۱۳۹۵ بهمن ۱۹, سه‌شنبه

بهترین سایت تبلیغاتی ایران و سایت آگهی اینترنتی رایگان + نحوه ثبت آگهی موثر

اگر در جستجوی بهترین سایت تبلیغاتی ایران و سایت آگهی اینترنتی رایگان هستید ...

اگر می خواهید با ثبت تبلیغات در اینترنت کسب و کار خودتان را رونق ببخشید ...

اگر قصد دارید از آگهی اینترنتی برای رونق کار و معرفی کالا و خدمات خودتان استفاده نمائید ...

اگر خودرو یا ملکی برای فروش دارید ....

اگر در جستجوی سایت پربازده آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی هستید ...

در صورتیکه در زمینه استخدام، کامپیوتر، تدریس، لوازم، املاک، خودرو، ثبت شرکت و یا هر زمینه دیگری قصد ثبت تبلیغ دارید ...

در هر صورت، آگهی و تبلیغات خودتان را در سایت (سودایران) ثبت نمائید.

سایت سودایران بازدید بالایی دارد و تا سال 96 بیش از 110000 آگهی ثبت شده دارد.

این وب سایت از نظر گوگل بهینه بوده و برای ثبت آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی بیشترین بازدهی را دارد.

برای درج آگهی در سودایران بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان کلیک کنید.

درج اگهی در سایت سودایران تبلیغات شما را در معرض دید هزاران بازدید کننده از کل کشور قرار می دهد.

با ثبت اگهی در این وب سایت تبلیغات شما توسط افراد زیادی مشاهده شده و کالا و خدمات خودتان را به خوبی می توانید معرفی نمائید.
-هدایای تبلیغاتی جدید-ابزارآلات تبلیغاتی-درج آگهی تبلیغاتی-کیف زنانه تبلیغاتی-تبلیغاتی-تبلیغات-فروش انواع smd-تابلو تبلیغاتی-تابلوروان-آرم-ساک دستی برزنتی تبلیغاتی-عکاسی-تبلیغاتی-تبلیغات-تبلیغات-پوستر-تلویزیون شهری در بابل-لیوان شیشه ای تبلیغاتی-حوله-تراکتهای تبلیغی-ماگ شیشه ای-تابلوروان LED-خرید خودکار-تبلیغات در جلفا-ساک دستی آماده تبلیغاتی-تبلیغات موفق-دانلود فایل فلش گوشی-ماگ-اجرای نما ساختمان-ساک دستی گلاسه-تبلیغ کامپیوتر-هزینه تبلیغات در سایت معتبر-هدایای تبلیغاتی-درج آگهی در اینترنت-آگهی-واردکننده فلش مموری-تابلوساز-ساک دستی سوزنی-


تعدادی از نکاتی که برای ثبت تبلیغات موثر باید در نظر بگیرید در ادامه ارائه شده است.

1- برای آگهی و تبلیغات خودتان عنوان مناسب، گیرا و جذابی انتخاب نمائید. عنوان آگهی باید کلمات کلیدی مهم آگهی شما را شامل شود. هر آگهی ای که درج می کنید یک عنوان و متن متفاوت برای آن بنویسید. مسلما به نسبت اینکه آگهی های خودتان را از سایتی به سایت دیگر کپی کنید، وقت بیشتری از شما می گیرد ولی به هر حال بازدهی بالاتری هم دارد.
2- متن اگهی و تبلیغات خودتان را قانع کننده بنویسید. در متن آگهی اینترنتی و تبلیغات خودتان به صورت کامل محصولات و خدمات خودتان را معرفی نمائید. فرض کنید که در حضور مشتری می خواهید بازاریابی کنید. هر توضیحی که لارم است به مشتری خودتان بدهید تا قانع شود محصول شما را خریداری کند، در متن آگهی بیاورید.
3- عکس و تصویرها مناسبی برای تبلیغات خودتان انتخاب کنید. از کالا و محصولات خودتان عکس بگیرید و در آگهی ثبت نمائید. اگر قرار است خودرو، آپارتمان و یا ملک خودتان را با تبلیغات رایگان در سایت ها به فروش برسانید، از آن عکس بگیرید و در آگهی قرار دهید. در سایت (سودایران) برای هر آگهی می توانید 10 عکس ثبت نمائید. عکس هایی که به صورت واقعی و از خود محصول یا کالا تهیه شده باشد، تاثیر گذاری بیشتری دارد. اگر خدماتی ارائه می دهید و برای جذب مشتری بیشتر از آگهی اینترنتی و تبلیغات رایگان در سایت ها استفاده می کنید هم از خودتان یا کارمندانتان حین انجام کار می توانید عکس بگیرید و یا از تجهیزات پیشرفته و به روزی که دارید می توانید عکس بگیرید و در متن آگهی قرار دهید.


در بسیاری از موارد، آگهی دهندگان با تبلیغات نادرست تاثیر این نوع تبیلغ را از بین می برند. 3 خطای رایج در درج آگهی و تبلیغ اینترنتی به صورت زیر است:
1- درج یک آگهی یکسان و تغییر عنوان: بسیاری از کاربران یک متن یکسان را برای تعداد زیادی آگهی استفاده کرده و فقط عنوان آن را تغییر می دهند. این نوع درج تبلیغ و اگهی از نظر موتورهای جستجو، از جمله گوگل، متن تکراری به حساب آمده و در نتایج گوگل به کاربران پیشنهاد داده نمی شود. اگر می خواهید آگهی موثری داشته باشید، آگهی تکراری ثبت نکنید. یک راهکار این است که آگهی های قبلی را با هم ترکیب کرده و آگهی های جدیدی بسازید. یا آگهی های جدیدی تایپ کنید.

2- کپی کردن آگهی و تبلیغ از یک سایت آگهی به سایت آگهی دیگر: با کپی کردن آگهی خود از وب سایتهایی که قبلا در آنها آگهی داده اید، در وب سایتهای دیگر، دوباره یک آگهی تکراری و کپی شده ایجاد کرده اید که از نظر موتورهای جستجو ارزش چندانی ندارد. اگر آگهی خود را از وب سایتی در یک وب سایت دیگر کپی می کنید حداقل تغییرات جزئی ای در آن اعمال نمائید. می توانید عنوان را تغییر دهید و یا متن آن را ویرایش نمائید و یا پاراگرافی به آن اضافه کنید.

3- درج نام شرکت یا آدرس وب سایت در عنوان آگهی: عنوان آگهی یکی از مهمترین بخشهای آگهی است. در عنوان آگهی عبارت یا متنی باید درج شود که خلاصه ای از کل متن آگهی بوده و کاربر را ترغیب کند که بر روی آگهی شما کلیک نماید. در ضمن، در عنوان آگهی باید کلمات یا عبارات مربوط به شغل، حرفه و ... خودتان که کاربران با چنین عباراتی ممکن است بدنبال دریافت کالا یا خدمات شما باشند، قرار داده شود. درج نام شرکت یا آدرس وب سایت در عنوان آگهی بازدهی آن را بیشتر نمی کند.

منبع: سودایران

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر