۱۳۹۵ دی ۱۶, پنجشنبه

چگونگی درج آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی موفق و موثر

تبلیغات و آگهی رایگان اینترنتی - تبلیغات و آگهی رایگان اینترنتی در حال حاضر یکی از بهترین و موثرترین روشهای تبلیغات و بازاریابی است. تبلیغات و آگهی رایگان اینترنتی ارزان و به صرفه بوده و شما برای تعداد آگهی هایی که درج می کنید محدودیت ندارید. در این نوع تبلیغات تعداد کسانی که می توانند آگهی شما را ببینند از هر روش تبلیغاتی دیگری بیشتر است.
همانطور که گفته شد، یک عامل مهم برای درج آگهی موثر و با بازدهی بالا انتخاب عنوان و تایتل مناسب برای آگهی می باشد. عنوان آگهی را به گونه ای انتخاب کنید که کلمات اساسی و مورد نظر مرتبط با محصول یا خدمات شما را شامل شود. در صورتیکه آگهی شما عنوان مناسبی نداشته باشد مطمئنا تاثیر خود را از دست می دهد. به هر حال عنوان آگهی بیانگر کل مطلبی است که شما آگهی را برای آن درج کرده اید.
از دیدگاه موتورهای جستجو همچون گوگل هم عنوان آگهی خیلی مهم بوده و در ایندکس کردن آن موثر است. به عنوان مثال اگر شما در تهران ساکن هستید و می خواهید برای فروش خودروی خودتان آگهی درج کنید عنوان زیر می تواند مناسب باشد (فرض کنید یک پراید مشکی مدل 89 دارید)
عنوان مناسب برای آگهی شما: فروش پراید مشکی مدل 89 در تهران - به منظور درج آگهی رایگان به وب سایت سود ایران (www.soodiran.com) که یک وب سایت بهینه و پربازدید برای درج آگهی رایگان است مراجعه نمائید.


درج توضیحات کافی در متن آگهی طوری که بازدید کننده را مجاب نماید و او را قانع کند تا محصول شما را خریده و یا از خدمات شما استفاده کند، یکی از فاکتورهای مهم در درج آگهی رایگان موثر است. بنابراین متن آگهی را کامل نوشته و محصول یا خدمات خود را بدرستی معرفی نمائید. تخفیف هایی که می توانید بدهید، مزیتهای محصول یا خدمات شما در مقایسه با دیگران، مدرکها و افتخارات و خلاصه هر چی که باعث بهتر نشون دادن محصول یا خدماتتون می شه رو بیارید.

در صورتیکه از طریق درج آگهی رایگان اینترنتی قصد دارید مشتر ی جذب نمائید، برای افزایش اطمینان کاربران و جلب اعتماد آنها آدرس و شماره تلفن ثابت خود را در آگهی ثبت نمائید. بسیاری از کاربران به سختی به آگهی های درج شده در اینترنت اعتماد می کنند و این نکته کوچک می تواند به شما در افزایش تعداد مشتریانتان کمک نماید.درج آگهی رایگان موثر-آگهی رایگان فروش خودرو-آگهی اینترنتی رایگان-تبلیغات رایگان اینترنتی-سایت تبلیغات رایگان-افزایش تعداد مشتریان-چگونگی ثبت تبلیغات رایگان-تبلیغ موفق-درج آگهی رایگان پربازده-تبلیغات موثر در کسب و کار-تبلیغ-سایتهای تبلیغاتی رایگان  عنوان های اثر بخش و موفق آنهایی هستند که قول منفعتی را به خواننده بدهند. مانند شستشوی تمیزتر، مصرف بنزین کمتر، خلاصی از جوش های صورت، کرم خودرگی کمتر دندانها و ... .     عنوان هایی که حاوی خبرند، مطمئن و نتیجه بخش به شمار می روند. خبر می تواند اگاهی دادن درباره یک محصول جدید، بهبود کیفی در یک کالای قدیمی یا راه جدیدی برای استفاده از کالای قدیمی باشد. به طور متوسط آگهی های دارای خبر 22 درصد بیش از آگهی های بدون خبر در خاطر خوانندگان می مانند.
متن آگهی را کامل بنویسید. آگهی های با متن بسیار کوتاه از نظر گوگل اسپم به حساب آمده و ایندکس نمی شوند. در بهترین حالت، اگر این آگهی ها ایندکس هم بشوند، در نتایج جستجوی گوگل در نتایج اولیه نشان داده نمی شوند. ضمنا هر چه متن آگهی خودتان را کاملتر بنویسید، کلماتی که مرتبط با کسب و کار و یا کالا و خدمات شماست بیشتر در متن آگهی تکرار شده و این خود باعث می شود کاربران مختلف که با عبارتهای مختلفی در موتورهای جستجوی در جستجوی کالا و خدمات شما هستند به سمت آگهی شما هدایت شوند.
احتراما به اطلاع می رساند در سایت سودایران امکان جدیدی اضافه شده است که با استفاده از آن می توانید محبوبیت آگهی و تبلیغات خودتان را در گوگل افزایش داده و بازدهی و اثر گذاری آن را بیشترکنید. در حال حاضر، اگر بر روی هر کدام از آگهی های خودتان در سایت سودایران کلیک کنید، آیکون مرتبط با شبکه های اجتماعی (مانند گوگل پلاس، فیس بوک، تویتر و ...) را مشاهده خواهید کرد که به تازگی اضافه شده است. اگر، به عنوان مثال، شما در حالیکه در سیستم خودتان وارد اکانت جیمیل خود شده اید، بر روی کلید +G که در جزئیات هر کدام از آگهی های شما نشان داده شده است کلیک کنید، پنجره جدیدی باز می شود. حال در صورتیکه در پنجره جدید باز شده بر روی کلید share کلیک نمائید، آگهی شما در شبکه اجتماعی گوگل پلاس به اشتراک گذاشته می شود. به این ترتیب هم محبوبیت آگهی شما برای خود گوگل افزایش پیدا می کند و در نتایج جستجوی خودش آگهی را بالاتر نشان می دهد و هم کاربرانی که در شبکه اجتماعی گوگل پلاس حضور دارند می توانند آگهی شما را مشاهده کنند. در سایت سودایران، این امکان برای سایر شبکه های اجتماعی (فیس بوک، تویتر و ...) هم فراهم شده است.
اگر مطابق آنچه در مرحله قبل گفته شد، عنوان خوبی برای آگهی و تبلیغ خودتان انتخاب کرده باشید، بازدید کننده بر روی آگهی شما کلیک می کند. حال اگر متن خوبی برای آگهی خودتان نوشته باشید، بازدید کننده با شما تماس هم خواهد گرفت و ممکن است به یکی از مشتریان شما تبدیل شود. بنابراین سعی کنید، متن آگهی خودتان را تا جایی که می توانید کامل و قانع کننده بنویسید. متن آگهی را کامل بنویسید. آگهی های با متن بسیار کوتاه از نظر گوگل اسپم به حساب آمده و ایندکس نمی شوند. در بهترین حالت، اگر این آگهی ها ایندکس هم بشوند، در نتایج جستجوی گوگل در نتایج اولیه نشان داده نمی شوند. ضمنا هر چه متن آگهی خودتان را کاملتر بنویسید، کلماتی که مرتبط با کسب و کار و یا کالا و خدمات شماست بیشتر در متن آگهی تکرار شده و این خود باعث می شود کاربران مختلف که با عبارتهای مختلفی در موتورهای جستجوی در جستجوی کالا و خدمات شما هستند به سمت آگهی شما هدایت شوند.
همانطو که گفته شد تعداد اگهی های خودتان را افزایش دهید. در نوشتن عنوان و متن آگهی خلاقیت به خرج دهید. عناوین مختلفی که فکر می کنید مورد جستجوی کاربران و متقاضیان کالا و خدمات شما است را انتخاب نموده و با هر کدام از انها یک آگهی درج کنید. آگهی تکراری ثبت نکنید. آگهی هایی را که در یک سایت ثبت کرده اید به همان شکل به سایتهای دیگر منتقل نکنید چون اصلا برای شما فایده ای ندارد. گوگل و موتورهای جستجوی دیگر همچون یاهو و بینگ متن های تکراری را تشخیص داده و در نتایج جستجوی خودشان این متن های تکراری را نمایش نمی دهند. پس اگر می خواهید آگهی های شما موثر، پربازده و مفید باشد، آگهی های جدید خودتان را از نو بنویسید. یا چند آگهی قبلی را با هم ترکیب کنید و یک آگهی جدید بسازید.
اگر عنوان آگهی را خوب ننوشته باشید بر روی آن کلیک نمی کنند و این بیش از 80 درصد بازدید کننده را از دست خواهید داد. نکته بسیار مهم دیگری که در رابطه با آگهی و تبلیغات اینترنتی مهم است و در مورد سایر انواع تبلیغات صادق نمی باشد این است که اگر شما عنوان آگهی خودتان را خوب انتخاب نکنید، گوگل را هم از دست داده اید. در همان مثال فروش خودرو، فرض کنید کاربری در گوگل عبارت "پژو 206 سفید مدل 94" را جستجو کند. حال اگر شما هم دقیقا چنین خودروی برای فروش داشته باشید ولی عنوان آگهی خودتان را همان کلمه "فروش" یا "فروش خودرو" و .... انتخاب کرده باشید، خوب مسلما آگهی شما در نتایج جستجوی گوگل در اولویت قرار نخواهد گرفت و در نتیجه بازدید زیادی از تبلیغات شما انجام نمی شود. بنابراین تا جایی که ممکن است عنوان آگهی خودتان را دقیق و با جزئیات کافی بنویسید. البته در سایتهای آگهی رایگان و در سایت (سودایران) هم تعداد کاراکترهای عنوان آگهی محدود است. ولی به هر حال تا جایی که تعداد کاراکترها به شما اجازه می دهد عنوان آگهی را کامل بنویسید و توضیحات دقیق تر و کامل تر را در متن آگهی ارائه دهید. برای ثبت آگهی در وب سایت (سودایران) بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.
همانطور که می دانید تبلیغات اینترنتی در حال حاضر یکی از بهترین روشها برای فروش کالا و خدمات و رونق کسب و کارهاست. شما نیز برای افزایش تعداد مشتریان و افزایش درآمد خودتان فرصت درج آگهی در سایت سودایران را از دست ندهید. درج آگهی در سایت سودایران کاملا رایگان و مفید و موثر است.
متن اگهی خودتان را هم کامل و قانع کننده بنویسید. اگر در مرحله قبل عنوان آگهی را خوب نوشته باشید، کاربر بر روی آگهی شما کلیک می کند و یا از طریق گوگل به آگهی شما هدایت می شود. حال اگر متن آگهی را خوب نوشته باشید، این امر باعث می شود تا کاربر با شما تماس گرفته و مشتری شما شود. بنابراین متن آگهی را به گونه ای بنویسید تا کاربر ترغیب شود با شما تماس بگیرد. مطلب دیگر اینکه عکس و تصویر مناسبی برای اگهی خودتان انتخاب نمائید. تنها به یک آگهی اکتفا نکنید و آگهی های متعددی درج نمائید. باید برای آگهی و تبلیغات اینترنتی وقت بگذارید. اگر می خواهید نتیجه بگیرید به آن وقت اختصاص دهید و آگهی های متعددی با عناوین و متن های مختلف ثبت کنید. در ضمن، از ثبت آگهی تکراری خودداری کنید. آگهی تکراری اسپم به حساب آمده و برای شما فایده ای ندارد.
چگونگی درج آگهی رایگاندر این بخش در زمینه چگونگی ثبت تبلیغات و آگهی رایگان موثر و مفید مطالبی ......عوامل موثر در درج تبلیغات و آگهی رایگان موثر و پربازده در این بخش مورد ......


در این مقاله راهکارهای عالی برای درج آگهی رایگان پربازده ارائه شده است. ......


درج آگهی اینترنتی در وب سایتهای درج آگهی رایگان همچون www.soodiran.com ......هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر