۱۳۹۶ تیر ۷, چهارشنبه

بهترین روش ها و راهکارها برای ثبت تبلیغات موفق در اینترنت

بهترین روش ها و راهکارها برای ثبت تبلیغات موفق در اینترنت در این بخش ارائه شده است. برای مطالعه در زمینه بهترین روش ها و راهکارها برای ثبت تبلیغات موفق در اینترنت ادامه این مطلب را بخوانید. برای داشتن یک تبلیغات موفق سعی کنید مزایای کالا و خدمات خودتان را برای مشتریانتان توضیح دهید. به جای اینکه درباره خودتان حرف بزنید درباره مشتری حرف بزنید. بگوئید که استفاده از کالا و خدمات شما چه مزایایی برای مشتری دارد. چرا محصول شما بهترین گزینه برای مشتری است. با خرید کالا و خدمات شما مشتری چخ چیزهایی را بدست خواهد آورد. در عنوان آگهی و در متن آگهی بر روی مهمترین مزیت محصول و خدمات خودتان تاکید کنید. خصوصا عنوان آگهی بسیار مهم است. اگر عنوان آگهی را خوب بنویسید و کاری کنید که بر روی تبلیغ شما کلیک کنند نصف بیشتر مسیر را رفته اید. بهترین ویژگی محصول و خدمات خودتان که بیشترین فایده را برای مشتری دارد در عنوان آگهی بیاورید و آن را بولد کنید. در متن آگهی می توانید سایر مزایای کالا وخدمات خودتان را به صورت لیست ارائه دهید.
اگر می خواهید تبلیغات موفقی داشته باشید، عنوان خوبی برای آگهی و تبلیغ خودتان انتخاب نمائید. عنوانی که کاربران را ترغیب کند بر روی آگهی و تبلیغات شما کلیک کنند. عنوان خوب به نتیجه گرفتن شما بسیار کمک می کند. عنوانی برای آگهی خودتان انتخاب کنید که کاربران از بین آگهی دیگر آگهی شما را انتخاب نموده و بر روی اگهی شما کلیک نمایند.
برای ثبت تبلیغات موفق در اینترنت در مرحله اول باید پشتکار داشته باشید. باید به صورت مداوم وقت بذارید و در سایتهای تبلیغاتی مختلف (از جمله سایت: سودایران) آگهی ثبت نمائید. با ثبت یکی دوتا آگهی و تبلیغات نمی توانید نتیجه مطلوب را بگیرید. در مقالات قبلی ای که در همین سایت (سودایران www.soodiran.com) هم درج شده است، بارها و بارها به این نکته اشاره شده که تبلیغات شما باید به صورت مداوم باشد و تعداد اگهی های خودتان را به بیش از 100 تبلیغ برسانید. عنوانهای مختلف برای آگهی های خودتان انتخاب کنید. در ادامه برای هر کدام از عنوانهای ارائه شده متن مخصوص به آن را بنویسید و ثبت نمائید. در آگهی های مختلف کالا و خدمات مختلف خودتان را معرفی نمائید. از ثبت آگهی تکراری پرهیز کنید. آگهی ها و متون تکراری از نظر گوگل ارزشی ندارد و در نتایج آن نمایش داده نمی شود. 
اگر می خواهید خوب تبلیغ کنید و تعداد مشتریان خودتان را افزایش دهید متن آگهی و تبلیغات شما علاوه بر اینکه نباید تکراری باشد، نباید خیلی کوتاه هم باشد. متنهای خیلی کوتاه (کمتر از 250 کلمه) هم از نظر موتورهای جستجو از جمله گوگل ارزش زیادی نداشته و اسپ به حساب می آید. برای هر کدام از آگهی های خودتان در حد دو پاراگراف توضیحات ارائه دهید. ارائه توضیحات کامل در متن آگهی، علاوه بر افزایش اعتبار تبلیغات شما برای گوگل، باعث می شود اطلاعات کاملی هم به مشتریان بالقوه شما در مورد کالا و خدمات شما ارائه شده و احتمال تماس گرفتن مشتریان با شما افزایش پیدا کند.
سایت سودایران بازدید بالایی دارد و تا سال 96 بیش از 110000 آگهی ثبت شده دارد. برای ثبت تبلیغات موفق در اینترنت می توانید کاملا روی سایت سودایران حساب کنید. البته اگر می خواهید در ثبت تبلیغات اینترنتی موفق باشید باید با اصول اولیه آن هم آشنا باشید. در این زمینه می توانید مقاله چگونه خوب تبلیغ کنیم و مشتری جذب نمائیم؟ یا نکات مهم برای داشتن یک آگهی موثر و موفق اینترنتی را مطالعه نمائید.

این وب سایت از نظر گوگل بهینه بوده و برای ثبت آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی در اصفهان، تهران، مشهد، شیراز، تبریز و کل کشور بیشترین بازدهی را دارد. اگر می خواهید آگهی های ثبت کنید که از نظر گوگل هم بهینه باشد و تعداد بازدید آگهی شما از موتورهای جستجو و گوگل بالا باشد هم مقاله درج تبلیغات موفق و آگهی بهینه از نظر گوگل یا ثبت تبلیغات رایگان موثر و بهینه از نظر گوگل را مطالعه نمائید.


چگونه تبلیغات موفقی داشته باشیم؟ تبلیغات اینترنتی: تبلیغات اینترنتی یکی از بهترین روش های تبلیغاتی است . آگهی اینترنتی به نسبت سایر انواع تبلیغات و آگهی های دیگر مزیتهای فراوانی دارد. از جمله مزیتهای آگهی اینترنتی می توان به نامحدود بودن توضیحاتی که برای هر آگهی می توانید ثبت کنید، نامحدود بودن تعداد آگهی های ثبت شده و عدم محدودیت زمانی و مکانی برای متقاضیان آگهی جهت مشاهده آن است. آگهی اینترنتی به صورت 24 ساعته در معرض دید بازدید کنندگان قرار داشته و محدودیت مکانی نیز ندارد. به عنوان مثال، شما هر جای ایران که ساکن باشید، با درج آگهی اینترنتی، آگهی خود را در معرض دید کل افراد ساکن در کل شهرهای ایران و همچنین سراسر جهان قرار می دهید. وب سایت سودایران یکی از برترین سایتهای آگهی و تبلیغات اینترنتی ایران است. سودایران تا سال 96 بیش از 110000 آگهی ثبت شده دارد. درج تبلیغات در سودایران رایگان است و حتی اگر بخواهید آگهی خودتان را ویژه کنید، هزینه ثبت اگهی ویژه به نسبت هزینه تبلیغات در روزنامه و تبلیغات تراکت و رادیو تلویزیون خیلی پایینتر است. برای ثبت آگهی اینترنتی در سودایران، در بالای همین صفحه بر روی عبارت "درج آگهی رایگان" کلیک نموده و تبلیغ و آگهی رایگان خود را درج نمائید.

 
در این بخش مطالبی در رابطه با پاسخ به سوال چگونه تبلیغات موفقی داشته باشیم؟ و چگونه با استفاده از تبلیغات اینترنتی کسب و کار خودمان را رونق بخشیده و درامد بالاتری بدست آوریم ارائه شده است. اگر می خواهید تبلیغات موفقی داشته باشید و تعداد مشتریان خودتان را با ثبت تبلیغات در اینترنت افزایش دهید، موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- توجه کنید که در حال حاضر، تبلیغات اینترنتی و درج اگهی و تبلیغات در سایتهای معتبر و پربازدید تبلیغات اینترنتی مانند سایت (سودایران) بهترین روش برای افزایش تعداد مشتریان و رونق کسب و کار شماست. تبلیغات اینترنتی در کل کشور دیده می شود و 24 ساعته در معرض دید کاربران قرار دارد.

2- اگر تا به حال از تبلیغات اینترنتی استفاده نکرده اید همین امروز آگهی و تبلیغ خودتان را در سایت (سودایران) درج کنید. در بالای همین صفحه بر روی عبارت ثبت آگهی رایگان کلیک کرده و بعد از ثبت نام و ورود به صفحه کاربری آگهی خودتان را ثبت نمائید. مطالعه مقاله چگونه تبلیغ موفقی داشته باشیم؟ در ثبت تبلیغات موفق اینترنتی موثر است.

3- در همین سایت مقالات زیادی در زمینه نحوه ثبت آگهی و تبلیغات موفق اینترنتی، چگونگی جذب مشتری با ثبت تبلیغ در سایتهای معتبر اینترنتی، نحوه درج آگهی موفق و بهینه از نظر گوگل و چگونگی درج آگهی کاربرپسند و .... ارائه شده است. به عنوان مثال مقاله درج تبلیغات موفق و آگهی بهینه از نظر گوگل یا تبلیغات موثر و موفق در کسب و کار می تواند در ثبت آگهی و تبلیغات موفق به شما کمک زیادی بکند.

4- مداومت و پشتکاری در موفقیت شما در تبلیغات اینترنتی و افزایش تعداد مشتریانتان مهم است. در همین سایت هر تعداد آگهی که بخواهید می توانید ثبت کنید. هر روز یک آگهی درج نمائید و یکی از محصولات خودتان را معرفی کنید. از ثبت آگهی تکراری اجتناب نمائید و اگر خدماتی برای ارائه دارید و یا محصولی می فروشید هر روز وقت بذارید و آن را در قالب یک آگهی جدید معرفی نمائید.


برای ثبت تبلیغات موفق و اگهی موثر در اینترنت موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- تنها به یکی دو آگهی اکتفا نکنید و آگهی های متعددی ثبت نمائید. در سایت (سودایران) می توانید برای معرفی هر کدام از محصولات و یا خدمات خودتان یک تبلیغ درج نمائید.

2- آگهی های تکراری درج نکنید. آگهی از سایتی به سایت دیگر کپی نکنید. برای نوشتن آگهی های خودتان وقت بذارید. آگهی های خودتان را پر محتوا بنویسید.

3- برای درج تبلیغات موفق و آگهی موثر در سایت (سودایران) بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.

4- هر چه تعداد آگهی های شماکه به صورت منحصر به فرد و بدون کپی کاری نوشته شده است، بیشتر باشد احتمال جذب مشتری شما بالاتر است.

5- می توانید چند آگهی و تبلیغ خودتان را با هم ترکیب کنید و یک آگهی خوب و موثر بنویسید.

6- عنوان آگهی خودتان را جذاب بنویسید. از کلمات تضمینی، ارزان، رایگان، قیمت مناسب و .... در عنوان آگهی استفاده نمائید.

7- عنوان آگهی را به گونه ای بنویسید که در بین 20 آگهی که زمینه کاری آنها مشابه تبلیغ شماست، کاربر ترجیح دهد بر روی تبلیغ شما کلیک کند.

8- در عنوان آگهی مهمترین کلمات کلیدی را ارائه کنید. مثلا اگر در تبریز قصد فروش آپارتمان دارید، کلمات "تبریز" و "آپارتمان" باید در عنوان آگهی باشد.

9- از انتخاب عنوانهای کلی برای آگهی خودداری نمائید. مثلا عنوان "فروش فوری" مناسب نیست. کاربر بر روی تبلیغ شما کلیک نمی کند.

10- حتی یک محصول را با عنوانهای مختلفی می توانید تبلیغ کنید و برای همان یک محصول آگهی های متعددی با متن متفاوت ثبت نمائید.
اگر می خواهید برای رونق کسب و کار و افزایش درامد خودتان با استفاده از تبلیغات اینترنتی گوگل را به خدمت بگیرید، به ثبت یکی دو آگهی و تبلیغ اکتفا نکنید. تا جایی که می توانید تعداد اگهی های خودتان را افزایش دهید. بعضی از کاربران در همین سایت بیش از 100 آگهی ثبت شده دارند. اگر تعداد آگهی های خودتان را افزایش دهید، ممکن است یکی از همین آگهی ها از نظر گوگل بسیار مناسب باشد و در نتیجه بازدید خیلی بالا گرفته و مشتریان زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. گوگل در رتبه بندی مطالب موجود در اینترنت پارامترهای مختلفی را در نظر می گیرد. تعدادی از این پارامترها شناخته شده است و بعضی دیگر از انها مشخص نیست. وقتی تعداد آگهی های زیادی ثبت می کنید، از بین آگهی های شما ممکن است یکی دو تا از آگهی ها بازدید زیادی بگیرد و در نتیجه در کسب و کار شما تحول ایجاد شود. می توانید یکی از آگهی های خودتان را ویژه کنید و اعتبار آن را نزد گوگل باز هم افزایش دهید. آگهی های ویژه همواره در صفحه اصلی سایت سودایران نمایش داده می شوند و علاوه بر اینکه از نظر گوگل هم معتبرتر می باشند، توسط کاربران بیشتری نیز دیده می شوند.

منبع: سودایران

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر