۱۳۹۵ بهمن ۱۱, دوشنبه

راهکارهای کاملا عملی و کاربردی برای ثبت آگهی و تبلیغات رایگان موثر و بهینه از نظر گوگل

در این بخش راهکارهای کاملا عملی و کاربردی برای ثبت تبلیغات موثر و بهینه از نظر گوگل ارائه شده است. همانطور که می دانید، در حال حاضر اکثر کاربران کالا و خدمات خودشان را از طریق موتورهای جستجو و در راس آنها از طریق گوگل جستجو می کنند. اگر شما کسب و کار خودتان را به خوبی تبلیغ کنید و آگهی و تبلیغات خودتان را به صورت بهینه از نظر گوگل درج نمائید، به طور قطع بازدهی تبلیغات اینترنتی برای شما بسیار بیشتر بوده و می توانید کسب و کارتان را رونق ببخشید و درآمدتان را افزایش دهید. به منظور درج آگهی و تبلیغاتی که از نظر گوگل بهینه باشد موارد زیر را مد نظر قرار دهید.


1- عنوان آگهی خودتان را مناسب انتخاب کنید. در عنوان آگهی از کلمات کلیدی و عبارتهایی استفاده کنید که کاربران برای جستجوی خدمات و کالاهای مورد نظرشان از آنها استفاده می کنند. در عنوان آگهی اسم شهر خودتان را ذکر کنید. اگر در محله خاصی فعالیت دارید و خدماتی را ارائه می کنید اسم محله خودتان را هم در عنوان آگهی ارائه کنید. خودتان را جای مشتریانتان بذارید. اگر مشتریان شما بخواهند از خدمات شما استفاده کنند از چه عبارتهایی برای جستجو استفاده می کنند. همان عبارتها را برای عنوان آگهی انتخاب نمائید.

2- تنها به یک آگهی اکتفا نکنید. آگهی های متعدد با عناوین و متن های مختلف ثبت نمائید. هر چه تعداد آگهی های شما بیشتر باشد، احتمال نتیجه گرفتن شما هم بیشتر خواهد شد. مثلا اگر 20 آگهی ثبت کنید، از بین آگهی های شما ممکن است یک آگهی در صفحه اول گوگل قرار گیرد و همان یک آگهی تعداد شمتریان شما را به شدت افزایش دهد. هر چه تعداد آگهی های شما بیشتر باشد احتمال نتیجه گرفتن شما بیشتر خواهد بود. البته آگهی های تکراری و کپی شده فایده زیادی ندارد. بنابراین برای نوشتن آگهی و تبلیغات خودتان وقت بذارید و هر روز یک آگهی جدید ثبت نمائید. البته می توانید چند آگهی خودتان را با هم ترکیب کنید و یک آگهی جدید بسازید. در نوشتن آگهی های خودتان خلاقیت به خرج دهید. برای انتخاب عنوان آگهی از خود گوگل هم کمک بگیرید. عبارت کلیدی خودتان را در باکس جستجوی گوگل تایپ کنید و یک فاصله بذارید. ببینید خود گوگل چه پیشنهادهایی می دهد. همان پیشنهادها را برای عنوان آگهی های خودتان در نظر بگیرید.

3- آگهی های خودتان راکامل و جامع بنویسید. از نظر کاربران که متن آگهی شما هر چه کاملتر و قانع کننده تر باشد بهتر است و نتیجه بهتری دارد. از نظر گوگل هم هر چه متن آگهی طولانی تر و کاملتر باشد، ارزش آن بیشتر است. مطلب دیگر اینکه، در متن آگهی از عبارتهای کلیدی مورد نظرتان تا جایی که باعث نشود متن آزار دهنده باشد استفاده کنید. مثلا اگر در زمینه "تهیه غذای شرکتی" فعالیت دارید، در متن آگهی خودتان عبارت تهیه غذای شرکتی را تکرار کنید. البته اگر زیاده روی کنید خود گوگل هم این را تشخیص داده و ممکن است متن را اسپم به حساب آورد. ولی در کل تکرار عبارتهای کلیدی مورد نظرتان در متن آگهی به صورت منطقی باعث می شود آگهی شما از نظر گوگل بهینه تر بوده و بازدهی بالاتری داشته باشد.

4- کلمات کلیدی به ایندکس شدن بهتر تبلیغ شما کمک می کند. در وب سایت (سودایران) بعد از ثبت آگهی در کنترل پنل، وقتی بر روی لیست آگهی ها کلیک می کنید، در مقابل هر کدام از آگهی های درج شده شما عبارت "کلمه کلیدی" نشان داده شده است. وقتی بر روی آن کلیک کنید، مشاهده می کنید که برای هر اگهی می توانید 10 کلمه کلیدی ثبت نمائید. کلمات کلیدی باعث می شود آگهی شما بهتر و سریعتر توسط گوگل شناخته شده و ایندکس گردد و در نهایت بازدهی اگهی و تبلیغات شما بالاتر خواهد رفت.

5- آگهی های متعددی ثبت نمائید. همانطور که توضیح داده شد، تنها به ثبت یکی دو آگهی و تبلیغ اکتفا نکنید. هر چه تعداد آگهی های شما بیشتر باشد، احتمال اینکه با شما تماس گرفته شود بیشتر است. آگهی های متعدد با عنوان و متن متفاوت از هم ثبت نمائید.

6- به آگهی خودتان از سایتها و وبلاگهای مختلف و شبکه های اجتماعی لینک بدهید. هر چه به آگهی های شما بیشتر ارجاع داده شود، اهمیت آن از نظر گوگل بالاتر خواهد رفت. بنابراین به آگهی های خودتان از سایتها و وبلاگهای خودتان و یا از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، فیس بوک، اینستاگرام و ... لینک دهید.


7- تبلیغات خودتان را به صورت مداوم به روز کنید.

8- هر روز یک آگهی ثبت کنید با عنوان و تیر متفاوت. از کپی کردن آگهی خودداری نمائید.

9- در متن آگهی خودتان اطلاعات تماسی را به صورت کامل ارائه دهید.

10- مزیتهای کالا و خدمات خودتان را به صورت کامل ارائه دهید.

11- گروه بندی مناسبی برای آگهی و تبلیغات خودتان انتخاب نمائید.

12- شهر و استان مناسبی برای تبلیغ خودتان انتخاب کنید.

13- آگهی های خودتان را در سایتهای معتبر مانند سایت (سودایران) درج نمائید.

14- در صورت تمایل، با پرداخت هزینه مناسبی آگهی خودتان را ویژه کنید.

15- آگهی های خودتان را کامل و جامع بنویسید. در متن آگهی توضیحات کافی ارائه دهید.

برای ثبت آگهی در وب سایت (سودایران)  بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.

اگر با درج اگهی و درج تبلیغات رایگان در سایت های تبلیغاتی قصد افزایش فروش خودتان را دارید ...

در صورتیکه با درج اگهی رایگان اینترنتی و درج آگهی رایگان دیوار، آگهی رایگان ایستگاه و درج آگهی رایگان در سایت های معتبر تبلیغات اینترنتی همچون سودایران قصد دارید کسب و کار خودتان را رونق ببخشید ...

در صورتیکه برای فروش ملک و آپارتمان و خودرو و ... می خواهید از درج آگهی رایگان بدون عضویت، آگهی رایگان همشهری، ثبت آگهی رایگان در گوگل و ... استفاده نمائید ...


اگر می خواهید تبلیغ موثری داشته باشید ...

اگر در جستجوی راهکارهای تبلیغ موثر و تبلیغات مفید و پربازده هستید ...

اگر با درج تبلیغ موثر در اینترنت قصد دارید کسب و کار خودتان را رونق ببخشید ...

اگر در جستجوی یک وب سایت عالی و پربازدید و پربیننده برای درج آگهی رایگان اینترنتی و ثبت تبلیغ موثر هستید ...

اگر قصد دارید با درج تبلیغات رایگان اینترنتی خانه، آپارتمان، ویلا، زمین، مغازه، خودرو، اتومبیل و .... خودتان را به فروش برسانید ...

در هر صورت، برای درج تبلیغ موثر و گرفتن بیشترین بازدهی از اگهی و تبلیغاتی رایگان اینترنتی موارد زیر را در نظر داشته باشید ...

اگر در جستجوی بهترین سایت آگهی رایگان اینترنتی با بازدید بالا هستید ... اگر می خواهید کسب و کارتان را رونق ببخشید ... اگر می خواهید درآمدتان را افزایش دهید ... اگر خانه ای برای فروش دارید ... اگر با ثبت آگهی در اینترنت می خواهید آپارتمان یا مغازه اتان را به فروش برسانید ... اگر در کرج و تهران اتومبیلی برای فروش دارید ... اگر قصد دارید با ثبت تبلیغات رایگان در اینترنت لوازم نو و دست دوم خودتان را به فروش برسانید ... اگر در زمینه کارهای خدماتی، تعمیرات، آموزش و تدریس، نصب و تعمیر لوازم خانگی و صنعتی، تعمیر کامپیوتر در محل، نصب پرینتر و ویندوز، برق صنعتی و .... فعالیت دارید ....

اگر در جستجوی یک سایت آگهی رایگان پربازدید و معتبر هستید ...


برای درج آگهی در سودایران در بالای همین صفحه بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان کلیک کنید.


در حال حاضر، یکی از بهترین روش های تبلیغات و بازاریابی درج آگهی رایگان در سایت های معتبر و پربازدید است. پتانسیلی که آگهی اینترنتی برای معرفی کسب و کار شما دارد هیچ نوع تبلیغاتی دیگری ندارد. در تبلیغات اینترنتی در عرض چند دقیقه می توانید آگهی و تبلیغات خودتان را بدون پرداخت هیچ هزینه ای ثبت نمائید. تبلیغات اینترنتی پربازده، مفید و موثر است. با ثبت تبلیغات در اینترنت، آگهی شما در کل نقاط کشور قابل مشاهده خواهد بود. تبلیغات اینترنتی گستردگی بسیار زیادی دارد. تبلیغات اینترنتی سریع و به صرفه است و در طول زمان اعتبار آگهی های شما کم نمیشود و بلکه بیشتر و بیشتر هم خواهد شد. برای حصول بشترین بازدهی درج آگهی رایگان در سایت های معتبر و پربازدید مهم است ولی در کنار آن باید قواعد ثبت آگهی و تبلیغات اینترنتی را هم به خوبی رعایت کنید.


برای ثبت آگهی رایگان ببینید که متقاضیان کالا و خدامت شما با چه عبارتهایی در گوگل جستجو می کنند. سپس همان عبارتها را برای عنوان آگهی های خودتان در نظر گرفته و در ادامه یک متن کامل، خوب و قانع کننده برای تبلیغ خودتان بنویسید. در متن آگهی کلمات کلیدی پر اهمیت در حوزه کاری خودتان را تکرار کنید و در جملات خودتان از آنها استفاده نمائید.
بسیاری از افراد چون آگهی را به صورت رایگان ثبت می کنند، به نحوه نوشتن آن اهمیت نمی دهند. اگ آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی خودتان را خوب و طبق اصول آن ننویسید، نتیجه نمی گیرید. عنوان آگهی را خوب انتخاب کنید. عنوان آگهی باید خلاصه ای از متن آگهی باشد. کسی که فقط عنوان آگهی شما را می بیند باید متوجه شود که تبلیغات شما در چه زمینه ای است. در عنوان آگهی خودتان اسم محصول و مزیت و فایده مهم آن را بیاورید. اگر آپارتمان یا ملکی به فروش می رسانید اسم محله یا شهر را در عنوان آگهی بیاورید. اگر خودرویی به فروش می رسانید در عنوان آگهی خودتان نام خودرو و رنگ و مدل آن را بگوئید. اگر محصول یا خدماتی ارائه می کنید، در عنوان آگهی نام محصول یا خدمات خودتان را ارائه کنید. عنوان آگهی باید گویا، روشن، واضح و برانگیزاننده باشد. باید عنوان آگهی را به گونه ای بنویسید تا کاربران را ترغیب کنید بر روی آگهی شما کلیک نمایند. در عنوان آگهی فقط ننویسید "فروش فوری" . عناوینی مشابه این نمی تواند برای تبلیغات مناسب و موثر باشد. باید عنوان آگهی را مناسب انتخاب کنید. یکی از مهمترین نکات در نوشتن یک آگهی موثر همین است.
تبلیغات اینترنتی رایگان، راهکاری عالی برای رونق کسب و کار شما است.

تبلیغات اینترنتی رایگان یکی از بهترین راهکارها برای افزایش درامد و افزایش تعداد مشتریان شما است.

با استفاده از تبلیغات اینترنتی رایگان می توانید اتومبیل و خودروی خودتان را به فروش برسانید، ملک خودتان را بفروشید و یا اجاره دهید.

تبلیغات اینترنتی رایگان به نسبت انواع دیگر تبلیغات سنتی به صرفه تر و پربازده تر است.

تبلیغات و آگهی اینترنتی شما به صورت 24 ساعته در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته و در کل ایران قابل مشاهده است.

با توجه به مطالب ارائه شده، تبلیغات اینترنتی رایگان بهترین نوع تبلیغ و بازاریابی است.

یکی دیگر از انواع روشهای تبلیغات و بازاریابی درج آگهی در روزنامه است. مثلا می توانید در تهران در روزنامه آگهی بدهید و کالا و خدمات خودتان را تبلیغ کنید. این روش هم برای تعداد زیادی از خدمات و شغل ها می تواند موثر باشد. اشکالی که این روش دارد این است که مثلا در مقایسه با تبلیغات اینترنتی هزینه بالایی دارد. هزینه ای که برای درج آگهی در روزنامه برای یک روز باید بپردازید، برای ثبت تبلیغات در اینترنت و برای یک ماه کافی است. اشکال دیگری که دارد این است که همان روز آگهی شما را خواهند دید و برای روزها و هفته های بعد دوباره باید دوباره هزینه بپردازید. در ضمن حین ثبت آگهی در روزنامه یک کادر کوچک در اختیار شما قرار داده می شود و تعداد کلمات محدودی برای توضیح خدمات و یا کالای خودتان می توانید استفاده نمائید. در تبلیغات اینترنتی چنین محدودیتهایی وجود ندارد.


تبلیغات در اینترنت 24 ساعته است. آگهی شما شب و روز در معرض دید کاربران خواهد بود.

تبلیغات اینترنتی به عنوان یکی از روشهای تبلیغات نوین گستردگی فراوانی دارد.

آگهی و تبلیغ شما در کل ایران و کل جهان قابل مشاهده خواهد بود.

در تبلیغات اینترنتی مشتریان هدفمند بر روی تبلیغات شما کلیک خواهند کرد.

مشتریانی که واقعا متقاضی کالا و خدمات شما هستند و از طریق جستجو در اینترنت خودشان داوطلبانه به تبلیغ شما رسیده اند.اگر قصد درج آگهی رایگان و تبلیغات برای کسب و کار خودتان را دارید موارد زیر را در نظر بگیرید:

1- درج تبلیغات و آگهی در اینترنت و در سایت (سودایران) برای رونق کسب و کار شما می تواند مفید و موثر باشد. آگهی و تبلیغات شما 24 ساعته و 7 روز هفته در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می کیرد.

2- ثبت آگهی و تبلیغات اینترنتی به جرات یکی از بهترین و موثر ترین روشها برای رونق کسب و کارهاست. چرا که رایگان است و تمام کشور را پوشش می دهد.

3- حین ثبت تبلیغات برای رونق کسب و کارتان در همین سایت، عنوان آگهی خودتان را جذاب و گیرا بنویسید تا روی آگهی شما کلیک شود.بسیاری از افراد که در اینترنت آگهی ثبت می نمایند، عنوان آگهی خودشان را آنقدر کلی انتخاب می کنند که اصلا بر روی آن کلیک نمی شود. مثلا شما اگر می خواهید خودروی خودتان را به فروش برسانید و عنوان آگهی را کلمه "فروش" انتخاب کنید، فکر می کنید که آیا کسی بر روی تبلیغ شما کلیک خواهد کرد؟ مسلما نه. کلمه "فروش" بسیار کلی است و کسی وقت خودش را تلف نخواهد کرد تا بر روی آن کلیک کند و ببیند قضیه از چه قرار است. توجه کنید که افرادی که در اینترنت در حال جستجوی کالا و خدمات مورد نظرشان هستند، با انبوهی از اطلاعات و تبلیغات و ... رو به رو می باشند. این افراد چون می خواهند سریع و در کمترین زمان به آگهی مورد نظر خودشان برسند بر روی آگهی هایی که عنوان کلی دارد و معلوم نیست در چه زمینه ای است، کلیک نخواهند کرد. بنابراین عنوان آگهی خودتان را خوب، مناسب، جذاب، گیرا و تا جایی که تعداد حروف به شما اجازه می دهد کامل بنویسید. مثلا بنویسید "فروش پژو 206 سفید اقساط مدل 94". اگر می خواهید در هر زمینه ای آگهی درج نمائید، جنین عنوانی خوب و موثر است. بسیاری از افراد در عنوان آگهی خودشان اسم شرکت خودشان را ارائه می کنند. این هم مناسب نیست. مثلا می نویسند "شرکت ایران سیر گل". خوب کسی که آگهی شما را ببیند اصلا نمی داند در چه زمینه ای است. در ضمن دقت کنید که عنوان آگهی مهمترین قسمت آگهی و تبلیغ شما است. بیش از 80 درصد از بازدید کنندگان فقط عنوان آگهی شما را می بینند. اگر عنوان آگهی را خوب ننوشته باشید بر روی آن کلیک نمی کنند و این بیش از 80 درصد بازدید کننده را از دست خواهید داد. نکته بسیار مهم دیگری که در رابطه با آگهی و تبلیغات اینترنتی مهم است و در مورد سایر انواع تبلیغات صادق نمی باشد این است که اگر شما عنوان آگهی خودتان را خوب انتخاب نکنید، گوگل را هم از دست داده اید. در همان مثال فروش خودرو، فرض کنید کاربری در گوگل عبارت "پژو 206 سفید مدل 94" را جستجو کند. حال اگر شما هم دقیقا چنین خودروی برای فروش داشته باشید ولی عنوان آگهی خودتان را همان کلمه "فروش" یا "فروش خودرو" و .... انتخاب کرده باشید، خوب مسلما آگهی شما در نتایج جستجوی گوگل در اولویت قرار نخواهد گرفت و در نتیجه بازدید زیادی از تبلیغات شما انجام نمی شود. بنابراین تا جایی که ممکن است عنوان آگهی خودتان را دقیق و با جزئیات کافی بنویسید. البته در سایتهای آگهی رایگان و در همین سایت (سودایران) هم تعداد کاراکترهای عنوان آگهی محدود است. ولی به هر حال تا جایی که تعداد کاراکترها به شما اجازه می دهد عنوان آگهی را کامل بنویسید و توضیحات دقیق تر و کامل تر را در متن آگهی ارائه دهید.
هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر