب سایت، بخش تدریس خصوصی، نتایج جستجوهای انجام شده دروب سایت و همچنین در صدر لیست مدرسین در دروس تدریسی انتخابیتان نشان داده خواهد شد و متقاضیان تدریس خصوصی به صورت مستقیم می توانند با شما در ارتباط باشند.

اگر در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید و قصد دارید آگهی و تبلیغات تدریس خودتان را در یک سایت پربازدید ثبت نمائید ... اگر آموزشگاه تدریس خصوصی دارید و می خواهید کار خودتان را رونق ببخشید ... اگر قصد دارید کار تدریس را شروع کنید ... در هر صورت، آگهی تدریس خودتان را در  سایت (ایران مدرس) درج نمائید. دلایل زیر ثبت اگهی تدریس در سایت ایران مدرس را توجیه می کند.

1- ایران مدرس پربازدیدترین و بزرگترین سایت تدریس ایران است. در سایت ایران مدرس تا آذر 95 بیش از 15000 مدرس ثبت نام کرده اند.2- بازدید سایت ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز می رسد.3- در سایت ایران مدرس بیش از 4000 مقاله آموزشی و بیش از 4000 جزوه، سوال امتحانی، تست کنکور و ... ثبت شده و تبلیغات تدریس مدرسین در کنار این مطالب آموزشی نمایش داده خواهد شد.4- سایت ایران مدرس از نظر گوگل کاملا بهینه است. عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی عربی، تدریس خصوصی زیست و ... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که برای تمامی این عبارتها سایت ایران مدرس در صفحه اول نتایج گوگل حضور دارد. بنابراین متقاضیان تدریس خصوصی به راحتی به سمت آگهی تدریس شما هدایت خواهند شد.5- مدرسینی که هم اکنون در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مشاهده می کنید و آگهی ویژه دارند، بارها و بارها آگهی ویژه خودشان را تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی تدریس در ایران مدرس است.برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی فرصت درج آگهی تدریس در سایت ایران مدرس را از دست ندهید.

در صورتی که در زمینه تدریس خصوصی فعالیت می کنید و قصد دارید با درج آگهی شاگرد جذب نمائید، موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
1- انتخاب عنوان مناسب برای آگهی تدریس خصوصی: عنوان آگهی باید به صورت خلاصه و مفید کل محتوای آگهی و موضوع آن را به خوبی نشان دهد. عنوان مناسب باعث می شود از بین آگهی های مختلف بر روی آگهی شما کلیک کنند.
2- درج آگهی تدریس در وب سایت مناسب و مرتبط: آگهی خود را در وب سایتی درج کنید که مرتبط با موضوع مد نظرتان باشد و وب سایت مد نظر برای موتورهای جستجو کاملا بهینه باشد. در زمینه تدریس خصوصی وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) به دلیل بازدید بالا و بهینه بودن از نظر موتورهای جستجو بهترین گزینه است.
3- استفاده از تصویر مناسب و تاثیر گذار: تصویر مناسب برای آگهی مانند عنوان مناسب در متمایز کردن و بالا بردن احتمال کلیک بر روی آن کاملا موثر است.
4- ارائه توضیحات کامل، جامع و به اندازه کافی قانع کننده در رابطه با توانائیها و سوابق کاری: هر توضیح و یا مطلبی که در معرفی بهتر شما به بازدید کننده و متقاعد کردن او برای تماس با شما موثر است را در آگهی خود بگنجانید. یکی از مزیتهای آگهی اینترنتی این است که محدودیتی در ارائه مطلب وجود نداشته و به صورت کامل و جامع می توانید خودتان را معرفی کنید.
5- درخواست هزینه مناسب: می توانید در قسمت تعرفه از اصطلاح "توافقی" هم استفاده کنید.
6- ارائه تضمین کیفیت کار: در صورتی که به شکلی بتوانید کیفیت کار خود را تضمین کنید تاثیر آگهی شما بالاتر خواهد رفت. تعدادی از مدرسین از عبارت "جلسه اول رایگان" استفاده می کنند.

با درج آگهی تدریس در وب سایت حاضر (ایران مدرس) در سال 95، آگهی و تبلیغ شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار گرفته و شما به راحتی می توانید شاگرد جذب کرده و از تدریس خصوصی درآمد کسب نمائید. درج آگهی تدریس در ایران مدرس کاملا رایگان است. تنها در صورتیکه تمایل داشته باشید می توانید با پرداخت مبلغ مناسبی آگهی خودتان را ویژه کنید. آگهی های ویژه تدریس خصوصی به نسبت آگهی های رایگان در جایگاه بالاتری نمایش داده می شوند. در ضمن، آگهی های ویژه تدریس بدون نیاز به به روز رسانی همواره در صفحه اصلی سایت قرار دارند. تعداد زیادی از مدرسینی که هم اکنون در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مشاهده می کنید و آگهی تدریس ویژه دارند، آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی تدریس ویژه در ایران مدرس است. در ضمن آگهی های ویژه تدریس خصوصی در کنار مطالب دانلودی، تست های کنکور، سوالات امتحانی و .... نیز نمایش داده می شوند.
اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس دروس مهندسی برق، نرم افزارهای برق و برق صنعتی، تدریس دروس مهندسی مکانیک، صنایع، عمران، تدریس زبان انگلیسی و یا سایر زبانهای خارجی و ... فعالیت دارید و با ثبت آگهی تدریس می خواهید در سال 95 تعداد شاگردها و در نتیجه درآمدتان را بیشتر کنید، در هر صورت آگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت نمائید.
سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. با درج اگهی رایگان تدریس در ایران مدرس تبلیغ تدریس شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار خواهد گرفت. البته اگر آگهی خودتان را به صورت ویژه ثبت نمائید، مطمئنا بازدهی آن بیشتر شده و احتمال جذب شاگرد شما بیشتر خواهد شد. درج آگهی تدریس در ایران مدرس مفید و پربازده است. مدرسینی که الان در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مشاهده می کنید و آگهی تدریس دارند، آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند. اگر آگهی خودتان را قانع کننده بنویسید و رزومه خوبی ارائه دهید و در کنار آن عکس خوبی برای آگهی تدریس خودتان ثبت نمائید، مطمئنا و به احتمال بسیار زیاد شاگرد جذب خواهید کرد. اگر خوب تدریس کنید کلاسهای شما ادامه پیدا کرده و از تدریس خصوصی درآمد زیادی کسب می کنید.

کار تدریس خصوصی در مقاطعی از سال اوج گرفته و در زمانهای دیگری متقاضی کمتری خواهد داشت. همانطور که می دانیم در ایام امتحانات افراد بیشتری متقاضی ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی هستند. البته برای کسانی که در زمینه تدریس خصوصی کنکور یا زبان انگلیسی کار می کنند، این بحث خیلی درست نبوده و در تمام ایام سال می توانند شاگرد جذب نمایند.


در صورتی که در زمینه تدریس خصوصی فعالیت می کنید و یا قصد دارید شروع به کار نمائید، فاصله های زمانی زیر می تواند زمان مناسبی برای درج آگهی شما باشد.
در ترم اول که معمولا امتحانات در دی ماه برگزار می شود، اوایل آبان تا آخر آذر زمان مناسبی برای درج آگهی است. چون در بازه مزبور امتحانات میان ترم هم شروع شده و دانش آموزان و دانشجویان کم کم به فکر استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می افتند. در دی ماه هم می توان آگهی تدریس خصوصی درج کرد فقط بحثی که وجود دارد این است که اکثر متقاضیان قبلا مدرس خود را هماهنگ کرده اند. البته به علت تقاضای بالا، درج آگهی در دی ماه هم حتما منجر به جذب شاگرد خواهد شد.

در ترم دوم که معمولا امتحانات در خرداد ماه برگزار می شود، 15 فروردین تا اواخر اردیبهشت زمان مناسبی برای درج آگهی تدریس خصوصی است. اگر در فروردین برای درج آگهی اقدام می کنید، حتما آگهی خود را 2 یا سه ماهه درج نمائید تا مصادف با ایام امتحانات نیز باشد.

در ترم تابستان نیز مرداد ماه زمان مناسبی برای درج آگهی تدریس خصوصی می تواند باشد.

همانطور که گفته شد، در صورتی که در یکی از زمینه های تدریس زبان، تدریس کنکور و ... مشغول به فعالیت هستید، کل ایام سال می تواند زمان مناسبی برای درج آگهی تدریس خصوصی شما باشد.
علاوه بر زمان درج آگهی تدریس خصوصی، محل درج آگهی، نحوه نوشتن آن، عنوان آگهی، و کیفیت کار شما نیز تاثیر زیادی در موفقیت شما و کسب درآمد بالا از تدریس دارد. نحوه درج آگهی تدریس موثر در مقالات دیگر بررسی شده است.
در رابطه با محل درج آگهی، سعی کنید آگهی تدریس خود را در وب سایتی درج کنید که:
1- برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی از دید موتورهای جستجو بهینه باشد.
2- بازدید بالایی داشته باشد.
3- به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته باشد.
به جرات می توان گفت، وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) بهترین گزینه برای درج آگهی تدریس خصوصی است.

در رابطه با تدریس خصوصی هزینه ثابتی را نمی توان تعیین کرد. با توجه به اینکه کسانی که در زمینه تدریس خصوصی کار می کنند برای امر تدریس وقت می ذارن و برای زمان هم نمی توان قیمتی تعیین کرد، بنابراین نباید انتظار داشت که هزینه تدریس خصوصی مقدار مشخص و ثابتی باشد.
هر آموزشگاه و یا مدرسی برای وقتی که صرف تدریس می کند هزینه ای را مد نظر قرار می دهد.
هزینه تدریس خصوصی با توجه به موارد زیر قابل تغییر است:
1- در شهرهای مختلف هزینه تدریس متفاوت است و معمولا در شهرهای بزرگ بیشتر می باشد.
2- هزینه تدریس دروس دانشگاهی به نسبت دبیرستان بالاتر بوده و همچنین مدرسین برای تدریس دروس کنکور به نسبت دبیرستان هزینه بالاتری را مطالبه می کنند.
3- هر چه سابقه کاری و مدرک تحصیلی مدرسی بالاتر باشد هزینه بیشتری را برای تدریس در نظر می گیرد.
موارد دیگری نیز ممکن است در تعیین هزینه تدریس خصوصی موثر باشد. به هر حال مسلما مدرسانی که سابقه بالاتری دارند و کیفیت تدریس آنها نیز بالاتر است هزینه بیشتری را برای تدریس مطالبه می نمایند و اکثر اوقات بهتر است که مبلغ بیشتری را برای تدریس و آموزش بپردازیم تا مطمئن باشیم که حتما نتیجه خواهیم گرفت. البته این مطلب به این معنی نیست که هر مدرسی که با قیمت پایین کار کند خوب تدریس نمی کند.
به منظور انتخاب مدرس مورد نظرتان با هر هزینه ای که مد نظر دارید به صفحه اصلی وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) مراجعه نمایید.

تعدادی از فعالیت های درآمد زا در دوران دانشجویی به صورت زیر می باشد:

1- کار پاره وقت: به عنوان مثال می توان در شرکتهای مختلفی به صورت نیمه وقت به کار مشغول بوده و به صورت ماهانه مقداری درآمد کسب کرد.

2- کار دانشجویی در خود دانشگاه: در بسیاری از دانشگاهها کارهایی مثل مسئولیت باشگاه، سایت و ... به دانشجویان سپرده شده و به صورت ترمی مبلغی پرداخت خواهد شد. البته متاسفانه مبلغ پرداختی خیلی قابل توجه نیست.

3- کمک به دانشجویان سال پایینی در انجام پروژه ها: به هر حال در بعضی از مواقع با انجام مشاوره و یا کمک به دانشجویان دیگر در انجام پروژه هایشان هم می توان مبلغ محدودی درآمد کسب کرد.

4- فعالیت بازاریابی به صورت پاره وقت: کارهای بازاریابی بیمه و بازاریابی کالاهای مختلف نیز می تواند گزینه مناسبی باشد. بسته به میزان فعالیت خودتان درآمد آن می تواند بالا باشد. چون در این نوع کار علاوه بر حقوق ثابت، به ازای هر فروش پورسانت هم می گیرید. مزیت دیگر این نوع کار آشنایی با مهارتهای فروش است.

5- تدریس خصوصی: در صورتی که پایه درسی قوی ای داشته باشید می توانید به دانشجویان یا دانش آموزان دیگر در درسهایشان کمک کرده و به ازای آن مبلغی دریافت کنید. در رابطه با تدریس خصوصی به دو شکل می توانید شاگرد جذب نمائید:

5-1- با آموزشگاههای تدریس خصوصی که از طریق روزنامه ها برای جذب مدرس اعلام نیاز کرده اند تماس بگیرید. در این حالت برای هر جلسه تدریس مبلغ 30 تا 40 درصدی را به آموزشگاه پرداخت خواهید کرد.
5-2- خودتان به صورت مستقیم در جهت جذب شاگرد اقدام می کنید. در این حالت در روزنامه یا وب سایتهای اختصاصی تدریس خصوصی (مثلا www.iranmodares.com) آگهی درج می کنید. مزیت این روش این است که اولا هزینه تدریس را خودتان تعیین می کنید و ثانیا کل مبلغی را که دریافت می کنید برای خودتان بر می دارید.

راهنمایی درج آگهی تدریس در ایران مدرس

وب سایت ایران مدرس به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته است. مدرسین زیادی از طریق درج آگهی تدریس در ایران مدرس شاگرد جذب نموده و آگهی خود را چندین بار تمدید نموده اند.
به منظور درج آگهی تدریس در ایران مدرس مراحل زیر را در نظر بگیرید:
1- بر روی فرم عضویت در سایت کلیک کرده و آن را تکمیل نمائید.
2- وارد کنترل پنل شده و اطلاعات شخصی و آگهی تدریس خود را ثبت کنید.
توجه: بدون ثبت آگهی تدریس و تنها با کامل کردن اطلاعات شخصی مشخصات شما در هیج جای سایت نمایش داده نمی شود.
3- عکس و کلمات کلیدی مناسب برای آگهی تدریس خود انتخاب کنید.
4- منتظر تایید مدیریت سایت بمانید (حداکثر یک روز کاری).
آگهی ای که در این حالت درج می کنید آگهی رایگان می باشد. به منظور درج آگهی ویژه می توانید از طریق لینکهای "پرداخت هزینه آگهی" و "می خواهم ویژه شوم" که در همان کنترل پنل قرار دارد، اقدام نمائید.

آگهی ویژه در صدر سایر آگهی های تدریس نشان داده شده و همواره در صفحه اصلی نمایش داده می شود.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر