۱۳۹۵ آذر ۲۸, یکشنبه

چگونگی افزایش اثر بخشی آگهی و تبلیغات رایگان + سایت آگهی پربازدید

راهکارهای افزایش اثر بخشی آگهی و تبلیغات رایگان در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. برای افزایش اثر بخشی تبلیغات و آگهی های رایگان خودتان در سودایران و یا سایت های تبلیغاتی دیگر موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- منتشر کردن آگهی در شبکه های اجتماعی، فروم ها و انجمن ها و سایت و وبلاگ: همانطور که در مقالات قبل گفته شد، منتشر کردن آگهی در شبکه های اجتماعی، فروم ها و انجمن ها و سایت و وبلاگ باعث افزایش اعتبار آگهی شما نزد گوگل شده و بنابراین در نتایج جستجوی گوگل جایگاه آگهی شما بالاتر می رود. به این ترتیب بازدید آگهی شما هم افزایش پیدا کرده و بازدهی آن افزایش می یابد. لینک آگهی های خودتان را در سایت یا وبلاگ خودتان قرار دهید و از شبکه های اجتماعی و فروم ها به آگهی های خودتان در سودایران لینک دهید.

2- ترکیب آگهی های قبلی خودتان با یکدیگر و ساخت یک آگهی و تبلیغ جدید: همانطور که قبلا گفته شد آگهی های تکراری و کپی شده فایده ای برای شما ندارد. ولی می توانید اگهی های قبل خودتان را با هم ترکیب کرده و یک اگهی جدید با عنوان جدید بسازید. به این ترتیب تعداد اگهی های شما هم افزایش پیدا کرده و بازدید اگهی هایتان بالا می رود. آگهی هایی که از ترکیب آگهی های قبلی ایجاد کرده اید تکراری به حساب نیامده و مانند یک آگهی جدید بازدید می گیرد.

3- استفاده از گوگل برای انتخاب عنوان های پر جستجو تر برای آگهی های جدید خودتان: عبارتهای مرتبط با کالا و خدمات خودتان را در گوگل جستجو کنید و ببینید خود گوگل چه پیشنهادهایی می دهد. در همان صفحه نتایج جستجوی گوگل در پایین صفحه خود گوگل پیشنهادهایی می دهد. این پیشنهادها عبارتهایی هستند که کاربران زیاد جستجو کرده اند. از همین پیشنهادهای گوگل برای عنوان آگهی های خودتان استفاده کنید و متن مناسبی برای آن بنویسید. در متن اگهی خودتان، عنوان آگهی را چند بار تکرار کنید. البته نباید مصنوعی به نظر برسد و از نظر کاربران ناخوشایند نباشد.


تبلیغات موثر-تبلیغات رایگان-ثبت آگهی رایگان-رونق کسب و کار-افزایش درآمد-درج آگهی رایگان-آگهی رایگان موثر-چگونگی درج آگهی رایگان-نحوه ثبت آگهی موثر-چگونه خوب تبلیغ کنیم؟-آگهی رایگان-سایت معتبر آگهی رایگان-چگونگی ثبت آگهی رایگان-ثبت آگهی رایگان پربازده-تبلیغات موفق-تبلیغات رایگان موثر-تبلیغات پربازده-تبلیغ موثر-تبلیغات اینترنتی موثر-درج آگهی رایگان موثر-افزایش تعداد مشتریان-سایت تبلیغات رایگان-درج آگهی رایگان پربازده-آگهی موثر-چگونگی ثبت تبلیغات رایگان-تبلیغات رایگان اینترنتی-آگهی رایگان فروش خودرو-سایت آگهی رایگان-چگونه خوب تبلیغ کنیم-تبلیغات مجانی-درج آگهی رایگان مفید-درج آگهی موفق-روشهای جدید تبلیغات-تبلیغات موثر در کسب و کار-آگهی رایگان اینترنتی-آگهی اینترنتی رایگان-سایت معتبر تبلیغات رایگان-آگهی رایگان پربازده-چگونگی درج تبلیغات موفق-تبلیغ موفق-تبلیغ-سایتهای تبلیغاتی رایگان-ثبت آگهی رایگان موثر-چگونه آگهی رایگان کنیم-تبلیغات اینترنتی رایگان-آگهی رایگان مفید-ثبت آگهی رایگان فروش خودرو-سایت های معتبر تبلیغات-نحوه ثبت آگهی-تبلیغ خوب-تبلیغات در اینترنت و ثبت آگهی رایگان و تبلیغات رایگان اینترنتی اگر قویترین امکان بازاریابی و جذب مشتری نباشد بدون شک یکی از بهترین راهکارها برای رونق کسب و کار و افزایش تعداد مشتریان و در نتیجه افزایش درآمد شما است.  اگر تا به حال از این نوع آگهی و تبلیغات استفاده نکرده اید و یا به درستی از این نوع تبلیغات استفاده ننموده اید، یکی از بهترین امکانات و اختراعات بشری برای رونق کسب و کار و افزایش درامد خودتان را از دست داده اید.

تبلیغات در اینترنت پوشش بسیار گسترده ای دارد. حتی اگر می خواهید کالا و خدمات خودتان را در کشورهای خارجی به فروش برسانید و مشتریان شما در ایران نیستند نیز این نوع تبلیغات جواب می دهد. اگر ساکن تهران، کرج و یا هر جای دیگر ایران هستید هم می توانید کالا و خدمات خودتان را در هر جای کشور به فروش برسانید. به محض اینکه آگهی شما تایید شود تمام افراد کشور و تمامی افراد روی کره زمین قادر به مشاهده آگهی شما بوده و می توانند یکی از مشتریان شما باشند. تبلیغات در اینترنت با سرعت بالایی انجام می گیرد. شما در روزنامه یا مجله آگهی بدهید حداقل یک روز کاری وقت لازم دارد تا تبلیغ شما منتشر گردد. تبلیغات شما در اینترنت حداکثر طی دو یا سه ساعت تایید شده و منتشر خواهد شد. برای افرادی که در کار املاک فعالیت دارند این سرعت بسیار مهم است. چون اگر فایل خودشان را زود به فروش نرسانند ممکن است یک مشاور املاک دیگر این کار را انجام داده و پورسانت را دریافت کند. برای بسیاری از مشاغل دیگر هم سرعت در انتشار اگهی و تبلیغ ممکن است مهم باشد و این امر تنها با تبلیغات اینترنتی مقدور است.
سایت سودایران:

1- بازدید بالایی دارد.

2- از نظر گوگل بهینه است.

3- گروه بندی متنوعی دارد و تمامی شهرهای ایران را پوشش داده است.

4- درج آگهی در آن رایگان است.

5- برای ثبت تبلیغات پربازده و موثر است.اگر می خواهید از تبلیغات اینترنتی بهترین استفاده را بکنید و تبلیغات خوب و مفید و پربازدهی ثبت نمائید، باید با راهکارهای ثبت آگهی موثر و مفید آشنا باشید. به منظور مطالعه و کسب اطلاعات در این زمینه بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

چگونه بیشترین بازدهی را از آگهی رایگان بگیریم؟
15 پارامتر مهم برای ثبت آگهی رایگان پربازده
همانطور که در مقالات قبلی هم گفته شده است، عنوان آگهی خودتان را مناسب و جذاب انتخاب کنید. برای انتخاب عنوان آگهی خودتان به صورت مناسب باید بدانید که کاربران و مشتریان کالا و خدمات شما محصولات و یا خدمات شما را با چه عبارتهایی در گوگل جستجو می کنند. مثلا اگر در زمینه ثبت شرکت فعالیت دارید در خود گوگل عبارتهایی مانند ثبت شرکت، رتبه بندی شرکت، خرید و فروش شرکت و ... را جستجو کنید. بعد از نوشتن این عبارتها در باکس جستجوی گوگل، یک فاصله با صفحه کلید بذارید (کلید اسپیس را بزنید). وقتی این کار را انجام دادید خود گوگل پیشنهادهایی به شما می دهد. همان پیشنهادها را در عنوان آگهی خودتان به کار ببرید. یا مثلا عبارت رتبه بندی شرکت را در گوگل جستجو کنید. در پایین نتایجی که گوگل به شما ارائه می کند عبارتهایی نشان داده شده اند. این عبارتها هم عبارتهای پرکاربرد بازدیدکنندگان و کاربران هستند و می توانید از آنها در عنوان آگهی و تبلیغات خودتان استفاده نمائید. یکی از مهمترین مواردی که برای درج آگهی و تبلیغات رایگان پربازده و مفید باید در نظر بگیرید همین عنوان آگهی است. در کنار روشی که به شما ارائه شد باید جذاب بودن و جذب کردن مشتری را به عنوان آگهی خودتان اضافه کنید. به این معنی که مثلا در همان مثال ثبت شرکت، به جای عبارت "ثبت شرکت و رتبه بندی" می توانید عنوان " ثبت شرکت با بهترین قیمت و در اسرع وقت" را انتخاب نمائید. قاعدتا کاربران بر روی آگهی ای که عنوان دوم را دارد بیشتر کلیک می کنند. چون هم قیمت و هم زود انجام شدن کارها برای مشتریان مهم است.
متن آگهی را خوب و قانع کننده بنویسید. در متن آگهی اطلاعات کاملی از خودتان و یا اگر شرکتی دارید از شرکت خودتان ارائه دهید تا کاربر به صورت کامل به شما اعتماد کند. آدرس و شماره تلفن و شماره ثابت ارائه دهید. در ضمن اگر مثلا ساکن شهری غیر از تهران هستید، کد شهر خودتان را هم ارائه کنید. چرا که گوگل از روی آی پی کاربران محل سکونت آنها را تشخیص می دهد. به عنوان مثال اگر شما شرکتی در تبریز دارید و در متن آگهی خودتان کد تبریز و آدرس تبریز را ارائه کرده باشید، اگر کاربری از تبریز کالا و خدمات شما را جستجو کند، چون در متن آگهی شما کد تبریز وجود دارد، در نتایج جستجوی گوگل آگهی شما برای نشان دادن به کاربر مزبور در اولویت قرار می گیرد. علاوه براین، با ارائه آدرس و شماره تلفن کامل و ... اعتماد کاربرارن را به نسبت خودتان، شرکتتان و آگهی درج شده خودتان جلب می کنید.اگر قصد ثبت آگهی و تبلیغات رایگان در تهران و استان تهران را دارید ...

اگر در تهران و استان تهران قصد دارید در زمینه تدریس و آموزش خصوصی، آموزش کنکور، آموزش زبان انگلیسی، آموزش فنی و حرفه ای و ... آگهی اینترنتی درج نمائید ...

در صورتیکه در تهران و استان تهران قصد دارید در زمینه استخدام مدرس، مهندس، کارمند، حسابدار، کارگر، منشی و ... تبلیغات رایگان درج کنید ....

اگر می خواهید در زمینه خرید و فروش انواع لوازم و کالاهای نو و دست دوم در تهران آگهی اینترنتی درج کنید و به این ترتیب کالا و لوازم خودتان را به فروش برسانید ...

اگر خودرویی برای فروش دارید و یا در تهران در زمینه خرید و فروش خودرو و اتومبیل، لوازم یدکی خودرو، موتورسیکلت و ... فعالیت دارید و با درج تبلیغات در اینترنت قصد دارید خودروی خودتان را در سریعترین زمان ممکن به فروش برسانید ...

اگر در زمینه خرید و فروش املاک و آپارتمان،

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر