۱۳۹۶ تیر ۱۲, دوشنبه

بهترین سایت تبلیغات آموزش و تدریس خصوصی ایران کدام است؟

اگر در جستجوی بهترین سایت آگهی و تبلیغات آموزش و تدریس خصوصی ایران هستید ....
اگر در تهران، کرج، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان، یزد، اهواز، سنندج و یا هر جای دیگری ایران قصد دارید در یک سایت معتبر و پربازدید در زمینه تدریس خصوصی و آموزش در منزل تبلیغات اینترنتی ثبت کنید ....
اگر آموزشگاه تدریس خصوصی دارید، آموزشگاه و موسسه آموزش زبان، کامپیوتر، حسابداری و .... دارید و قصد دارید برای جذب شاگرد بیشتر در سایت پربیننده تبلیغات اینترنتی ثبت کنید ....
در هر صورت، به سایت ایران مدرس مراجعه نمائید. در ایران مدرس تا پاییز 96 نزدیک به 17000 آگهی در زمینه تدریس خصوصی و آموزش توسط مدرسین، گروههای آموزشی و موسسات تدریس خصوصی درج شده است.
ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و با فراهم آوردن یک محیط کاملا اموزشی با بیش از 10000 مقاله آموزشی، سوال و جزوه و .... تبلیغات شما را در معرض متقاضیان تدریس و آموزش خصوصی و آموزش در هر زمینه دیگری قرار می دهد.
بازدید سایت ایران مدرس در حالت عادی بیش از 15000 در روز است و در ایام امتحانات بازدید روزانه این وب سایت به نزدیک 30000 بازدید در روز هم می رسد. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی و آموزش و جذب شاگرد فرصت درج تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس را از دست ندهید.
به منظور مشاهده لیست مدرسینی که در ایران مدرس آگهی ثبت نموده اند و مشاهده تبلیغات تدریس خصوصی مدرسین و گروههای آموزش و آموزشگاهها در سایت ایران مدرس بر روی عبارت سایت آگهی تدریس خصوصی کلیک کنید.

iranmodares

ایران مدرس بیش از 8 سال است که در زمینه آگهی و تبلیغات تدریس فعالیت دارد و یکی از باسابقه ترین و قدیمی ترین سایتهای اگهی تدریس خصوصی ایران است. همانطور که می دانید سایتهایی که قدیمی تر و باسابقه تر هستند از نظر موتورهای جستجو هم معتبر تر به حساب آمده و در نتایج جستجوی گوگل در جایگاه بالاتری نمایش داده خواهند شد. به این ترتیب آگهی های تدریس خصوصی ثبت شده در ایران مدرس بیشتر در معرض دید بازدیدکنندگان و متقاضیان تدریس خصوصی قرار می گیرد.
وب سایت دیگری که برای ثبت آگهی و تبلیغات در زمینه تدریس و آموزش مناسب است، سایت سودایران می باشد. سایت سودایران یکی از برترین سایتهای تبلیغاتی ایران است. برای ثبت تبلیغات در سودایران بر روی لینک زیر کلیک نمائید.


متن آگهی تدریس خودتان را هم عالی بنویسید. در متن آگهی تدریس هیچ محدودیتی از لحاظ کاراکتر ندارید. بنابراین تا جایی که می توانید توضیحات کامل ارائه کنید. موارد زیر را در نظر بگیرید.

1- اسم تمام دروس تدریسی خودتان را با جزئیات کامل ارائه کنید. در ایران مدرس در صورتی آگهی شما به عنوان مثال به متقاضیان تدریس خصوصی شیمی 1 نشان داده می شود که در متن آگهی تدریس خودتان عبارت تدریس خصوصی شیمی 1 را ذکر کرده باشید. بنابراین تاکید می شود اسم همه ی دروس تدریسی را ارائه کنید.

2- متن آگهی را کامل کامل بنویسید. هر جا که تدریس کرده اید. هر چند سال که سابقه تدریس دارید و هر موردی که می تواند به جلب اعتماد شاگردها و یا والدین انها کمک کند را در متن آگهی تدریس خودتان ارائه نمائید.

3- از شاگردهایتان نظر سنجی کنید و نظر شاگردانتان را در مورد کلاسهای خصوصی خودتان در متن آگهی تدریس ارائه کنید. البته اگر نظر سنجی واقعی باشد و نظر شاگردهای قبلی شما در مورد تدریس شما مثبت باشد، در جلب اعتماد کاربران و متقاضیان تدریس خصوصی بسیار موثر خواهد بود.
کاربر پسند بودن و گوگل پسند بودن آگهی تدریس به صورت همزمان: اگر موارد بالا را رعایت کنید (نوشتن عنوان آگهی تدریس جذاب، متن متقاعد کننده، انتخاب عکس مناسب برای آگهی تدریس، ارائه هزینه مناسب، ثبت جزوه و ...) آگهی تدریس خصوصی شما کاربرپسند خواهد بود. اگر می خواهید آگهی شما از نظر گوگل هم مناسب باشد، به آگهی تدریس خودتان لینک بدهید و متن آگهی را کامل بنویسید. متن های با تعداد کلمات کمتر از 250 کلمه از نظر گوگل اسپم به حساب می آید. اگر متن آگهی تدریس خودتان را کامل بنویسید از نظر گوگل هم متن ارزشمندی به حساب خواهد آمد و در نتایج جستجوی آن بیشتر نمایش داده خواهد شد. نکته بعدی که باید در نظر بگیرید این است که گوگل برای متن های تکراری ارزشی قائل نیست. بنابراین آگهی تدریس خودتان را خودتان بنویسید و آگهی های تدریس دیگر کاربران را کپی نکنید. آگهی های تدریس کپی شده هم توسط کاربران قابل تشخیص است و دیگر آگهی کاربر پسند نخواهد بود و هم از نظر گوگل ارزشی ندارد.
ارائه پیشنهادهای جذاب در متن آگهی برای کلاسهای نیمه خصوصی: در متن آگهی خودتان پیشنهادهای خوبی برای کلاسهای نیمه خصوصی ارائه دهید. مثلا اگر کلاسهای خصوصی را با هزینه 50 هزار تومان برگزار می کنید، می توانید در متن آگهی شرایط کلاسهای دو نفره را جلسه ای 70 هزار تومان ذکر کنید. به این ترتیب هم شاگردهای شما کمتر پرداخت می کنند (هر نفر 35000 تومان) و هم شما به ازای یک جلسه تدریس مبلغ بالاتری دریافت می کنید. ارائه این پیشنهاد ممکن است به جذب شاگرد بیشتر توسط شما کمک کند.متن تبلیغات تدریس خصوصی و متن تبلیغاتی برای تدریس

اگر در زمینه متن تبلیغات تدریس خصوصی و متن تبلیغاتی برای تدریس سوال دارید، همانطور که گفته شد، راهکار خوبی که وجود دارد این است آگهی های تدریس خصوصی ثبت شده در همین سایت که به بیش از 16300 آگهی تدریس می رسد را مشاهده کنید (بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک نمائید). در متن تبلیغات تدریس خصوصی اسم دروس تدریسی خودتان را به صورت کامل ارائه کنید. مثلا اگر مجموعه ریاضیات را تدریس می کنید عبارتهایی مانند تدریس هندسه، تدریس جبرو احتمال، تدریس خصوصی حسابان و ... را هم در متن تبلیغات تدریس خصوصی خودتان ارائه دهید. در متن تبلیغات تدریس خصوصی خودتان هر توضیحی که می دانید می تواند باعث افزایش اعتماد کاربران و متقاضیان تدریس خصوصی به شما شود را ارائه کنید. اگر در مدرسه و دانشگاه تدریس کرده اید آن را بنویسید. اگر رتبه خوبی در کنکور داشته اید و یا در المپیاد موفقیتی کسب کرده اید آن را هم بنویسید. هر مورد مثبت دیگری که به نظرتان می رسد را در متن تبلیغات تدریس خصوصی خودتان بنویسید.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر